reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej
Ja ostatnio duzo kozystam ze słoneczka:-)i jakoś ostatnia jestem do kompa.
Kasia1881 Ale fajniusi ten nasz Oliwerek :cool2:Jescze raz gratuluje:tak:ja tam lubiłam jak mala mi spala przy cycu:tak:
olcia_rom Tez miałm takie same obawy jak ty,jak przecisnąc taką mała gówke przez bodziaki ,ale pomalutku i dosząłm do wprawy.ale tez mi na początek mamusia przysłała i troche tu kupowalm :tak:Jezeli chodzi o takie ubranka to masz tu linka Vertbaudet - clothes and homeware: Vertbaudet: - Baby - Baby Girl - Bodysuits i jeszce kupowalam w Leeds w H&M.;-)Ja juz w tym okresie miałm dwie pary śpioszkow:-D
Sylwiam super ze oliwka Ci tak ładnie zasypa.:szok:Ja to musiałm trzy nocki ryczec pod mojej drzwiami:-(.Ale sie opalaciłao mam teraz problem z głowy ,tylko wkladam do łożeczka i mówie papapa:-D
agnieszka uk ranny ptaszku :-Dfajnie ze masz juz pozytywne myślenie,to chyba te słoneczko:-pladuj baterje kobitko;-)
 
reklama
Kasia8118 ale Olivierek jest słoooodki aż trudno uwierzyc że jeszcze niedawno był u Ciebie w brzuszku:-D Rozczuliłam się......ten czas tak zasuwa, Olivia już ma 4 miesiące a ja chciałabym żeby zawsze była taka malutka:tak:

Olcia ja też uważam, że przez pierwsze miesiące dzidzia nie powinna jeździc w spacerówce, szczególnie jak urodzi się na wiosnę tak jak Twoja bo zimą to zawsze możesz opatulic kocami i to jakoś zamortyzuje te wstrząsy. Ale na pewno nie warto kupowac bardzo drogiej gondoli bo jest ona na chwilę:tak: No ale Ty wiesz najlepiej czego potrzebujesz;-)
Na zakupy śmiało możesz isc jeśli masz ochotę, to tylko zaobony że się zapesza kupując wcześniej:-)

Agaam no tak, dziewczyny teraz będą nas z każdym dniem zaskakiwac:tak: Musisz nagrac jak Victoria pieje to będzie fajna pamiątka:-)

Ania1812 trzeba było Filipowi powiedziec, że w czasie wojny żołnierze czasami pełnili funkcje strażaków:-D
Mi niestety też rośnie mały uparciuszek,

Marcel znów zasnął jak ja odkurzałam:szok: Dziwoląg jakiś:-D Oliwia za to leży na macie i cieszy się chwilą spokoju bo tak to zawsze starszy brat się do niej pakuje:sorry: Oho, chyba jej się znudziło bo zaczęła piszczec ze złości:sorry:
Takie malutkie kaftaniki na rzepy dostaniesz w mothercare:-)
 
hej
My juz po spacerku. Majka chyba wreszcie zasnela, ale nie chce wchodzic do pokoju bo jeszcze mi zrobi a ku ku i bedzie po spaniu:sorry:
Olcia_rom - oj kobieto nawet nie wyobrazasz sobie jak ja Ci teraz zazdroszce:-p:-p:-p pamietam jaka bylam podjarana jak kupowalam te malutkie ciuszki. Ja bodziaki i inne rzeczy czesto kupuje w Primark, 7 par body kosztuje ok £4 wiec jak Majka sie zasra po szyje to nawet nie probuje ich ratowac:sorry:
jstysiak - chyba sie do Bradford przeprowadze, bo u nas ostatnio zero slonca:no: deprecha na maxa:dry:
spadam bomusze ugotowac cos mojemu:crazy: a tak mi sie nie chce:baffled::baffled::baffled::growl:
 
