reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

witam ja juz obiadek ugotowalam i skosilam sobi trawke pranko tez schniea jutro moze wybiore sie do kieghley do kaski ale to jeszcze zobaczymy dlatego za czesto nie zegladam bo jestem zabiegana dzis jeszcze sie dopiedzialam ze nie maja miejsca w przedszkolu dla wiki dopiero od nastepnego roku:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:a ja nie chce jej poscic do innego przedszkola niz katolickiego oki zmykam postaram sie czesciej odzywac:tak::tak::tak:
 
reklama
hejka:-)

Natalka, Nefretete ja narazie czuję się dobrze z implantem. Ja okresu narazie jeszcze nie miałam ale to pewnie dlatego że karmię piersią, dwa razy tylko plamiłam przez jeden dzień ale nie wiem czy to przez implant:sorry:
Spróbujcie bo jak wam nie podpasi to zawsze możecie wyjąc:-)

AgnieszkaUK tak to jest z tymi chłopami, zawsze znajdą sposób żebym nam życie uprzykrzyc:wściekła/y: Jeśli chodzi o zakupy to na szczęście mój jest cierpliwy i zawsze z dzieciakami czeka ale ja to bym chciała żeby chodził ze mną do przymierzalni i mówił jak wyglądam:-p:-D
Ja w peacooksie nie kupiłam nic:no: kiszka jak dla mnie:-(

Bożena chrzciny mieliśmy w sobotę:tak: Jak Marcel w szkole?? Chętniej chodzi??

Jutro z Olivią na szczepienie idziemy, brrrrrrr.
 
Roksana - thx za nr już przekazalam znajomej wiec o ile sie nie rozmyślila to powinna zadzwonic!

Ania i Sylwia- Marcel już nie wyobraża chyba sobie życia bez szkoły, caly weekend pyta kiedy idziemy do szkoły i dlaczego mamy tyle wolnego, zawsze ma problem tylko rano w poniedziałki, bo w weekend pozwalamy mu troszke dłuzej posiedziec i nie może wstać. Dzisiaj jest problem bo znowu bardzo smarkoli i kaszlei powiedzialam mu że moze jutro nie podzie do skzoły to sie na mnie obraził,bo an koniec wrzesnia zosatła gwazdorem za zachowanie i obecnosci itp a jak jutro nie pojdzie to zmarnuje Jego szanse:-D:-D:-D:-D:-D
 
Czesc

Ja dzis padam juz. Maciek jakas maruda straszna, od rana miauczy i zrzedzi i nie wiadomo o co chodzi. Ale przed chwila powiedzial kolejne nowe slowko 'mleko'. Ja udawalam, ze nie wiem o co chodzi, az w koncu wydusil to z siebie :-)

Sylwia - to mala diabliczke mialas, skoro tak krzyczala ;-) moze jakies zdjecie malej ksiezniczki?
Tynia - a na to katolickie sie zdecydowalas, bo najlepsze w okolicy, czy dlatego, ze katolickie?
nefretete - oj moj B wiele razy mnie tak zalatwil, ze pojechal z wozkiem, albo inna istotna rzecza :wściekła/y:
Ania - ja zwykle zaczynam od tartego jabluszka, gotowanej marchewki, potem ze swoim mleczkiem baby rice, na samym poczatku daje tak po lyzeczce i jak sie nic nie dzieje to zwiekszam porcje
agnieszka - ja juz sie wyleczylam z ciuchowych zakupow z mezem, bo konczylo sie to moim placzem w sklepie, za to z tesciem to uwielbiam kupowac, wsadza mnie do przymierzalni, ciuchy splywaja same i ocenia co dobrze lezy, dlaczego synek nie poszedl w jego slady to nie wiem
 
hej
Ja jakas padnieta dzisiaj po nocce jestem:-( Wczoraj za to sie wyspalam:tak:- Artur zabral szymcia do flamingolandu a ja spalam do 20:-p

Reniuska- gratuluje domku;-) Zycze samych przyjemnosci w urzadzaniu:tak:
Nefretete- ja tez wlasnie bylam w white rose centre pare dni temu i tez wrocilam zadowolona z zakupow;-) pierwszy raz od dluuuuuuuuuuzszego czasu:tak:
Agnieszkauk- i dobrze mu tak- niech je bagietki caly tydzien:-p My tez uwielbiamy golonki:-p:-p:-p:-p
Sylwiam- gratulacje dla aniolka- zawsze mogla byc bardziej niegrzeczna i wystawic paluszek do ksiedza:-D:-D:-D:-D
Paradosia- rozowy gips:szok: Rewelacja:tak:
Tyniaiwiki- jak wiki w polskim przedszkolu? :tak: Siedzisz z nia co sobote? Moze i ja sie zbiore z szymonkiem:happy:
 
