reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

AgnieszkaUK- nie dziękuje!, żeby nie zapeszyć:-D:-D

Niom najgorsze, że nie wiem gdzie tu sukienki szukać, i wolałąbym wypozyczyc niż kupić bo co ja z nia później zorbie?.....:cool:
 
reklama
Hejka
Kasia8118 Tak podejrzewałm.ale pani w recepcji zanim mi dała jakie kolwiek papiery to spytała gdzie teraz jestem zapisana i na jakim bd.mieszkama Po czym przyszło co do czego to nie mój rejon:wściekła/y:
Bozena moje Gratulacje:-)
Agnieszkauk.Rany czemu az 5 lat:szok:
Ania1812 Jak potrzebujesz adresu do tej aptaki to daj znać;-)Ja czesto tam kupuje.
Roksanna1 zapomniałm ci napisac:-) Ja mam łysego męzusia:-p
 
justysiak-mamy auto w kredycie -nowe-i raty mamy rozlozone na 5 lat-tak wiec jak splacimy autko bedziemy mogli wziac maly kredycik na slub,bo nie chcemy obciazac rodzicow-zreszta wiadomo jak w Pl jest drogo.

co do wypadania wlosow to smac mi sie chce ja sobie przypomne: moj R nie ma bujnej czupryny-on twierdzi ze lysieje- i jak bylismy w pl to poszlismy do sklepu fryzjerskiego bo ja chcialam duzo puche rozasniacza sobie kupis i wtedy pani sprzedawczyni namowila mojego meza na specjalne ampulki nibjakies super skuteczne.tak sie na nie napalil ze zaplacil 250 zloty za kuracje na porost wlosow:-D:-D:-D:-D:-D ale na tym sie skonczylo:tak: jak wlosow nie bylo tak niema:-D:-D ale byl zly ze dal sie namowic:cool2:
 
hej
Kimnelam sie 3 godzinki i ogladam sex w wielkim miescie:tak::cool2::cool2::cool2:
Kasia8118- nie bylo tak zle dzisiaj z lobuzami;-) Moj padl o 18.30:szok: A co chcesz wystawic na ebay? Ja tez sie powinnam zebrac:zawstydzona/y:
mojadzidzia, Ania1812- szefa tak wlasciwie jeszcze nie ma:wściekła/y: Rzadza z innego hotelu:wściekła/y: nie jest zle ale po prostu tamten byl super ugodowy a teraz wszystko robia po swojemu no i ta niewiadoma kogo nam wsadza:crazy:
katin- dzisiaj zobaczylam na grafiku ze sobote mam wolna:-) jezeli moj zmiennik sie nie upomni u mnie o wolny weekend po moim urlopie to nawet cos wiecej niz herbatke wypije:tak::cool2::cool2::cool2:
Roksanna1- zrobisz sajgonki do katin/? byly przepyszne:-p:-p:-p
BozenaM- gratulacje:tak: U nas juz prawie 7 lat po cywilnym i tak jak mowisz juz chyba Nigdy tego koscielnego nie bedzie:cool:
nefretete- wooooooow ale pospalas:-D:-D:-D Az do 6.30:szok:;-)

Ide sie lenic dalej
 
Hej hej dziewczyny:-)
Ja dzisiaj dzień zakupowo spędziłam:tak:oczewiście nie dla siebie:-(tylko dla brzuszka:-D:happy:

ANIA1218-ja chciałam zamówić przez internet,bo są tańśze niż w np.w bootsie:tak:
A są w bootsie,albo w idziałam jeszcze w aptece na przeciwko dużego zegara w centrum:tak:
Fajnie że będziesz u Katin,będzie okazja się poznać:-):tak:

AMPAR-no widzisz jak ładnie wyszło z sobotą:-)

KASIA 8118-ja CI nie doradzę,nigdy nie sprzedawałam ,ale w sumie powinnam się za to wziąć bo troche mi się uzbierało rzeczy:tak:

BOŻENA M-no to super uroczystośc Wam się szykuje:-)
A co do sukien,to jaką chcesz??białą czy ecry??bo tutaj będziesz miałą problem z białą:tak:tak jak Sylwia miała:tak:

SYLWIA - i jak tam Olivia??lepiej już??

