reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

ja tez chcialam dziewczynke :-), nawet wydawalo mi sie ze to na 100% bedzie dziewczynka, a tu na scanie mi mowi ze chlopiec.:szok: Przeczuwalam wrecz ze bedzie cora , a tu masz niespodzianke , ale maz jest dumny ze bedzie syn. A dla mnie to juz bez znaczenia , najwazniejsze aby bylo zdrowe.
No Ewka jak chcesz corcie to zycze coreczki , poczekamy do jutra.papa
 
reklama
a ja chcialam Synka , zawsze jak bylam mala dziewczynka i bawilam sie z kolezankami to mialam synka ale w prawdziwym zyciu sie nie sprawdzilo he he teraxz tez juz nie ma dla mnie znaczenia bo i to i to bym kochala byle by byla teraz zdrowa i szybko sie urodzila.
 
Czesc kochanienkie.
Ale sie rozpisalyscie:szok:. No wkoncu.
Niunka- my oczywiscie jestesmy na jutro umowione, ok 18tej. Samochod mozecie zaparkowac przed naszym blokiem bez problemu. Mam nadzieje, ze do mnie traficie. Jedzcie ta trasa na Quinsberry jak 576. Jak bedziecie sie zblizac do Halifaxu to po prawej stronie bedziecie mijac stacje BP i zaraz po lewej bedzie widac wiezowce. Moj jest ostatni, trzeci. Jakby co dzwon to pokieruje. Fajno, ze sie zobaczymy.;-):-)
Ewcia- no wkoncu sie odezwalas. Szwagra musisz czasem sila zepchnac.:-D:tak::rofl2:. Pisz jutro koniecznie co wykazal skan. Moje wew przeczucie mowi mi, ze to dziewczynka, na 99%:happy2:.
Ale jestem ciekawa.
Yowka fajnie, ze sie troche wyrwiesz z domu. Poznasz nowych ludzi, pocwiczysz jezyk. Nie bedziesz taka samotna , no i oderwiesz sie od codziennych obowiazkow. Co do zabkow to mialas racje. Ja tez o tym myslalam, ale jakos nie dowierzalam, bo mi sie wydawalo, ze nic nie widac. A tu taka niespodzianka.:-D
Zdjecia wkleje jak tylko uda mi sie je uchwycic. musza jeszcze troche podrosnac. Masz racje, ze podobno sex przyspiesza porod. U mnie co prawda nie zadzialalo, ale u dziewczyn:happy2:, kto wie? Chodzi o to ze meskie hormony zawarte w spermie moga przyszpieszyc otwieranie sie szyjki macicy i wywolac skurcze:tak:.
Buziaczku- wiem co teraz czujesz. Znam to zmeczenie i zniecierpliwienie. Ja chodzilam w ciazy 42 tygodnie. Zeby wywolac porod uprawialam codziennie sex z ukochanym, wbiegalam na 8me pietro po schodach, chodzilam duzo na spacery, biegalam, skakalam, sprzatalam, mylam podlogi... no duzo by pisac. Nic mi nie pomoglo, po 12tu dniach pojechalam do szpitala, tego samego dnia odeszly mi wody. Po dwoch dniach zaczeli mi wywolywac porod, ktory zakonczyl sie cesarka. Tak bylo u mnie, ale mysle, ze u Ciebie zacznie sie zanim nadejdzie termin wywolywania porodu. Zobaczysz, wsio bedzie dobrze. Wyprobuj tych metod, o ktorych napisalam wyzej, wielu dziewczynom to pomoglo. Trzymam kciuki.
Cfcgirl a co u Ciebie slychac? Pewnie zapracowana jestes kobito.., jak znajdziesz chwilke to napisz co u Ciebie nowego.
buzka
 
Zeby wywolac porod uprawialam codziennie sex z ukochanym, wbiegalam na 8me pietro po schodach, chodzilam duzo na spacery, biegalam, skakalam, sprzatalam, mylam podlogi...
Ja przestalam juz tak strasznie oczekiwac, teraz zajme sie soba i sprobuje sie zrelakswoac :tak: wlasnie przed chwila wrocilam ze spacerku pochodzilam szybszym kroczkiem ..podskoczylam pare raz..i przebieglam sie:-p:rofl2: - oczywiscie wszystko w umiarze bez przesady bo nie chce jej zrobic krzywdy. Kochanego dzis zmecze strasznie ,schody zaliczam za kazdym razem jak jestem w kuchni a tam bywam bardzo czesto he he :tak:Jutro zaczynam, sprzatac caly dom i ogrodek..koniec lezenia i czekania tak sie nigdy nic nie ruszy...:no:
Nielugo Kochany wroci znow ide na spacerek..teraz z NIm!:happy2:
 
Ewa ja obstawiam na chlopca..teraz sporo ich w brzuszkach mam :)...dobrze pamietam?Ty nam chyba nie zdradzilas jeszcze imionek dla dzidziusiow czy znow o czyms zapomnialam albo pomylilam?
Karolina dokladnie o te hormony mi chodzilo :-)
Niunka niezly zbieg okoliczności faktycznie..jeszcze mi powiedz ,ze Ty masz na imie Monika jak ja to juz w ogole wybuchne smiechem :-D...fajno hihi..
Buziaczek bedzie git...zobaczysz na dniach wyskoczy ani sie obejżysz a juz bedziesz kolysac malenstwo ...ech..tak wam zazdroszcze,ze juz macie koncoweczke :tak:

A u mnie z malenstwem chyba wszystko oki..czuje sie dobrze to i Szymek pewnie tez...mam nadzieje. Kopie mamusie ile wlezie wiec ma sily :rofl2:...czasem w nocy to az potrafi mnie obudzic tymi swoimi kopniaczkami..nie moge sie doczekac kiedy wezme go na rączki i utule...:happy2:.

 
buziaczek - widze ze niezle sie wzielas do pracy, no zreszta sie nie dziwie, pewnie za jakies 2-3 tyg. i ja bede robila wszystko aby Szymek jak najpredzej opuscil brzusio. No zobaczymy jak ci pojdzie:-D

Yowka niestety ale monika to ja nie jestem, ale i tak jaki zbieg okolicznosci co nie:baffled::-D
Fajowo z tymi kopniakami, zwlaszcza jak cie budzi w nocy , ja tez tak mialam jakis czas , potem sie uspokoilo, a teraz maly wybral sobie pory wieczorne ok 23 i nad ranem ok 7 . wtedy wstaje moj maz do pracy , mowie ci nie musze nastawiac budzika:-D
 
reklama
hej kobitki
Ja juz po Midwife , no i wszystko w normie:tak::-), Cisnienie , krew no i maly skierowany glowka w dol:tak:, Nastepna wizyta za dwa tyg, a ja myslalam ze pod koniec bedzie co tydzien. Ach ta Anglia.:wściekła/y::angry:
pogadalysmy troszkie , wypytala wszystko czemu bylam w szpitalu i wogole , Pocieszyla ze zostal juz tylko miesiac i to na tyle.

Ewka jak tam u ciebie i co bedzie?

Cfcgirl co tam u ciebie , czemu sie nie zdzywasz ?
Buziaczek a jak tam twoja mala pcha sie na swiat czy jeszcze nie?
 
Do góry