reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

katin- dopiero jak 4muchy odpisała to zobaczyłam Twojego posta, że imprezka na 6. Jeśli to nie problem to ja byłabym ok. 7.30 ale musze to jeszcze omówić z moim lubym. Czy mnie puści ;-)
4Muchy- dzięki:-)
doris- a gdzie można kupić szampony Vichy? Bo ja tu chyba nigdzie nie widziałam
 
reklama
Witam w sloneczne popołudnie:-)
Ja szybko rano pojechałm do przychodni zeby sie przepisać.Pani w recepcji najpierw mi powiedziała ze ok,nawet dostalm papiery do wypełnienia,a jak dzisij pojechałm zlozyc to sie dowiedziałm ze to nie jest mój rejon:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.Dziwne to dla mnie bo kasia tez mieszka na bd2 i normalnie chodzi ,nie podejrzewam zeby miła z tym problemy:no:Rany co dzień to inne zasady.Tym bardziej ze ta sama pani wcześniej mówiła co innego:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Ale nic mamy piękne słoneczko:-)
Ania 1812 Ja tez przechodziłam ostre wypadanie włosów:tak::tak: i tez pamietam ze jakoś w 3 miesiącu po porodzie.Kochana chyba taki urok nasz.A co kosmetyków vichy to dostaniesz w bradford,bingley.W bradford jest jedna apteka która sprzedaje.no i eaby ale te same ceny masz w aptece tylko ze nie płacisz za pzresyłkę.
Uciekam kobita mi wstała
 
A moja niunia miała dzisiaj pierwsze szczepienie i strasznie płakała:-:)-:)-( Jenyyy, myślałam że mi serce pęknie:-(
Marcel jak to na faceta przystało zawsze dzielnie znosił szczepienia:tak::-)

Mojadzidzia napisałam smsa do Natalki że też przyjedziesz:tak: Zaproponowałam jej poniedziałek ale jeszcze nie odpisała, ale myslę że będzie ok bo wcześniej pisała że jej to obojętne kiedy:-)

Ania1812 widziałam Twoje ogłoszenie o wózku:-) Swego czasu też chciałąm kupic mutsy:tak: Jaki teraz masz na oku?? Bo ja czaję się na Mamas and papas ziko cośtam:-p Ale to dopiero na wiosnę:-)
 
Hej kobitki to i ja się przywitam:tak:.My byliśmy dzisiaj na kulkach z Ampar3 i naszymi łobuzami oczywiście:tak:.Mój mały daje mi dzisiaj w kosc :sorry:zbuntowany strasznie:szok:.Teraz tata pojechał na siłownie a mały chwilowo siedzi cicho:tak:.Marta84 z kanapą cisza sprawa stoi w miejscu bo ja nie mam pomysłu:no:.Dzięki za linka;-).justysiak ja zapisałam się do przychodni jak mieszkałam jeszcze na BD18 i pozniej już się nie przenosiłam:no:.Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie:cool:.DZięki dziewczyny za odpowiedz w sprawie sprzedarzy na ebayu.Okazało się że coś zle zrobiłam i wogóle się nie ukazało.Mam jeszcze jedno pytanko na sam koniec jak sie wstawia ogłoszenie to trzeba wpisac kod ale skąd go wziąsc?Sorki że przynudzam:zawstydzona/y:.
 
Ale u mnie wieje. Głowę chce urwać.
A ja miałam dziś wizytę małej Nadusi i Tynia zajrzała. Też było gwarno, nie tak ja ostatnio, ale było.;-):tak:
 
kasia8118 niestety Kasiu... jak sie zalogujesz to musisz dodatkowo uaktywnic konto sprzedawcy
nie wiem jak mam Ci to wytlumaczyc hehe przeslij mi swoj numer tojak D wroci z pracy to do Ciebie zadzwonimy i Ci wszystko wytlumaczy. musze konczyc bo Alex wszystkie dokumenty z regalu mi wywala:wściekła/y:
 
Hey kochane!
Odzywam sie, żeby nie było, ale i tak kto by za mna tęsknił;-):-D:-D:-D:-D

Ja już jakos zaczynam funkcjonowac chyba do mnie dotarło, że to juz koniec wakacji w PL :-(
Mały od wtorku do szkoły, ja mam takiego stresa :/........nie wiem co do zcego mam 100000 pytan i nie wiem kto mi odp?......Chyba ze ktorejs z WAS malenstwo chodzi do COlumbas>........

A poza tym po 5 LATACH WRESZCIE BIERZEMY SLUB KOSCIELNY :tak:, chyba juz do tego dojrzelismy, bo nie wiem czemu tak zwlekalismy:sorry:, i własnie etarz zaczyna mi sie wszystko bo tak to jest jak sie wszystko załatwia na odległosc , ale powtarzam sobie że juz mi nikt i nic nie rpzeszkodzi!!!!!!!!:-DALBO TERAZ ALBO NIGDY!!!!!!!!11
tAK wiec moje drogie panie 2 stycznia znowu powiem TAK, a jakbyscie widzilay jak Marcel trenuje niesinie obrączek do ołtarza:-D:-D:-D:-D, i mówi ze musi troche schudnąć zeby ładniej od tatusia wygladac:-D:-D:laugh2:
 
reklama
bozenam-gratulacje. ja ci powiem,ze my tez mamy w planach slub koscielny w PL,(mamy tylko cywilny)ale za jakies 5 lat-jak spacimy auto-:-p.ja chora jestem-juz mam sukienke upatrzona,wiem jak wszystko ma wygladac w tym "naszym" dniu.ale ja jeszcze musze poczekac.hahaha

ja dzis do shipley i z powrotem na nogach szlam,ale mnie bola.mialam w argosie zarezerwowany baby bouncer dla dzidziusia kolezanki:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry