reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
ja juz po zakupach matalan swieci w pustkach hahah:-) jestem zadowolona.
obkupilam sie na maxa(choc powiem szczerze ze przydaloby mi sie duzo wiecej:zawstydzona/y::-)).wydalam dzis tyle ze jeszcze nigdy tyle na siebie nie wydalam i wiecie co-wcale nie zaluje;-) a zawsze zalowalam:-(. kupilam sobie plaszczyk,sukienke,buty i sweterek(dlugi).nikoli tez sie poszczescilo-zestaw-spudnica+rajtuzki+bluzeczka i kamizelka alagóralska. musze powiedziec ze wszystko wybieral moj R. nie zabardzo pewna jestem swojego wyboru co do plaszczyka(jakos nie moj styl i o numer za duzy:-( niestety mojej rozmiarowki nie bylo:-( no i ty buty-maja mega obcas-jak bede tanczyc na weselu to sie zabije.
wazne ze mojemu sie podoba.napalony na te ciuch na maxa byl, a jak grzecznie chodzil, doradzal, i czekal jak bylam w przymierzalni:-D:-D:-D:cool2:
 
Witam!
A Wy jak zwykle naprodukowałyście tego do czytania.........
Dominisia- moja kolzanka mieszka na BD4 na Holme.....i jest mega zadowolona, mi tam u Niej tez sie bardzo podoba a i dom mega fajny, duzy itp.....Może warto zaryzykować, nie wszystko co am w nazwie Holme.....jest od razu na skreślenie?.........Zawsze można sie poskarżyć :cool2::tak:;-)

Alex- jka Ci idzie?

Kasia- łóżko I KLASA!!!!;-)

Agnieszka UK- no to nieźle zaszalalas?........

Ampar- niezłe wdzianka;-):-), impra chyba tez sie udała?.........

Czy słyszałyście gdzie można zapisać dzieci na konie?......i od którego roku życia?........ Mojemu Marcelowi ostatnimi czasy się marzy
 
Witam
Podczytuje oczywiscie na biezaco:tak:gorzej zpisaniem
Juto idziemy na szczepienia z Hubertem , w koncu cos sie ruszylo w tym kierunku.Chcem sie jeszcze dowiedziec o szczepienie na raka szyjki macicy, bo z tego co czytam ,to szczepia tu dziewczynki w wieku 11 roku zycia. Wiecie moze jak nazywa sie ta szczepionka w UK?

Mojadzidzia na szczescie wszyscy jestesmy zdrowi:tak:tylko czas tak strasznie szybko lec.
Doris moj Hubert przestał do nas przychodzic dopiero jak poszed do szkoły na szesc godzin ,ale tez mielismy robic jak Ania i oczywiscie nie było komu w nocy wstawac:tak:
Agnieszka jednak warto czasmi meza zabrac na zakupy.
Kasia 8118 jutro Ci odpisze.
 
hej
Ja nie wiem czy to tylko u mnie czy wy tez tak macie:wściekła/y: Niby nas nie bylo a dzisiaj mialam cala chate do szorowania:szok: Od 12 do 19 sprzatalam z przerwami na lekarza:tak: I tak jest po kazdym wyjezdzie:wściekła/y: Nic z tego nie rozumiem:eek: moj szymon wstal o 8 wiec nie moge chociaqz na to ponarzekac:-)
Sylwiam, mojadzidzia- przed wyjazdem bylam na haloween ale te zdjecia nie nadawaly sie do wklejenia na forum:-D:-D:-D Sylwia- rozumiem ze domek ma wszystko co chcialas;-)
Kasia8118- jak ty wygladasz okropnie to ja nie chce wiedziec jak ja wygladam:-p
Ania1812- co do wyjazdu to jedyny problem to kasa jak cos wykombinuje do swiat jak by tu zarobic zeby sie nie narobic to pojade:-D:-D
Bozenam- imprezka udana a twoja kiedy? Kiedy jedziecie?
Agnieszkauk- :szok::szok: Zazdroszcze udanych zakupow w milej atmosferze;-)
asianka-z- jak tam w szkole?
Doris78- jeszcze nie jestem gotowa ale sobie poprzezywam bo taki fajniutki:tak:

Ide cos kolo siebie zrobic tzn dla ciala cos:-)
 
Hej:-)

AgnieszkaUK super, że zakupy się udały. Może mąż zrozumie że zadowolona żona potrafi się odwdzięczyc i następnym razem sam Cię wyciągnie na zakupy;-)
Uszy przekuwają w Kirgate w sklepie Claire's (ten z gumeczkami, spineczkami i innymi duperelkami)

Agaam wow szybko Viki przestała jesc w nocy, fajnie masz. Moja ciumka jeszcze ze 2 razy a śpi od 19 (czasami od 18 jak mało śpi w dzień) do 6 lub po:sorry: Ogólnie nie narzekam, najważniejsze że nie płacze po nocach:-)
Możemy razem pójsc jutro na ważenie bo ja też idę:tak:

Dominisia najważniejsze że Wam domek sie podoba:tak: W takim razie gratuluję nowej chatki:-)

Majka musisz wejsc w ustawienia potem w "edytuj sygnaturę" i tam wklej BBcode suwaczka. Zdaje się że masz już dwóch dużych chłopców, a teraz kogo się spodziewasz??

Mój Marcel też przychodzi do nas w nocy ale ja akurat to lubię:tak: A Olivka już z przekutymi uszkami. Była bardzo dzielna i płakała tylko tyle co przy szczepieniu:-) Strasznie przerażona byłam przed tym ale później już mega zadowolona bo przekuwały dwie panie żeby było szybciutko i na trzy cztery w jednym momencie przebiły małej uszka żeby oszczędzic cierpienia:tak:
 
reklama
przywitam sie i ja my w niedziele jak zawsze rano na zakupy potwem zrobilam obiadek i przyjechala kaska z piotrkiem dawidek straszne plamy mial zastanawialismy sie od czego myslelismy ze moze to zeby ale co sie okazalo na drugi dzien to rozyczka byla juz mu przeszlo bo to ostatni dzien dobrze ze dzieci szczepione sa na to jaksa male:tak::tak::tak::tak:bo bym miala ospe w domku:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
agnieszka uk widze ze zaszalalas to dobrze mi po zakupach odrazu sie humorek poprawia:tak::tak::-D:-D
apmar stroje swietne imprezka pewnie byla udana:tak::tak::tak:
sylwia super ze bedzieciemiec nowy domek tzn taki jaki chcialas:tak::tak:
mi wczoraj wiki zalal lazienke myslalm ze ja zastrzele:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:wszedzie pelno wody w lazience i nakorytarzuprzed lazienka i jeszcze w wiki pokoju katastrofa dobrze ze sasiadka miala odkurzacz do prania dywanow o szybko ja pozbieralam i po klopocie gdyby jego nie miala to bym musiala chyba suszarka suszyc:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
a tak a propo od wczoraj jestem czarnulka juz nie blondynka:-D:-D
 
Do góry