reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

ciesze sie bardzo, ze znalezly sie juz chetne. Dodam tylko, ze zrobilam przemeblowanie i mam duzo wiecej miejsca:tak::tak::tak:
roksana - moj ogrod to plesniawa i wlasnie dostalam sie na wyzszy poziom, ale sie podjaralam:laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
Zal mi du... sciska jak piszecie ze tak fajnie było , chociaz wcale mnie to nie dziwi:tak:
Kasia8118 imprezka była u mnie , bo moje dzieci teraz codziennie maja pobudke o 7 i wczesnie musz byc w łozkacz.
Roksannna ale dałas zajecie dziewczyna:-D
 
chyba tez bede musiała zajac sie tymi warzywkami bo nie wiem wogole on czym piszecie :szok::sorry:

marta84 mnie niestety nie bedzie bo nie mam jak dojechać chyba ze jedzie moze jakis autobus nie dlugo nie wiesz moze??

acha poleciłam dziś forum takiej koleżance mojej z ta ma synka 12 dni młodszego od mojej Claudii mam nadzije ze napisze do nas :tak:
 
Ania to taka gierka. Nazywa się Zielone Imperium i strasznie wciąga :-D. Podawałam linka, ale podam jeszcze raz.
Zielone Imperium
Radzę Ci się zastanowić dwa razy zanim się zdecydujesz, bo ona naprawdę wciąga. :tak::tak::tak::tak: A tak poważnie jak już się będziesz logować to może na serwerze 9 , na początku masz do wyboru, wtedy wszystkie będziemy grały na jednym.
Sylwia już coś wystawiałaś? Jak na rower najedziesz, to musisz to duże pole kliknąć zielona dolina czy coś, potem pokazują Ci się takie czerwone strzałeczki, poszukaj targu i tam sprzedasz swoje warzywa. Jak otworzysz targ, to pojawi Ci się zielone pole, a na dole będą dwa czerwone, i wejdź tam gdzie artykuły do zaoferowania. A jak chcesz wystawić to łapiesz warzywko i przeciągasz na to zielone pole ustalasz cene, płacisz prowizje i heja.
Doris to są chwasty, jakieś kamienie i kret i pieńki. Musisz to sobie z pola usunąć, a to kosztuje.:-(

Ja nic nie chce mówić, ale Tynia się wciągnęła, Mojadzidzia i jak Wy się wciągniecie tak jak my to ja już nie wiem. :tak::tak::tak:
Zapomniałam Wam napisać, trzeba obsługiwać tych ludków co przyłażą. Za nich są punkty i kasa.
 
Cześć Ogrodniczki

Ja dopiero teraz bo pół dnia przespałam. Po obiedzie tak mnie zmogło że do 18-stej spałam.

marta84 ja też przyjdę i jeżeli Kuba ma ferie to i Adaś pewnie też także ja też będę z dwójką:-):-):-)

Agaam miło było Cię poznać i oczywiście Twoją córeczkę:-):-):-)
 
Marta84 ja też chciałam dać znać że przyjadę, wydębię auto, a co. A jeżeli dobrze rozumiem, to imprezka urodzinowa? :confused2::cool::tak:Coś właśnie chyba, wspominałaś że za kilka dni ma roczek.
 
eeeeeeeeee tam urodzinowa, poprostu wpaniecie na ciasto, galarete z miesem koreczki salateczki :-p:laugh2::laugh2::laugh2: i owoce z targu nic wielkiego:laugh2::laugh2::laugh2: fajnie, ze Was duzo bedzie starszym chlopakom odpale Wii na projektorze i bedzie spokoj:tak::tak::tak: juz sie doczekac nie moge.
natalka1990 - napewno jakaies autobusy jezdza do Elland, jutro postaram sie luknac ktore dokladnie.
roksanna -Ty jak dlugo w to grasz na ktorym poziomie jestes???????
 
Hej z wieczora ja właśnie podglądam listopadówki i muszę stwierdzic że zaczyna robic się gorąco:tak:.Cztery są już rozpakowane:szok:.Ciekawe kiedy na mnie przyjdzie kolej:cool:.A mojemu R śniło się dzisiaj że urodziłam blizniaki:szok:.
 
reklama
Do góry