reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

KASIA8118-wiesz z tymi datami,to Ci nikt nie powie,chyba że Olivier:-D:-D
No ale raczej te daty są takie optymalne:eek::sorry:dajesz troche czasu w ta strone i w drugą:tak:
A na dworzu jest ciepło,tylko,ze pochmurnie i u mnie kropiło troszkę:crazy:
A ja miałam 2 paczki podpasek,kupiłam always fioletowe,na noc,one są cieńkie i długie:tak:
no to wpadaj do mnie na kawę,ja mam mleko:-):-)
 
reklama
Doris78 dzięki za zaproszenie ale właśnie co umyłam włosy i pewnie będę mi schnąc dobrych kilka godzin a za oknem deszcz kiepsko nastraja do wyjścia:crazy:.BożenaM ja sobie nawet nie wyobrażam dnia kiedy to ja będę musiała mojego zostawic w szkole lub przedszkolu:no:.A czas leci:tak:.
 
Witam z rana ja nie spalam pół nocy bo moja Wiki miała gorączkę teraz tez ma ale juz mniejsza nie pozwolilam jej wychodzic z łóżka powiedzialam jej ze bede jej wsz\ystko przynosić co tylko bedzie chciala i dlatego tylko lezy w łóżku:-:)-:)-:)-:)-(
a pogoda sie popsula ja na noc pranioe wyiwesilam zeby miwyschlo dobrze ze ranpo uslyszalam jak pada to szybko zlecialam na dol i je zebralam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
a u nas w swobote mielismy imprezke byly piotrka urodziny niezle sie usmialam :-):-):-)
kasia 8118 matko ale zlecialo juz bedziesz niedlugo miala dzidzie przy sobie :szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-Dkasiu a wedlug mnie dobrze bys zamowila ten bilet bo mama by ci pomogla
bozena chyba tylko ja ci nie gratulowalam bo nie pamietam wiec wszytkiego najlepszego ja mialam slub concordatoo wiec mam teraz z glowy:-p:-p:-p:-p
oki kobietki odezwe3 sie pozniej a i zycze milego spotkanka:-):-):-):-):-)
 
cześć dziewczyny!!!!!!
Życzę miłego spotkania i smacznej kawki w doborowym towarzystwie :-);-)

BożenaM - Ja wczoraj pierwszy raz wysłałam swoją córcie na 6 godzin do szkoły:szok::szok:. Chodziłam po domu i się zamartwiałam jak ona sobie tam radzi. W końcu wzięłam się za sprzątanie, obiadzik i takie tam. Czas zleciał niewiadomo kiedy:tak::tak::tak:A Wiki wróciła ze szkoły rozanielona. :-D:-D:-D Przez całą powrotną drogę opowiadała co robiła w szkole:tak::tak::-D;-)

AgnieszkaUK - no to niezła koleżanka Ci się trafiła. Chyba dyskuje masz zapewnione w pracy:-D:-D:-D Chyba że znajdzie sobie innego słuchacza:-D:-D:-D:-p
Pogoda dziś nie zachęca do spacerów, choć jest ciepło to co chwilkę coś z nieba leci:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Cześć babeczki!!!
Cóż to dzisiaj za tropiki :-D:-D:-D Normalnie wysiadam z tego gorąca. A jak patrzyłam rano na pogode na BBC to miało nie padać do 16. Czasami to mi się wydaje, że oni tą prognoze to sobie codziennie wymyslają.
Doris- chętnie też bym wpadła bo dzisiaj się nudzimy ale jak zwykle jak sie spotykacie to nie mam auta. A w ten deszcz to mi się nie chce nawet iść na przystanek.
BożenaM- nie przejmuj się. Na pewno synek wróci ze szkoły bardzo zadowolony. Pierwszy dzień jest zawsze trudny i dla dziecka i dla rodziców, szczególnie jak dziecko płacze. Ja pierwszego dnia zerówki Filipa miałam strasznego stresa. Na szczęście u nas pierwszego dnia była pani z Bradford Education i przez to byłam troszke spokojniejsza. Będzie dobrze:-):-):-)
ksia8118- ja miałam podpaski Always najwieksze jakie znalazłam. I wystarczyło mi do szpitala jedno opakowanie. A ten termin przyjazdu teściowej wydaje mi się dobry. Moja mama przyleciała na 11 dni przed planowanym terminem porodu. I bardzo dobrze bo przyleciała w środe a ja w nocy z czwartku na piątek zaczęłam rodzić. Ale spodziewałam sie wcześniejszego porodu bo Filip urodził się 2 tyg. przed terminem.
Lece już bo Adaś się niecierpliwi. Paaaaaa​
 
Ja wąłsnie obiadek mam juz gotowy, posprztaane i pisze z kumpela na GG bo normalnie mnie nosi i tylko zagladam na tel czy nikt nie dzwoni?.......ja chyba faktycznie bardziej sie martwie niz ON :tak:oby.......

ALe dziekuje za wpsarcie pozniej dam znac jak było jak GO pojade odebrac!!!!
 
Bożena w taki dni jak dziś ze stresu można najbardziej pracochłonne dania robić :);-):tak:
Dzięki Dorota za gościnę.:tak::-D Polecam się na przyszłość
Mojadzidzia tak sobie myślę, że jutro mam napięty grafik i mogę nie mieć czasu możemy przełożyć te zakupy na przyszły tydzień? :confused2::eek:

No właśnie a jest jakaś chętna jutro na ten angielski na Manningam Lane:sorry:?
 
hej ponownie;-)

doris-jeszcze raz wielkie dzięki za kawuszkę:-);-);-);-)
bożena-daj znać jak tam Marcel po pierwszym dniu.
moze mu przeszło jak poszłaś i jutro będzie ok.;-):tak:trzymam kciuki za jutro..
aha i jak tam będziesz wreszcie na spotkanku w sobotę???;-):-):-):-)
ania1812- żebyś wiedziała ze tropiki:tak::tak::tak:ja to dzisiaj nie mam czym oddychać tak duszno:yes::yes::yes:
 
reklama
ROKSANA-to ja dzięki i zapraszam częściej:-)
A z tym angielskim to ja nie mogę,J idzie na 19 do pracy:eek:

KATIn-juz dawno miałam pytać,czy znależliście ta farme w Bolton abbey??

BOŻENA M-jak tam Marcel?ok?

ANIA1812-i co zapisałaś Filipa na piłkę?No i zapraszam nastepnym razem na kawkę:-)

MONIKA1213-a TY??

TYNIA I WIKI-i jak tam Wiktoria lepiej?

SYLWIA,MOJADZIDZIA-co tam u Natalki???jak Klaudia??

4MUCHY-gdzie kupiłaś te majteczki??i po ile??:-D

ANITECZKA-i co wkońcu pijesz w sobote,bo nic nie ustaliłyśmy

PARADOSIA-mam nadzięję ,że nastpenym razem dołączysz do Nas:-)

Dobra lecę bo Dawid mi rządzi w kuchni:wściekła/y:
 
Do góry