reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Hej:-)

Kasia8118
jak samopoczucie??? Pamiętasz o tym że jak się zacznie to zanim pojedziesz do szpitala to musisz wejsc na bb i nam napisac;-):-D

Mamatrójeczki ale fajne potworki:-D

Dzisiaj o 7.30 mój mąż wziął Olivię na dół a my z Marcelkiem dalej w kimkę:tak: Ja pospałam do 10 a Marcel do 11.30:szok::tak::-) Dopiero co zjadł śniadanie i ciągle jeszcze biega w piżamie:-D Neźle co?:-D
 
Sylwia.m moje samopoczucie Ok.i troche mnie to martwi bo chciałabym już urodzic:sorry2:.A coś nie czuje żebym miała się rozsypac:no:.Nie wiem czy jak się zacznie to dam rade siedziec jeszcze przy kompie:no:,ale ,mogę obiecac że wyśle smsa chociaż do jednej z was to mam nadzieje że przekaże reście na forum :tak:.Tylko komu skoro na forum taka cisza:confused:.
 
۩♥۩♥۩__1 LISTOPADA__۩♥۩♥۩
Uroczystość Wszystkich Świętych

♥♥♥♥
PAMIĘTAJMY O TYCH
KTÓRZY ODESZLI
A TYM BARDZIEJ KOCHAJMY
TYCH CO NAM POZOSTALI.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

_______۩_____Święto Zmarłych
_____۩__۩____wzywa na cmentarz
____۩____۩___Na groby bliskich
___۩__۩۩__۩__alejką podążę
____۩_۩۩_۩___Wiązankę kwiatów
______۩۩_____ze świętą modlitwą
___██████__Na płytach grobów
__██████___cicho ułożę
██████ ۩___Zapalę znicze
█████ ۩_۩__na zimnych płytach
████ ۩___۩__Stanę skupiona
████۩_ ۩__۩_w smutnej zadumie
████ ۩_۩_۩__W sercu odtworzę
██████۩____bliskie mi twarze
███▒▒▒▒▒▒_Będę się modlić
███▒▒▒▒▒▒_jak tylko umiem
███▒▒▒▒▒▒_Ciemnym
███▒▒▒▒▒▒_wieczorem
███▒▒▒▒▒▒_błysną kolory,
███▒▒▒▒▒▒_od wszystkich
███▒▒▒▒▒▒_blasków
███▒▒▒▒▒▒_prosto do nieba
███▒▒▒▒▒▒_Tam, gdzie ich
███▒▒▒▒▒▒_dusze
███▒▒▒▒▒▒_już uleciały
███▒▒▒▒▒▒_Są dziś
███▒▒▒▒▒▒_szczęśliwi,
███▒▒▒▒▒▒_nic im nie trzeba
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

ŻYCZĘ SPOKOJNEJ NIEDZIELI
PEŁNEJ JESIENNEJ
LISTOPADOWEJ ZADUMY...
 
Sylwia.m wiem, że zamierzasz zmienić wózek, ja bardzo polecam ten, który używam obecnie ( w sklepie w Dewsbury kupiliśmy go za 150) [video=youtube;77LT02OmtSw]http://www.youtube.com/watch?v=77LT02OmtSw[/video]

a ten to tak z ciekawości do obejrzenia ;-)
[video=youtube;ZJ8NI_N2GBo]http://www.youtube.com/watch?v=ZJ8NI_N2GBo&feature=related[/video]
 
Ostatnia edycja:
Mamotrójeczki dzięki za zainteresowanie ale.....po pierwsze-primo;-) dzisiaj już wózek zakupiłam:-D a po drugie-ultimo nie brałam wogóle pod uwagę wózka 3-kołowego a także takiego ze złączoną rączką;-)
Razem z Mojądzidzią pojechałyśmy na zwiady do mothercare i ostatecznie obie zdecydowałyśmy się na ten
Buy your Bebeconfort Loola Pushchair 2008 Oxygen Red reviews from Kiddicare Sale Items | Online baby shop | Nursery Equipment

Kasia8118 wiem co czujesz:sorry2: czekamy na wieści:-)
 
Hej!!!
Ale dzisiaj tu pustki. Ja też dzisiaj nie miałam weny żeby pisać. :hmm:
Jutro rano rodzinka wraca do Pl i chyba nie musze pisać jak mi z tego powodu smutno.

mamatrójeczki- piękny wiersz. A ten drugi wózek kosmiczny. Niedługo wózki same bedą się prowadzić;-) Chris na zdjęciu wygląda jak aniołek przebrany za diabła. Boskie loczki:tak:
Sywia.m- ale Ci dobrze. Zazdroszcze:dry:
Ampar- jak się udała impreza?
Doris- no faktycznie niezły z Ciebie przypadek:-D Ostatnio widziałam takie pietrowe łóżko z biurkiem i fotelem pod spodem w B&M ale strasznie lipne było(rurki wyglądały jaby się miały zaraz połamać) I w dodatku kosztowało 350 funtów:szok:
Roksanna- chętnie bym sprzedała najmłodszego ale nie było miejsca w samochodzie:no:

Ide ogladać film. Pozdrawiam:happy2:
 
Hej dziewczyny:-):-):-)
Długo mnie nie było i teraz też tylko na chwilke

Mam pytanie. troszkę nietypowe

Czy któraś z was zdecydowała się na pójście do kościoła dziś w taką pogodę???????????????
Jeśli tak to pytanie moje brzmi: Czy ksiądz mówił coś o chrzcie zaplanowanym na sobotę????????

Z góry dziękuję za odpowiedź
 
reklama
Sylwia.m- nie wiem dokładnie czy to ten model z Bebe Comfort ale któryś z nich miał bardzo krótkie pasy. Znajoma kupiła i na drugi dzień oddała bo jej dziecko się nie mieściło w pasach a miało chyba troszke ponad 6 mies. A tak poza tym to wózek bardzo ładny. Też się nad podobnym zastanawiałam ale zdecydowałam się na Graco własnie przez te pasy:dry:
 
Do góry