reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
sylwiam-zdradz rabka tajemnicy i powiedz jak wygladaja te kolczyki?? sama wybieralas czy te panie maja jeden model??
ampar3-u mnie,niewiem jak to sie dzieje,ale zawsze jest balagan.nawet zabawek nikoli nie sprzatam bo nie warto-jak widzi wszystko poukladane to od razu wywala.zreszta ja jestem balaganiara:zawstydzona/y::zawstydzona/y:zrobie porzadek a zachwile znowu jest cos do sprzatniecia:-:)-( normalnie wstyd:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
tynia i wiki-gratuluje decyzji.my narazie mowimy blond'om -BYE:-) ale znajac siebie kiedys wroce do tego kolorku:tak:
katin-na nastepny piatek bede miala wszczepiany implant,wiec jak nie zapomnie to sie zapytam o ta szczepionke.:tak:
 
AgnieszkaUK ja wybrałam najzwyklejsze złote kuleczki czy jak to tam nazwac:-p Możesz wybrac z żółtego złota lub z białego no są też z jakimiś cyrkoniami:tak: W cenę jeszcze jest wliczona butelka takiego płynu do oczyszczania uszka:tak:

Majka dobrze jest, ja suwaczki widzę:tak:
 
hejka:-):-):-)
odzywam sie dopiero teraz ale w weekend nie mialam ochoty:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
dosyc ze rzucilam fajki doszedl okres i jeszcze jakby bylo malo zatoki mam zapchane:wściekła/y::wściekła/y:wiec wszystko na raz:szok::szok:moj mial miec wolne 4 dni,ale dzis zadzwonili ze na nocke:-D:-Dmoja niunia zdrowa i tak wogole nic sie nie dzieje;-);-)
agnieszkauk
to dobrze ze zakupy sie udaly:tak::tak:nieraz facet jest przydatny w zakupach:-D:-D
sylwiam gratuluje ksieznicce dzielna dziewczynka:tak::tak:
majka114 ominal mnie fakt ze mamy nowa mame witam serdecznie:-):-)
tinia i wiki przepraszam cie ale w tym tygodniu nie dam rady cie nawiedzic ale nie chce roznosic zarazkow moze w przyszlym tygodniu;-);-)
bozenam z rzucaniem fajek idzie mi dobrze ale w piatek mialam depreche plakalam i smialam sie wszystko mnie wkurzalo a glodna caly dzien:wściekła/y::wściekła/y:napewno juz przytylam dlatego zaczynam biegac i cwiczyc:-D:-D
dominisia gratuluje chatki:-):-)
mojadzidzia
ciesze sie ze twoja mama sie zajeli:-):-)moj tata lezy w PL w szpitalu i jest beznadzieja totalna maja go w nosie:-):tak:szok:szok::szok:
Tak teraz sie zastanawiam czy jeszcze komus mialam odpisac ,jak mi sie przypomni to napisze:-):-)
 
Częśc z wieczorka:-)

AGNIESZKA UK-ja tez jak jadę do Polski jakoś szaleję w sklepach:-D:-DA sukienki w matalenie widziałam na ulotce i tez parę mi się podobało:tak:

A Sylwii Olivia wygląda uroczo w tych kolczykach:tak::-)

MAJKA-a Ty jeszcze pracujesz????Masz juz wszystko dla dzidzi???

KATIN,ANIA1812-ja to lubie z Dawidkiem spać,jak przytula swój nosek do mojego:tak::-)
Ale dziwi mnie to że powinien z wiekiem lepiej spać ,a tutaj odwrotnie:-D
Chociaż co się dziwić moj Kuba ,to do tej pory uwielbia zemna spać i jak ma wolne albo weekend ,śpi u mnie:-D

KATIN-nie slyszałam o tej szczepionce:no:ale pewnie dlatego że nie mam dziewczynki:-D:-D

Ale mieszam z tym pisaniem:-D:-D:-D

DOMINISIA-no to teraz pozostaje mi tylko życzyć żeby Wam sie dobrze mieszkało:tak::-)
A kiedy się przeprowadzacie???dużo macie tam do roboty??
 