MAMATRÓJECZKI-ja sobie z brzuszkiem na razie dam spokój:-D:-Dpoczekam jeszcze trochę:tak:no może dłużej:-D:-D
 
ampar3 kochana 6.30 to szczyt... wogole to chyba wroce do 2 dzemek w dzien bo przy jednej pada mi przed 19 i budzi sie o 3 w nocy i szaleje ze dwie godziny u nas w lozku:wściekła/y: po czym kolo 5 pada i wstaje i tak po godzinie gora 2:szok: a jak ma 2 dzemki to idzie spac kolo 22 i wstaje o 6... no czasami o 5.30:szok::-D
kasia8118 i jak tam D dobrze wytlumaczyl? wstawiliscie juz cos na ta aukcje?
katin jesli imprezka startuje o 18 to ja bardzo chetnie:-) o ile moge?:-D co mam przyniesc na wpisowe ewentualnie?

jesli chodzi o wypadanie włosow to dobry jest skrzyp polny:tak: na swieta przyjezdzaja moi rodzice to dam cynka amusce zeby zalatwila kilka opakowan;-)
 
DOris- w sumie to nie wiem zalezy musi mi w oko wpaść, wolałabym biała, chociaż u kolezanki jak była to ślicnzie wygladała w ecri <jakos tak:-D>, wolałabym tez wypozyczyc cos niz kupować, bo po comi ja trzymac pozniej a wiem ze sa problemy ze sprzedaza jeszcze na takiebo drugiego Wileorybka jak ja:-D:-D:-D:-D

AMpar- bierz pryzkład ze mnie i dawaj to był spontan jak worcilam z PL, mowie do P. albo teraz na świeta albo nigdy!!!!!! Nie umiał odmówić:tak:;-)
A teraz tylko pełno załatwiania itp, naszczescie ksiadz niczego od nas w sumie nie wymaga mamy tylko do 19 grudnia sie u Niego zjawic na podpisanie protokołu, zeby 20 grudnia padła 1 zapowiedz:-p, ciekawe jak ogłosi P.M i co moje nazwisko po cywlnym czy panieniskie:-D:-D:-D
 
BożenaM ja oczywiscie tez gratuluje podjecia decyzji o slubie koscielnym i zycze wszystkiego dobrego... jezeli chodzi o suknie to w PL jest bardzo duzo wypozyczalni. wystarczy w google wpisac "wypozyczalnia sukien slubnych":tak: wyskoczy Ci bardzo wiele adresow;-) - sprawdzalam:-D ech ja tam slubu koscielnego miec nie bede:sorry: a przynajmniej nie z D :-D
dobrej nocki kiobity
 
reklama
Doris- szukałam na stronie Bootsa ale nie znalazłam szamponów Vichy. A na ebayu znalazłam 2 szampony za 37,50+5,90 za przesyłke (z Niemiec):szok: Są w komplecie z kapsułkami do wcierania w skóre głowy. VICHY DERCOS AMINEXIL SP94 ANTI HAIR LOSS WOMEN+SHAMPOO on eBay (end time 08-Sep-09 00:17:35 BST) Ale raczej sobie podaruje. Jutro pójde do tej apteki i tam zobacze. Też się ciesze na to spotkanie. :-D
BożenaM- gratuluje decyzji. Będziesz miała niezłe urwanie głowy żeby stąd zorganizować ślub w Pl. W centrum widziałam biuro organizacji slubow. Pewnie mają tam informacje gdzie można wypożyczyc suknie. Jak będziesz chciała to napisze Ci gdzie to dokładnie widziałam.
jstysiak- napisz mi gdzie jest ta apteka. A do jakiej przychodni chciałaś się zapisać. Ja też mieszkam na BD2 ale przychodnie mam w centrum. Myslałam żeby sie przepisać gdzieś bliżej domu. Ale przy moim zapale do załatwiania spraw to pewnie jeszcze z rok sie będe przepisywać:-D

Dobrej nocy
 
Ostatnia edycja:
Do góry