reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej dziewczyny.
No i znowu doły u mnie. Moja babcia ma problem. Odkleila się jej siatkówka i musi jechac jak najszybciej do Katowic na operacje, bo grozi jej jaskra. A jeszcze moja koleżanka rozstała się facetem po 9 latach. Choc on nie był złoty, ale my obwiniamy ją za to rozstanie, bo może on nei byl święty, ale za to bogaty w poroże...
Jak próbujemy z nią rozmawiać to twierdzi,że jestesmy po jego stronie a ją atakujemy. Nie slucha co się do neij mówi. Psychicznie jestem juz zmęczona...
Odezwę się do Was ,ale najpierw muszę się skupić na pomocy babci...Ja już nie wiem jak mam z nią rozmawiać. Niecały rok temu stracilam Dziadziola, tylko 4 dni po ślubie...nie jetsem gotowa,żeby tracic jeszczę ją...Źle mi...
aniol5uj4.jpg


Poza tym rzeczywiscie praca i mój mąż okupujący kompa. Bardzo się ciesze Ewuniu,że będziesz wiedziała kto tak tak sie u Ciebie w brzuszku rozpycha. Jak myslę jak ten czas leci...jak zaczynałam to nasze pisanie, to Niunka półmetek miała, a tu już prawię końcówka. Ja mam nadzieje,że już niedługo i Ty kochanie i Buziaczek będziecie sowje skarby tulić w ramionach.

Całuję Was serdecznie i pozdrawiam.
Karolinko wyślij mi ten adres do tego chłopca na parsley08@yahoo.co.uk ,chce pomóc...
 
reklama
Czesc kobitki.
Zainteresowanym pomoca dla malego Filipka adres wyslalam. Napewno przydalyby mu sie pieluszki np w rozm 4-9kg, bo z tego co pisaly dziewczyny to ubranka raczej ma.
Dzieki za zaineresowanie i sle Wam duze buziaczki.
Ewcia pisz jakiej plci szkraba nosisz i to pedem.
Buzka
 
Hej dziewczyny.
No i znowu doły u mnie. Moja babcia ma problem. Odkleila się jej siatkówka i musi jechac jak najszybciej do Katowic na operacje, bo grozi jej jaskra.
Odezwę się do Was ,ale najpierw muszę się skupić na pomocy babci...Ja już nie wiem jak mam z nią rozmawiać. Niecały rok temu stracilam Dziadziola, tylko 4 dni po ślubie...nie jetsem gotowa,żeby tracic jeszczę ją...Źle mi...
.
CFCGIRL Coś Ci powiem na temat Katowic-a dokladniej kliniki ocznej. Mam rownież babcie,ktora tam byla operowana.Najpierw miala zabiegi laserowe-zaawansowana jaskra-a pozniej skierowali ja tam na operacje oka.Powiem Ci,ze klinika zrobila to na najwyzszym poziomie.Po kilku dniach po operacji byla duza poprawa...ale moja babcia jak to babcia uparta!:wściekła/y:Lekarze kazali jej odpoczywac a zupelnie zakazane miala na maxa dzwiganie czegokolwiek...nawet lekkich rzeczy przez kilka ladnych tygodni ..a moja babcia nie mogla tak oczywiscie i kilka dni po operacji dzwignela kosz z mokrym praniem i poszla sobie porozwieszac.Oczywiscie nikomu nic nie powioedziala.Dopiero jak stan zaczal sie pogarszac-przestawala widziec na to oko..to przyznala sie,ze dzwigala i,ze wtedy jak podniosla ten kosz z praniem cos jej w tym oku "pstryknelo"...no i klapa.Do nastepnej operacji juz nie mogla byc zakwalifikowana i ostrzegali ja o tym przed operacja ,ze rekonwalescencja jest niesamowicie wazna,bo nie bedzie juz mogla miec kolejnej operacji na to oko..bylo to jakies 4 lata temu..Teraz praktycznie juz nie widzi..jaskra jest juz bardzo zaawansowana..czesto strasznie boli ja glowa i wlasciwie nie porusza sie nigdzie bez opieki.
Mowie Ci o tym po to abys dopilnowala Ty lub ktos bliski rekonwalescencji..bo wiesz jakie sa babcie uparte.Nie przegadasz.Klinika bardzo dobra jest.Jest jeszcze jedna w Jeleniej Górze....tez bardzo dobra.A na marginesie Ci powiem,ze wiesz jak jest w Polsce.Czasem dobrze jest zaplacic troche niestety aby miec pewnosc,ze wszystko bedzie ok.My nie placilismy, ale bylismy na to przygotowani.Dowiedz sie jeszcze o klinike w Jeleniej Gorze.
Zycze pomyslnej operacji.Bedzie dobrze tylko musi ktos dopilnowac aby nic nie podnosila,nie schylala sie i duzo lezala po operacji.Zwyczajnie stosowala sie w 100% do zalecen lekarzy.

KAROLINKO dzieki za adres. Skupie sie wiec na pieluchach i srodkach do pielegnacji.
 
Czesc Dziewczyny! We wtorek ide na moje pierwsze spotkanie z midwife i nawet niewiem o co ja pytac. Powiedzcie mi czy w tym kraju to normalne ze tak dlugo sie na wszystko czeka. Zaczynam prawie 11 tydzien a tu zadnych badan,na spotkanie z midwife czekam juz prawie miesiac. Napiszcie czy to normalne? Juz mnie zaczyna denerwowac ta niepewnosc. Pozdrawiam Was goraco!!!!!!!!:-)
 
Hej, mam bardzo zabiegany wieczór, trzeba wszystkim przkazać wiadomość, ale już znalazłam chwilę więc piszę. A więc ..... badanie wykazało że prawdopodobnie będzie :-D Oliwka :-D ale kobitka nie była do końca przekonana. Początkowo mała ułożyła się w takiej pozycji że nie bardzo było cokolwiek widać. Ale zaczeliśmy ją podchodzić z różnych stron i się udało. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi:-):-):-) i zmęczeni. Kończe bo z tych emocji padam z nóg. Odezwę się na dniach. Pozdrowionka. Papa
 
hej kobity
Po pierwsze Ewka gratulacje corcia :-), chcialas i masz . Superowo , a ja juz myslalm ze bedzie nastepny chlopak do kloekcji.

