reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej ja dopiero teraz znalazlam troche czasu bo moja gwiazda padla, ja nie wiem skad dzieci maja tyle energii:eek: szkoda, ze nie rodza sie z przyciskiem ON/OFF :-p:laugh2:
witam nowa mamusie:tak::tak:
nefretete101 - buhahaha "nieogolone nogi":laugh2::laugh2::laugh2: ale sie usmialam :laugh2::laugh2::laugh2: to idealnie do mnie pasuje, wogole po tym tygodniu wygladam bleeeeeeeeee

kurde moja wstala, ale pospala :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

doris - dzieki za adres, a co mam przyniesc???????????? moge cos gotowego w sklepie kupic?????????

aha w Halifaxie jest sklep Maja i oni biora torty z piekarni w Manchester 1kg za £12
no nic moze wieczorem znajde troche czasu,
aha sasiadka zapisuj sie na forum, bo jak nie to zakrece kurek z kawa:-p:-p:-p:-p
 
reklama
Hej ale jestem dzisiaj wykończona:szok:.Byłam dzisiaj spacerkiem w Shipley bo miałam wizytę u położnej po drodze oczywiście obskoczyłam pobliskie sklepy i jak już dotarłam do przychodni to nie mogłam nawet się schylic do koszyka który mam pod wózkiem :szok:.Tak mnie zaczęło wszystko rwac na dole włącznie z odbytem i resztą (sorki wielkie za szczegóły) że myślałam że zaraz urodzę :zawstydzona/y:.Pózniej jak już usiadłam w gabinecie to trochę mi się polepszyło,ale chyba przesadziłam dzisiaj z tym spacerkiem:sorry:.A ja nawet załapałam się dzisiaj na ważenie u położnej trochę mnie to zdziwiło bo z tego co pisały dziewczyny to tu raczej nie ważą a to już moje trzecie ważenie :tak:.Roksanna Krystian czuje się dobrze a przynajmniej tak wygląda:tak:.Kasia.j dzięki serdeczne za numer do tej babeczki ;-).Doris78 ja też potrzebuje adres:tak:.
 
Witam Dziewczyny wieczorkiem

Dawno się nie odzywałam aż mi strasznie wstyd.

kasia8118 oj z tym spacerkiem to faktycznie przesadziłaś.

marta84 mi się też marzy taki przycisk on/off ale bardziej dla Adasia niż Julki. Ostanio strasznie irytujący jest. Muszę jakoś go podejść a chyba najważniesze niedać się prowokować.

roksana kiedy do mnie wpadniesz po wieszaki? Super że lepiej się już czujesz!!

Od paru dni odzyczjam Julkę od picia w kubku z dziubkiem. Bo chociaż umie pić w zwykłym kubku to mleka nie chciała. Teraz kupiłam jej śliczny kubek z Kubusiem Puchatkiem i jakoś idzie

Serdecznie witam nowe mamy na forum


kasia.j możesz mi tez przysłać numer telefonu tej pani od tortów. U nas za niecałe 6 tygodni też urodziny.

doris78 może umówimy się gdzieś w tym tygodniu, może na jakimś placu zabaw albo parku. Adaś bardzo mnie prosił żebymógł się pobawić z Kubą. Albo jak macie ochotę to wpadnicie do nas popołudniu. :-)


A jutro czekam na nowy materac bo ten stary to już tragedia. Rama od łóżka też się już jakiś czas temu rozpadła. Mamy jedną na oku więc w tym tygodniu pewnie nowe łożko będę miała w komplecie. Może w końcu wyśpię się pożądnie i nie wstanę połamana.:-)
 
No nareszcie 4muchy się odezwałaś, bo już miałam dzwonić, co u Ciebie. Myślałam, że będziesz w Bradford w tygodniu, ale..Na imprezkę do Doris się wybierasz? Mam nadzieję że tak, więc jeśli nie wcześniej z wieszakami załatwimy sprawę to na pewno w sobotę. Gorzej jak od Doroty ich zapomnę :-D:-D:-D.
Katin ja się do Ciebie jutro wybieram na pewno. Tylko jeszcze nie wiem o której. Bo może pójdę na play grupę jutro a ona jest do 11 i wtedy bym była około 12, no chyba że szanowny pan domu auto mi zostawi :tak:;-):-D:-D, to może wcześniej. A jeśli nie pójdę na play grupę to około 11 będę, no chwilę przed. Miałam nawet w tej sprawie dzwonić do Ciebie, ale już nie muszę Ci zawracać gitary. Dobrze że u Ciebie ze zdrowiem ok.
Natalka ale fajnie tym razem na imprezie będą 3 małe ssaki. Dobrze, dobrze niech dziewczyny imprezują od początku.
 