hej
My juz po spacerku. Majka chyba wreszcie zasnela, ale nie chce wchodzic do pokoju bo jeszcze mi zrobi a ku ku i bedzie po spaniu:sorry:
Olcia_rom - oj kobieto nawet nie wyobrazasz sobie jak ja Ci teraz zazdroszce:-p:-p:-p pamietam jaka bylam podjarana jak kupowalam te malutkie ciuszki. Ja bodziaki i inne rzeczy czesto kupuje w Primark, 7 par body kosztuje ok £4 wiec jak Majka sie zasra po szyje to nawet nie probuje ich ratowac:sorry:
jstysiak - chyba sie do Bradford przeprowadze, bo u nas ostatnio zero slonca:no: deprecha na maxa:dry:
spadam bomusze ugotowac cos mojemu:crazy: a tak mi sie nie chce:baffled::baffled::baffled::growl:


Marta Marta!! :-Dale mnie rozbawilas.:-D Kurde my tu mamy prawdziwa idylle w tej Anglii, dosc że pampersy tanie to i body jednorazowego uzytku są! Haha!

Sylwia.m-chyba w polsce ta gondole kupie - jakas niedroga, a potem pewnie mi sie zmieni, to sobie spacerowke juz w anglii jakas znajde.:tak:

jstysiak - troche kaftanikow przywioze na pewno z PL- z reszta ja zauwazylam, ze moja mam to juz mi pol wyprawki sama kupila - z radosci że bedzie babcia.:-D

doris78 - dzieki za rade.:-D juz sie nauczylam wszystkim odpowiadac za jednym zamachem.:tak:

Ja to w sumie w zabobony nie wierze, ale przez to, że na samym poczatku mialam ta swinska grype i nie wiedzialam jak to bedzie z ta moja ciaza, to omijalam sklepy typu mothercare szerokim lukiem. Po pierwszym scanie troche mi sie poprawilo. ale teraz znowu mnie zle mysli nachodza, bo mam 2 scan wkrotce i boje sie że cos znajda. Jakies nieprawidlowosci. :-(
 
Ale jest zimno na zewnatrz. Poszlam po Kube do szkoly, nie dosc ze sie zmachalam, to jeszcze wszyscy przemarzlismy. Jeszcze sie nie moge rozgrzac.

Olcia_rom - swinska grypa podobno jest niebezpieczna, ale w 3 trymestrze. Nie martw sie na zapas. A te spioszki to do spania jak najbardziej, ale na poczatek poki maluch jest taki mieciutki i nie ma sie wprawy w ubieraniu nadaja sie doskonale. I na poczatku dosc czesto sie przebiera maluszki, a nie wszystkie to lubia.

jstysiak - ja z ta firma Vertbaudet mam niemile wspomnienia, nie dosc, ze na czas nie dostarczyli ubranka, ktore zamowilam i to dwa razy sie umawialismy, to jeszcze potem robili problem z reklamacja i oddaniem kaski
 
witam kobietki ja dzis dostalam wezwanie na badanie szyjki macicy jutro ide sie umowic na appointment napisali ze to bardzo wazne ide a co mi szkodzi robia to co 3-5 lat i ze jestem w odpowiedniej grupie wiekowej na to badanie
moze ktoras sie skusi do mnie na kawke nawert w przyszlym tygodniu popatrzcie w grafiki i dajcie znac:-D:-D:-D:-D
 
HEJ
Ja tylko wpadłam sie przywitac ,strasznie jetem zmeczona praca , zaczynam funkjonowac dopiero o tej godzine , no ale samatego chciałam .:sorry:

Oczywiscie dokopałam sie do zdjec Oliverka ,jest slodziutki ,te pierwsz zdjecia sa najfajniejsze:tak:
Miłej nocki zycze
 
hejka:-):-)
ja jestem po spotkaniu z dominisia fajnie bylo,teraz moja Aga kapie sie i zaraz ja wskocze do wanny:-):-)
tynia i wiki-
moze ja cie nawiedze:sorry::sorry::sorry:
uciekam laski jestem padnieta:-);-)
dobranoc
 
reklama
Ntalka ja jednak nie przyjadę, innym razem....Dzisiaj wieczorem moi rodzice wracają z Polski i jutro już z rana śmigają do pracy więc pomyślałam że zrobię dla nich obiad bo pewnie pustą lodówkę mają:tak:
 
Do góry