Po drugir witamy nowa kolezankie:-), kochanienka musisz sie przyzwyczaic , tak to juz jest w Angli. Na pierwszej wizycie to midwife cie wypytuje. Ale mozesz pytac o co chcesz.
Karola zapomialas dac mi ksiazki i termometru , szkoda bo mialabym co czytac.Ale bylo milo i sobie podalysmy:-). No i chlopom tez sie chyba dobrze gawdzilo.
Buziaczek -rozdwojona juz?
Cfcgirl wspulczuje z powodu babuszki, widzisz jak nie urok to sraczka , Zawsze cos.:-(
 
Karolina
male pytanko , jak bylas w Londynie o paszport dla malego , to jak mialas zarezerwowane spotkanie na twoje dane czy Gabrysia.
Bo ja mam date na pazdziernika , ale na moje imie i nazwisko , bo przeciez nie mam 100% pewnosci ze bedzie chlopak . Wiec pisalam na moje dane.
Pisze tak o tym bo sie naczytalam paszportach i sobie tak pomuslalam ze ja mam na moje dane spotkanie. Mysle ze nie ma to znaczenia, ale wole sie upewnic.
Odpisz , bo jak powinnam miec spotkanie na Szymona to musze rezerwowac nowe , a miejsca wolne sa dopiero na koniec listopada. :szok:
 
Hej Laski ja tylko na chwilke, bo juz jest pozno ja sie nie rozdwojilam jeszcze ale czuje ze to juz tuz tuz strasznie mnie boli wszystko na dole.
Sciegna i kosc lonowa uaaa ale to dobry znak :-) moze jutro albo pojutrze !! Do jutra ..Jutro kazdej odpisze pa
Gratuluje Ewcia - wygralam :-p:-D
papa
 
Czesc dziewczyny.
U mnie po staremu. Maly znow goraczkuje, troche mnie to zaczyna draznic. Sama nie wiem czy to tak moze byc przez te zeby? Wkoncu sie oba dolne przebily, wiec chyba najgorsze za nim. A goraczka znow wrocila, innych objawow brak. Przez to wszystko jest bardziej marudny i gorzej sypia, i ja tez:wściekła/y::crazy:.
A w niedziele przyjezdzaja do mnie dwie kuzynki na trzy mies sobie troche dorobic. Oby tylko udalo im sie znalezc jakas prace.:confused2:
Ewcia- wiec jednak dobrze obstawialam.Takie mialam przeczucie. Punkt dla mnie i wielkie congratulation dla Ciebie:-).
Odzywaj sie czesciej, bo tesknimy.
Cfcgirl- bardzo wspolczuje, ciagle jakies problemy:-(. Trzymamy z Gabrysiem kciuki za babcie, zeby wsio sie udalo i slemy jej gorace pozdrowienia. A co do kolezanki to moze potraktowac by ja czyms ciezkim zeby oprzytomniala:crazy:.
Niunka- wczorajsze spotkanko bylo bardzo mile:-). Fajnie mi sie z Toba rozmawia, bo jestes przemila osoba. Twoj maz tez bardzo sympatyczny i zrobil na nas bardzo pozytywne wrazenie:tak:. Jak to powiedzial moj men "bardzo wporzadku, otwarty gosc i dobrze mi sie z nim rozmawialo". Szkoda tylko, ze nie wzielas ksiazki i termometru. Ja tez na smierc zapomnialam. Jak bedziecie mieli ochote ktoregos dnia zajechac po te rzeczy to serdecznie zapraszam.
Buziaczku trzymaj sie kochana, bo rozwiazanie tuz tuz. Dasz rade. A ja juz sie nie moge doczekac pierwszych zdjec dzidziola, ktorego juz niedlugo bedziesz wklejac. Informuj nas na bierzaco jak sie sprawy maja.
Yowka a co tam nowego u Ciebie, kiedy kolega sie wyprowadza?
kamalodz - witaj. Co do twoich pytan to musisz cofnac sie kilka lub nawet kilkanascie postow (a nawet stron) wczesniej. Bardzo duzo juz tu zostalo powiedziane przez nas na temat tutejszej sluzby zdrowia i opieki nad ciezarnymi. Poki co musisz sie uzbroic w cierpliwosc, bo tu jest zupelnie inaczej niz w Polsce i wiele rzeczy Cie jeszcze zdziwi. Moze napisz nam cos wiecej o sobie, bysmy mogly Cie lepiej poznac;-).
buzka
 
reklama
Niunka- ja mialam zarezerwowane spotkanie na dane Gabrysia, ale mysle, ze to nie ma zadnego znaczenia i na Twoim miejscu bym sie tak nie przejmowala. Te dane sa tylko i wylacznie pomoca dla tego kolesia co wpuszcza ludzi do srodka. On ma liste nazwisk, co ulatwia mu zadanie kogo wpuscic, a kogo nie. I to wszystko. A ty wchodzac do srodka z mezem i dzieckiem i mozesz wypelnic wniosek na kogo chcesz. Wiec spoko:-). buziaki
 
Do góry