4 muchy - wyslalam
natalaka - no malutka Cie testuje, na ile sobie moze pozwolic :tak:
Ania - Kuba 4100, a Maciek 4500

U mnie dzis maluchy szybko zasnely, Maciek przed 19, a Kuba przed 20. Ale jacys byli niewyrazni. A ja sobie w koncu usiadlam i mam chwile dla siebie. Alez jestem po tym dniu zmeczona.
 
czesc dziewczynki!
nie odzywalam sie ostatnio bo mam strasznego dola i tylko ryczec mi sie chce :-:)-:)-(
katin chetnie bym cie odwiedzila ale musze byc o 10 w centrum i nie wiem jak dlugo mi sie zejdzie a pozniej jeszcze do siostry zagladne bo troszke choruje a poza tym dzis ma urodzinki wiec zaniose jej prezencik :tak:
kasia8118 ja pod koniec ciazy po zbyt dlugim spacerku wyladowalam w szpitalu bo mnie brzuch zaczal bolec wiec moze ty sie troszke oszczedz zostalo ci do konca niewiele to lepiej daj sobie na wstrzymanie
alexnow nie wiedzialam ze palisz :szok: jak bylas u mnie to nie palilas :sorry:
marta84 musimy chyba napisac petycje do kogos zeby zamontowali naszym dzieciom takie przyciski-bardzo by mi sie przydal :-p
nefretete01 dobrze ze to tylko zart z tymi kryteriami bo inaczej doris78 nie mialaby w sobote gosci na imprezce ;-)
 
roksana właśnie nie wiem czy się zakwalifikuję na imprezkę bo kupiłam ostanio wosk i miałam sobie włosy rwać. Może to odłoże do niedzieli hi hi

kasia.j dzięki za numer, na tort niestety się nie załapałam a Adaś nie chciał się podzielić. Zresztą jak ostatnio kazałam podzielić się z Julką ostanim ciastkiem to powiedział- Mamo przecierz wiesz że ja nie lubię się dzielić słodyczmi. A na samą myśl o Halloween cieszy się strasznie:-):-):-):-)
 
witam pozna pora , u mnie cisza ,spokoj ,czekam na G-zaraz powinien byc.
nefretete-sukces ! kupilismy juz farby i 3 zyrandole ,wykladziny kladziemy sami po tym jak facet zaspiewal nam 1000 funtow:szok::-(
marta84- ja juz dawno prosilam mikolaja o specjalnego pilota dziajacego na dziecko/i z opcjami :jesc ,spac ,repeat .
Wrocil juz G. to ja lece ,dobranoc wszystkim,ach i witam nowa mame .
 
reklama
Wstawac śpiochy:-):-):-)
Ja juz od 5.30 nie śpię:sorry::sorry:Dawid sobie postanowił wstać tak wcześnie,wziełam go do siebie,ale niestety o 6 już wstał:crazy:
Ale to w sumie dobrze,bo już usmażyłam naleśniki dla dzieci i zrobiłam obiad:-D
Dzięki temu będę mogła jechać na kawke do Katin:tak:

RENUSKA-no oni sobie tyle kroją:szok::szok:u nas za panele też cos koło 1000 chcieli,aż wkońcu J położył z kolegą i on dużo mniej wziął:tak:

KASIA j -wow ale duże dzieci Ci się rodziły:shocked2:

4MUCHY-możemy się jutro umówić,jak Ci pasuje:tak:może być w na placu zabaw albo byłaś w HAROLD PARKU??tam teraz postawili ,taką ,fajną linę na której się siada i ona zjeżdża,by mieli zabawę:-)
No a jakby padało możemy wtedy do Was zawitać:-)
Jutro bysmy sie konkretnie umówiły:-)

KASIA8118-Wysłałam adres:-)
 
Do góry