reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Cześć:-):-)
MOJADZIDZIA -no i jak smakował ten bigos z rybką:-D:-D
A co s ciekawego jeszcze do jedzenia mnie ominęło???:tak:
A ten występ tych dzieci fajny był??
Powodzenia na szczepieniu:-)

MAMATRÓJECZKI-bardzo mi przykro z powodu taty:-:)-(A chorował na coś,czy tak nagle zmarł??

AMPAR- przeciez jest tyle różnych dobrych sałatek,;-):-p:tak:nie marudz:-D

NATALKA-wiesz ja miałam to samo jak ty,raz miałam twarde i pełne ,i raz miałam miękkie i wydawało mi się że nie mam mleka.Daltego częściej chodziłam na ważenie,jak przybierał to stwierdziłam że mam pokarm,mimo miękkich piersi:tak:

SYLWIA M-ja też jutro robię tego łososia:-p:-p:-D:-D
tylko nie weim jaką surowkę do tego zrobić:cool2:
 
reklama
doris78 blaaaah,okropnosc!!! jedzonko bylo podzielone na trzy rodzaje:kuchnia europejska-czyli nasza salatka wielowarzywna,jakas wedlinka,pasztecik,pieczywko,jajka w majonezie,kuchnia indyjska no i jamajska,dzieci tanczyly fajnie a kobitki wydzieraly sie po goralsku no i jak tak piszczaly to Nadusia strasznie plakala,oprocz tego spiewali dwaj pakistanie jakies znane kawalki i dwoch mlodych lepkow jakis taki hip hopowy kawalek zaspiewali no i kilka piosneczek po polsku :tak:
 
witam z wieczorka:-)
Marta84 Ty pipko trzeba bylo zadzwonic ze na miasto jedziesz to bysmy sie spotkaly...jak posta napisalas to ja akurat sie szykowalam albo wychodzilam z domu bo umowilam sie z Renuska:sorry: moglysmy sie spotkac ech...

Tynia wwiercilismy sie dobrze w sciane tylko sie cegly i przy okazji tynk pokruszyly:szok: tynk to od tych cegiel odstaje i gdzie bym w ktora sciane nie puknela to jest gluchy odglos hehe tak ze juz wiecej nie bede probowala powiesic tv na scianie... przynajmniej nie w tym domu:wściekła/y:

Marta84 jak Ci sie bedzie nudzic wieczorami we wtorki i srody a twoj bedzie w domu to wpadaj do mnie na ploty:-D

mamatrójeczki wspolczuje. trzymaj sie kobitko

dobrej nocki
 
witam kobiety:-):-)
wlasnie pisalam posta i mi go wcielo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
no coz taki los mam chwilke spokoju bo mala sie kompie moj w pracy wiec cos naskrobie;-);-)
natalka1990-karm jak najdluzej:)i zgadzam sie z dziewczynami bo ja stracilam pokarm po miesiacu co polozna byla w szoku przy moich obfitosciach:-D:-D
mamatrojeczki-bardzo ci wspolczuje .Trzymaj sie :-:)-(
Dziewczyny jak ktoras ma ochote mnie nawiedzic jutro to zapraszam po 12 jestem dostepna wczesniej nie bo odbieram mala z przeczkola o 11,30,wiec piszcie a ja adres wysle na priva:tak::tak:
Uciekam zajrzec do mojej kluski czy lazienka nie jest zalana:-D:-D
 
Natalka... z tymi piersiami to sie nie przejmuj, powiem Ci szczerze ze ja mam caly czas miekkie piersi a zobacz jak moja mala rosnie jak na drozdzach:-p wyjatkiem kiedy mam pelne piersi to jest po nocy jak Victoria przespi cala noc wtedy to nie moge sie nawet dotknac.
mamatrojeczki... przykro mi moje kondolencje
 
DZIEŃ DOBRY

Julka od samego rana nie może się na nic zdecydować. Najpierw mówi że chce płatki z mlekiem potem że jednak samo mleko. A jak zobaczyła że jem kanapkę to ona też . W końcu wypiła mleko i zjadła gruszkę:-)


mamatrójeczki badzo mi przykro z powodu Twojej straty. Będziesz mogła być na pogrzebie.


doris78 nie wiem jak pogoda się rozwinie. Bo narazie widzę że padało. Może w takim razie u mnie, a 16-sta jest ok

Marta84 niestety nie
 
witam sie i ja z rana

mamatrojeczki bardzo mi przykro z powodu wojego Taty kondolencje:-:)-:)-(
a ja wczoraj bylam w drugim przedszkolu ale niestety nie mam miejsca i odrazu byl placz zastanawiam sie nad prywatnym ale jest drogi bo 35funtow za dzien:-:)-(
pogoda dzis nie zaciekawa poznalam wczoraj dwie polki ktore mieszkaja zaraz kolo mnie i wiem gdzie mieszka asinka bo wczoraj poszlam zwiedzic okolice mam do ciebie jakies 3 minutki:tak::tak::tak:
dzis pogoda nie za ciekawa mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej bo wypada dzien prania bo robie zawsze w piatki pranie raz w tygodniu a pozadne:-D:-D:-Ddo uslyszonka
 
reklama
Witam mamuśki :-)

pewnie macie racje z tym pokarmem :tak: to narazie nie bede malutkiej cycusia zabierać ;-) dzieki :-)

Agaam to Tobie Viktoria przesypia cała noc ??:szok:

mamatrójeczki przykro mi :-( 3maj sie

tynia i wiki to fajnie ze blisko masz do asinki szkoda ze ja mam do wszystkich daleko :-( może mnie odwiedzisz w przyszłym tygodniu ?:sorry:

mojadzidzia to dobrze że juz nastrój Ci sie poprawia :tak: powodzenia na szczepieniu:tak:
 
Do góry