WITAM:)) BOŻENAM- DZIĘKI ZA OPTYMISTYCZNE INFORMACJE:tak::tak::-) JESTEŚ JEDNĄ Z NIEWIELU :tak::tak::tak::tak: KTÓRA MÓWI O TYM MIEJSCU DOBRZE :tak::tak: SYLWIA.M- DZIĘKI DORIS78- Z TĄ PRZEPROWADZKĄ TO CIĘŻKO BĘDZIE NA PEWNO WSZYSTKIE GRATY WYWIEZIEMY TAM:tak::-D:-D ALE NA RAZIE ZAMIESZKAMY U SIOSTRY :sorry::sorry::sorry: ŻEBY TO JAKOŚ OGARNĄĆ :tak::tak::szok: DUŻO PRACY TAM NIE BĘDZIE BO MIESZKANKO NAPRAWDĘ JEST ZADBANE:tak::tak::tak::tak: ALE MINUSEM JEST TO ŻE WSZĘDZIE SĄ TAPETY:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: A MÓJ CHCE IŚĆ NA ŁATWIZNĘ I ICH NIE CHCE ZRYWAĆ TYLKO POMALOWAĆ:tak::shocked2::shocked2: NO I JAK JUŻ PODŁOGI ZROBIMY TO SIĘ W PROWADZAMY :-):-):-):tak::tak::tak: POTEM TO JAKOŚ POLECI:eek::eek: MAM NADZIEJĘ :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: POZDRAWIAM
 
reklama
Witam :-)
Katin szczepią w 12 roku życia w szkole. Wcześniej dostajesz pismo ze szkoły z pytaniem czy wyrażasz zgodę i jeżeli tak to w ciągu kilku dni szczepią. Ja niedawno miałam szczepioną Natalkę :tak:
Kasia8118 jeżeli wyglądasz tak koszmarnie jak oceniałaś siebie w ciąży, to też bym chciała tak wyglądać. Dobrze, że masz teraz mamę do pomocy. Organizm musi się przestawić na dwoje dzieci, a na to potrzeba trochę czasu. Wiem jak to jest, bo między moimi starszymi dziećmi jest 22 miesiące różnicy. Na początku ciężko, ale za to później łatwiej, ponieważ zamiast męczyć mamę będą zajęte sobą wzajemnie :-D
Ania ja chwilowo nie narzekam na spanie z Chrisem, ponieważ lubię czuć jego malutkie ciałko i to ciepełko jakie od niego bije. I ten zapach dziecka. tylko nie wiem jakim cudem taka mała kluseczka zajmuje najwięcej miejsca na łóżku :szok: . Dobrze, że mamy king size. No a do tego wygodniej mi dawać mu picie w nocy, bo nie muszę wstawać. A jak do tej pory to budzi się 4-5 razy do picia i 1-2 razy trzeba mu zmieniać pampera :wściekła/y:
SylwiaM super , że tylko chwilę płakała. Nie wiem, ale ja chyba bałabym się takiemu maleństwu przekłuwać uszka. Pamiętam jak Natalka chciała kolczyki. Miała wtedy 6-7 lat. Udało się kobiecie przekłuć tylko jedno ucho bo urządziła taką histerię i wrzask, że wszyscy mieli dość. A do przkłucia drugiego juz nie dało się jej utrzymać. A było szybko bo pistoletem. Jak sobie teraz przypomnę to mi się śmiać chce, ale wtedy to byłam wściekła :eek:
AgnieszkaUK u nas zabawki też walają się wszędzie, no może poza toaletą :-p. Ale bawi się chwilę tym za chwilę inną zabawką i tą żuca tam gdzie stoi :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Już nikomu w domu nie chce się ich co chwilę zbierać :-:)crazy:
Co do trzeciej pociechy Majki114 to też ma być chłopak :tak:
Dominisia, SylwiaM, Nefretete gratuluję domków i życzę spokojnych i miłych sąsiadów ! :tak:
BożenaM U mnie Natalka chce iść na konie, dzisiaj się dowiedziałam, że w Wyke jest jakaś szkółka. W piątek będę miała wolne to jak mi się uda mojego wyciągnąć to sprawdzę. Jeżeli nie będziesz tam wcześniej to dam Tobie znać co i jak.
Tynia i Wiki Czasami przydaje się taki sprzęcik w domu. Ale to mała rozrabiaka ;-)
Ampar bardzo fajnie wyglądacie na tym zdjęciu. Prawdziwa piracka rodzinka ;-)
Marta84 mam nerwa bo jeszcze nie przeczytałam książki, ale jeżeli będziesz potrzebować to daj znać. A jeżeli mogę jeszcze przetrzymać, to dzięki. Może uda mi się skończyć. Niestety wieczorem jestem zbyt zmęczona by czytać, a jak mam wolne do południa to nie mogę się wyrobić z czasem.
 
Do góry