reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej!
Ale tu dzisiaj puściutko. Pewnie wszystkie korzystały z ładnej pogody. Ja dzisiaj byłam tylko w Tesco a tak to siedzeliśmy w domuNo i troche w ogródku chłopaki poszaleli a potem grabili liście.

Dziekuje bardzo za życzenia dla Adama.:tak::tak::tak:
Kasia.j- bardzo ładne łóżko. Filipowi też marzy sie piętrowe ale bedzie musiał poczekać aż Adam dorośnie;-)
Sylwia- uśmiałam się z tego wstydziocha. Ale zauważyłam, że nie wszystkich się wstydzi. Np. Doris go nie zawstydza:-D
Doris- ostatnio chwaliłam się, że Filip dawno nie chorował i dzisiaj przypałętał się katar. Mam nadzieje, że nic poważniejszego go nie złapie

Bye
 
reklama
CZEŚĆ wieczorowo:-):-)

ANIA 1812- to zdrówka dla Filipa:-):tak: faktycznie pogoda dzisiaj super,my też bylismy na długim spacerze:-)

KASIA J-łóżko bardzo fajne:tak::-)
A Ja się wkońcu zdecydowałam na te łóżko z argosa:tak:ale nie maja narazie na magazynie i nie wiadomo kiedy będzie:wściekła/y::wściekła/y:
 
hej dziewczyny,czy któraś z was orientuje się jaka jest okolica na bd 10.a może mieszkacie tam i wiecie więcej o tej okolicy,bo chca nam dac tam dom ale się trochę boję czy jest bezpiecznie.chodzi o ulicę thorton rd czy cos takiego.
 
hej
Ja nie wszystko doczytalam ale prawie:-p Ciagle cos na glowie:tak: A dzisiaj bylam zobaczyc Olivierka- jest przeslodki, grzeczny do szescianu i sliczny:tak:- Kasia8118- super synus jeszcze dlugo przezywalam;-) i pewnie dlugo bede:tak:
Sylwiam- a ty gdzie sie przeprowadzasz? Tego nie doczytalam:sorry:
Nefretete- no to wielkie gratki za domek. A wy kiedy nas odwiedzicie ? Zapraszamy;-) Mialam dzisiaj dzwonic ale ja to zakrecona jestem- moze jutro mi sie uda miedzy trzema wizytami u lekarzy a przedszkolem:-D:-D:-D
mojadzidzia- zdrowka dla mamy i zapraszam do mnie do pomocy- u mnie nic nie smierdzi:-D:-D A szymcio tez byl wielkoglowy w pierwszym paszporcie:tak:
Doris78- ja tez nie zamienilabym paneli:tak: Szymcio kiedys rzygal mi przez 3 tygodnie- w wiekszosci na czerwono- nie wyobrazam sobie wykladzin w tym momencie:no:
Kasiaj- tego tez nie doczytalam ale uslyszalam i gratuluje coreczki:tak:
Ania1812- zyczenia dla polrocznego Adasia;-)

Reszte jeszcze sprobuje poczytac- wariatki jakies jestescie tyle napisac przez tydzien:szok: A my wczoraj jeszcze na imprezce piracko- wrozkowej bylismy- ledwo zywi. Wklejam fotke i papa
 

Załączniki

  • P1020906.jpg
    P1020906.jpg
    32,2 KB · Wyświetleń: 54
CZEŚĆ DZIEWCZYNY :-):-)NIE PISAŁAM TYLE BO DOPIERO ODZYSKAŁAM FORMĘ PO ANGINIE:tak::tak::tak: A PO ZA TYM TO JESTEM W SZOKU :szok::szok::szok: NO WŁAŚNIE W SZOKU DOKŁADNIE BO DOSTALIŚMY MIESZKANIE Z CANSILA:tak::tak::tak::tak::-D:-D ALE NA BD4 HOLME WOOD :-):-):-) ZNACZY POCZĄTEK TEJ DZIELNICY !!!ALE GDY CHWALĘ SIĘ TYM MIESZKANKIEM TO KAŻDY MI ODRADZA !! NIE WIEMY CO ROBIĆ:no::no::no::no::no: WE WTOREK MAM PODPISAĆ PAPIERY !!MOŻE KTÓRAŚ MIESZKAŁA W TYCH REJONACH I WIE COŚ NA TEN TEMAT BO JUŻ SIĘ TYLE NASŁUCHAŁAM ŻE MNIE GŁOWA ROZBOLAŁA :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: I NIE WIEM CZY REZYGNOWAĆ CZY BRAĆ????????? POZDRAWIAM
 
