reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

:-):-):-):-):-):-) To dlatego dziewczyny chciałyście mieć córki. Szalone ;-);-);-);-). A co ja zrobię, Mati już sobie tak nie da, ale jak to wszystkie będą miały a moja nie?
Dzięki dziewczyny za życzenia i słowa otuchy. Zdam relację, może nie tak od razu, ale zdam. Ja nie wiem jak będzie z internetem. :-(
Idę się pakować. Siebie sama wolę, bo nie miała bym co na tyłek założyć gdyby Łukasz to zrobił
 
reklama
sylwia.m Olivka wyglada przeslodko :tak::tak::tak: jak sie pieknie usmiecha!! kurde nie wiem dlaczego wydawalo mi sie ze dzis jest poniedzialek :zawstydzona/y::szok: wiec jutro nie moge bo mam troche zalatwien a wszystko przez to ze zablokowali mi karte!!! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: wyslalam forme na paszport dla Nadi z danymi karty ktora jest zablokowana a nowa przyjdzie mi za 5dni no i musze cos wymyslic :eek:,w czwartek mamy szczepienie...wiec moze piatek? chyba ze z rana uda mi sie ze wszystkim uporac :sorry: kiedy zaczynacie przeprowadzke?
 
Mojadzidzia przeprowadzamy się dopiero w poniedziałek wiec piątek mi pasi jeśli Tobie też:tak:

Roksanna to już jutro jedziesz, tak?? A kiedy będzie TEN dzień cobyśmy mogły kciuki trzymac;-)
 
24 listopada, ale cholercia nie pamiętam o której godzinie więc dla pewności trzymajcie cały dzień :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D.

Tak na serio to chyba po południu, albo 16, albo 19. Muszę zadzwonić bo nie wiem.
 
Roksanna jak ciezko bedzie z internetem to napisz sms do jednej z nas . Dobrze ze Matylda jeszcze taka nie swiadoma.
Sylwia ale gwiada:-)
Doris jak Twoje mebeki? jeszcze nie ma.
Ania 1812 zdrowka dla chłopakow, a dla Ciebie cierpliwosci.
Mojadzidzia teskna mi za ta twoja niunka:-(znow sie ciotki bedzie bała

Huber miał dwa kucia , w nozki. Płakał do mometu przyklejenia naklejek.Nastepne szczepienie w wieku 14 lat:happy:troszke sie zdziwiłam ze lekarz nie bada przed szczepieniem:eek:
 
czesc kobietki dzis wiki byla bardzo spokojnaw porownaniu do poprzednich dni;-);-);-);-)
sylwia Olivka przepieknie wyglada mala ksiezniczka i zmienila sie od ostatniego razu jak ja widzialam
roksana trzymac kciuki bedziemy napewno nawet caly dzien a jesli by trzeba bylo to i dluzej :tak::tak::tak:milej i szczesliwej podrozy
doris wlasnie mebelki juz sa?????
 

Załączniki

  • Snapshot of me 6.png
    Snapshot of me 6.png
    53,9 KB · Wyświetleń: 50
Z zębami mam nadzieje, że po ostatniej wizycie nastapi poprawa - tyle sie wtedy nacierpialam, że szok, bo w tym zebie zrobila sie ropa i znieczulenie nie dzialalo. :-( Na razie mam spokoj - zobaczymy na jak dlugo. :-(

Co do tego omdlenia-to sama nie wiem. Krew mam ok. Hemoglobina w normie - w ubieglym tyg jak bylam u poloznej mowila ze wyniki mam bardzo dobre. Tylko cisnienie juz drugi raz mialam podwyzszone. A przed ciaza mialam cisnienie prawie niewyczuwalne, cos w stylu 90/60. Wiec to mnie troche martwi.
 
reklama
hej
caly czas Was podczytuje, ale jakos weny brak do odpisania.
sylwia.m - ale masz sliczna ksiezniczke. Ja tez zaluje, ze Majce nie przebilam uszu kolo 4 miesiaca bo teraz to sie troche boje, ze nie usiedzi u pani na stoleczku.

bozena./m - jesli moge polecic Ci stadnine to jest ta na ktorej jezdze, ale niestety dla Was ona jest chyba za daleko bo w Huddersfield. W soboty i niedziele wlasnie takie maluchy jezdza lekcja kosztuje £18

mamatrojeczki - ksiazkami wogole sie nie przejmuj potrzebuje je dopiero przed swietami

dziewczyny kiedy Wasze dzieci zaczynaly chodzic samodzielnie??????
 
Do góry