Hej :-):-)ja wkońcu moge cos napisać:tak:tak jak Sylwia napisala zabiegane jesteśmy na maxa,a w domu bałagan:szok:sterta prania czekała:szok::sorry:no to się dzisiaj trzeba było za to wszystko zabrać:-D

Ale się uśmiałam jak napisałyscie ,że ze mnie TWRDA SZTUKA:-D:-D:-Di że sobie dałam radę:-D:-Da prawda była taka,że obaj ryczeli niesamowicie:-D:-Dna początku poszłam z Nimi do auta i po 5 minutach już się bili,który na prowadzić:crazy:potem wyszłam z nimi przed kościół i sie fajnie ganiali,do czasu aż Marcel sie przewrócił,potem Dawid się przewrócił i ma mega siniola na czole i tak mi we dwóch płakali:shocked2::shocked2:no to ich wziełam wsadziłam do auta i ich woziłam wokół kośćioła:-D:-D:-Dale pomogło,bo była cisza:-D:-D:-D

KASIA J-u Kubusia w szkole obiady też są po 1,40f:tak:
Dawid też dzisiaj był marudny,ale chyba jakaś niestrawnośc mu przeszkadzała bo wodniste kupki robił :-(
Fajnie ,że Maciuś zaczyna już gadać:tak:Dawid też powoli się rozgaduje,dzisiaj jak bylismy na kolacjii w knajpce to wołał -mama cola-:-D:-D:-D:-Dbo Kubuś pił akurat coca cole i On też chciał:-D

AGNIESZKA UK-ja tez nie lubię z moim robić zakupów,chociaż też w sumie siedzi cicho,ale ja sie wtedy skupić nie mogę tylko patrzę na te moje dzieci:sorry:

PARADOSIA-a ile czasu bedzie miała ten gips??

ANIA1812-ja tak samo mam:-D:-Dteż raczej mi się podobają rzeczy z górnej półki:-Da takie rzadko kiedy sobie kupuje bo mi szkoda kasy:-D
Albo podoba mi się na kimś,a jak ja ubiore to wyglądam jak wywyłoka:-:)sorry:
A tak pozatym to nie umiem szukać:sorry:

ROKSANA-wiesz co ,właśnie nic nie kupiłam:-(jakoś nic mi nie wpadlo w oko:tak:

RENUSKA-no to super wam się udalo z domkiem:tak:gratuluje:tak:
 
Tyniaiwiki- daj mi jeszcze cynka gdzie dokladnie jest to przedszkole , na ktora godzine i ile kaski musze przygotowac:-) Dzieki z gory i sory za nawal pytan;-)
 
Doris78 - 27 mamy termin wizyty "na sprawdzenie" Jeśli wszystko będzie dobrze to jej ściągną gips. Jak nie to dlaje będzie w gipsie chodzić. Ale znając Wiki i z resztą wszystkim dzieciom się szybko kości zrastają. Więc mam nadzieję że już 27 siągną ten gips.

A co do zakupów mój nawet marudzi jak dłuższe zakupy spożywcze robimy:-D:-D:tak::tak: A jak nie daj boże powiem mu żeby do jeszcze jednego sklepu zajechał (bo tam też jest coś do kupienia) to mnie o mało w samochodzie nie pogryzie:-D:szok::-D:-D:-D A o zakupach z ciuszkami w roli głównej to nawet myśleć nie chce :no::no::szok::szok:

Miłego wieczoru wszystkim życzę:tak::tak:;-);-)
 
reklama
Witam z słonecznej Polski:-):-):-):-):-):-)
My juz w sobote dojechali do pl.jechaliśmy 24godz. z 4godz przystankiem w Berlinie.Mieliśmy sie tam zatrzymać na noc ale mała super zniosła podróż i zrobilismy jej mega niespodzianke,bo planowany przyjazd miąl dyc w niedziele:-paz sie kobita poryczala ze szczescia jak nas zobaczyła w sobote.:-D:-D:-D
Wybaczcie ale nawet nie zdązyłam przeczytać co naskrobałyście:zawstydzona/y:ale juz teraz mam neta wiec bede na bieząco;-).Paradosia wielkie buzi dla kaskaderki:****Tynia wszystkiego naj...najlepszego dla Wikikasia1881 Mam nadzieje ze cierpliwie Oliver czeka na ciotkę:-D
Zycze Wam kochane miłego dnia i Wielkie buzięta dla robaczkow i oczywiście dla Was.:*****
 
Do góry