DOMINISIA-nam też kiedyś przyznali mieszkanie na bd 4 i to nawet dwa,ale zrezygnowaliśmy:-(po pierwsze mieszkania były w beznadziejnym stanie:shocked2:i beznadziejne towarzystwo na około:-(
Tagże podzielam zdanie znajomych.Wolałam więcej płacić za wynajem ,niz tam iść mieszkać:crazy:

AMPAR-no to ja nie wiem na co Ty czekasz:no:bierz się do roboty to nie bedziesz długo przeżywać:-D:-D:-D
 
doris78- W TYM JEST PROBLEM ŻE MIESZKANIE JEST SUPER:tak::tak::tak::tak: TO JEST JEDYNE MIESZKANIE Z OFEROWANYCH KTÓRE NAM SIĘ PODOBA:-:)-:)tak::tak::tak: NIE WIEM PAN KTÓRY NAS OPROWADZAŁ MÓWIŁ ŻE DUŻO POLAKÓW TAM MIESZKA !!!ALE DALEJ NIC NIE WIEM MOŻE WCISNĄĆ NAM CHCE CZY CO ??? BO TO NIBY NAJGORSZA DZIELNICA !!A JA SAMA ZAWSZE W NOCY BO MÓJ NA NOCKI PRACUJE :szok::szok::szok::szok: DOMKI ŁADNE WYGLĄDAŁO TO WSZYSTKO W PORZĄDKU ALE CIEKAWE CO SIĘ TAM DZIEJE W NOCY??:shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2:
 
DOMINISIA=no to widzę że my we dwie nocne słomiane wdowy:-D:-D:-Dmój też na nocki robi:tak:
A to wkońcu jest mieszkanie czy domek??
Powiem Ci że nasza znajoma kiedys dostala domek na bd 4 z brunela i też był super i się zdecydowali ,ale szyko zrezygnowali jak następnym razem pojechali do tegoż domku a tam na ogródku spalony jakis samochód stał:szok::szok::szok:

Zreszta wiesz co każda dzielnica ma jakiś tam niedobre towarzystwo:tak:
 
reklama
My już na nogach:wściekła/y: Olivia obudziła cały dom o 6 i cwaniara teraz już poszła sobie spac:sorry::-D

Ampar
wiesz, że ja wierna wyke'owi:tak: Kawałek dalej, 3 sypialnie z garażem:-) Za tydzień przeprowadzka:-)
Ja byłam pewna, że wy na tym party to przed wyjazdem byliście.

Dominisia ja osobiście tam bym nie poszła:no: Są pewne rejony Bradford do których nigdy w życiu nie przeprowadziłabym się i należy do tego też holmewood:sorry: Wiesz co, dzielnice gdzie mieszkają "angole benefitowcy" są gorsze niż te zupełnie pakistańskie. Ale to tylko moje zdanie, może nie mam racji, nie wiem:sorry:

Majka nie wiem gdzie jest ta ulica więc nie doradzę, sorka:zawstydzona/y:

Jeszcze wracając do tych paneli to ja też uważam że są lepsze niż wykładzina ale róznież mają swoje minusy:tak: ot to;-)
W nowym domu mamy niestety wykładzinę w salonie:wściekła/y: na szczęście nową, póki co:-D
 
Do góry