reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Fajnie tak czytac jak się wymieniacie doświadczeniami, jak się szykujecie do porodu...Mam nadzieje że już niedługo będziecie szczęśliwymi mamusiami i że poród przebiegnei bez problemów. Z calego serca wam tego zyczę. Mam nadzieje,że zycie mi nie przyniesie znowu niespodzianki i rozczarowania i ze niedługo będe czerpac z waszej skarbnicy mądrości , dobre rady. No i mam nadzieje,że będziemy mogły się spotkac w szerszym gronie...Oczywiście ja zawsze zapraszam do siebie na herbatke lub kawkę...
 
reklama
A tu co taka cisza? Piszcie co tam u Was.
Buziaczek- jak tam samopoczucie. Dzidzia juz tuz tuz...:-)?
Niunka a jak tam u Ciebie? Pranko i prasowanko ukonczone?
Ewcia juz bardzo dawno Cie tu nie bylo. Co sie dzieje? Juz nas nie lubisz?:-( Jak tam skan? Mialas juz, wiesz co urodzisz? Pisz do nas szybko, bo bardzo jestem ciekawa co tam w brzusiu nosisz?:tak::rolleyes:
Piszcie dziewczyny, bo pomysle, ze rodzicie i dlatego nie macie teraz czasu tu zagladac. Dajcie znac co u was.
Ja Wam sie pochwale, bo mojemu slicznemu Gabrysiowi wlasnie wyrznely sie dwie dolne jedynki:tak::yes::biggrin2:. Jestem z niego taka dumna. Wkleje Wam zdjecia jak tylko bedzie je troche lepiej widac. Teraz juz wiem skad ta goraczka i marudzenie ostatnio.
Pozdrawiam i sle buziaczki
 
czesc
Ja sie melduje - jeszcze nie rodze:-D, ale Buziaczek moze tak , bo cos tu dziwne.
Moze ma juz swoja dzidzke przy sobie:tak:
No a u nas bez zmian , tak pranie i prasowanie ukonczone i wszystko czeka na swoim miejscu, poukladane z niecierpliwoscia oczekuje Szymka:-)

Weekend minol bardzo szybko i znowu nuda w domu , musze siedziec sama, bo przeciez maz w pracy:-(, no ale ktos musi zarabiac kaske;-).
Dziewczyny mam juz dosc tej deszczowej Angli:wściekła/y::angry::sick::-(, przeciez nic nie mozna zaplanowac , nawet na spacer nie mozna wyjsc, ilez moze padac przeciez to juz trwa prawie dwa tyg.

Karola jaki ten twoj kedziorej juz duzy , pierwsze zabki sie wybily kurcze jeszcze troche nim sie obejrzysz a bedzie wolal mama i tata:-), ale ten czas zapierdziela.
Sama sie dziwie jak szyko mija ten czas.

Co tam u was koleazanki ciekawego? Piszcie co u was.

A Karola czytalm o tych tragediach i napewno nie zostawimy tak tego z szymkiem i wyslemy paczuszke.Swoja droga strsznie ma ten facet sam tak pozostawiony z dwojka dzieciakow, az serce boli jak o tym muslisz. Nie mam pojecia jak on sobie poradzi? Mam nadzieje ze bedzie mu lzej jak zacznie otrzymywac wsparcie od innych i bedzie wiedzial ze nie jest sam.
 
Niunka- wielkie dzieki za odzew w sprawie samotnego tatusia:-). Jak sobie pomysle o tym malutkim chlopczyku bez mamy to mi same lzy leca. Tego starszego chlopca tez mi szkoda. Nawet najlepszy tata nie zastapi milosci i ciepla mamy. Poza tym tam jakas straszna bieda panuje. Strach pomyslec. Jakby co to wysle ci jego adres na priva. Ja mimo tej huj...wej pogody:wściekła/y::angry: lece na poczte wyslac paczuszke dla tego malca. Mysle, ze najwieksze zapotrzebowanie ma na mleczko i pieluszki, ale my mleczka mu kupic nie mozemy, bo u nas nie dostaniemy Bebiko, ktore on pije. Ja wysylam kilka ubranek, zabaweczke i paczke pieluszek(mysle ze rozm 3-6kg bedzie dobry, a moze kupic 4-9, jescze sie zastanowie). to lece. pa
Odezwe sie pozniej, to sie umowimy.
Buzka
 
ja wybieram sie na zakupy jutro , bo nie zabardzo zebym biegala w takich deszczach. Wiesz karola mysle ze ja pokupuje cos na wiekszego brzdaca tza. tak na 3-6 , bo teraz kazdy kupuje i wysyla wszystko dla takiego malca , a co pozniej.
Co ty na to. ? Mysle ze dolacze tylko jakies ciuszek na teraz i kwita, a reszte na pozniejszy okres.
Dziewczyny co z wami?
Buziaczek chyba zaczela rodzic :tak::-D,?
Niedlugo mi wcale nie bedzie do smiechu:-D:happy2:.
Karola jak tam sie umawiamy?
 
Niunka - wlasnie wrocilam z poczty. wlasnie poszla paczka ode mnie do malego Filipka. A dokladnie to trzy paczki, bo tak wyszlo taniej niz jedna duza. Oby tylko szybko doszlo do tego malenstwa. Fajnie ze tez chcesz cos wyslac. Ja wyslalam kilka ubranek na rozm 3-6 mies, chyba lepiej jak beda troszke przyluzne niz zaraz za male. I wyslalam rowniez pieluszki na 3-6kg. Chyba powinny byc dobre.
Co do naszego spotkania to wspominalas cos o czwartku czy piatku. Mi jest obojetne, napisz tylko jak Tobie pasuje i o ktorej.Bujaczek czeka.:-)
A co sie dzieje z dziewczynami, gdzie sie wszystkie podzialy?
buzka
 
hej Karolina:-)
Co do spotkania to nam najbardziej pasowaloby w srode lub w weekend.co ty na to?
Oczywiscie pod wieczor tak ok.7 bylibysmy u was. Napisz czy wam to odpowiada.

co do mnie to ja kupie cos jak przestanie padac , wtedy wybiore sie do miasta i wysle paczke od Szymonka:-).

Ale nudny dzionek a wszystko przez ta pogode.Tylko spac nic wiecej.
Niedlugo zwariuje od tego siedzenia w domu:sick:.Ile mozna:wściekła/y::angry:

Odpisz Karola jak z tym spotkaniem.
 
Moze byc sroda, bo w weekend to moze pojde do pracy. Jeszcze nie wiem, wiec sroda moze byc. Tylko nie wiem jak z ta godzina zrobic, bo ok 19tej kapie Gabrysia pozniej karmie i ok 20tej klade spac. Wiec pasowaloby mi gdybyscie przyjechali troszke wczesniej, albo dopiero o 20tej, ale wtedy dlugo nie posiedzimy, bo moj men wczesnie idzie spac.
Napisz czy moglibyscie byc troche wczesniej np 17.30 czy 18.00.
buzka
 
reklama
Ok czyli sroda . Postaramy sie byc tak ok.18 lekko po 18 , poniewaz moj maz wraca z pracy ok17.30 musi zjesc objadek , wziasc prysznic i wtedy wyjedziemy do was. oki.:-)
Wiesz jak to z facetami , grzebia sie i grzebia czasem moj potrafi siedziec dluzej odemnie. Ato chyba dlatego ze nie byl w wojsku:-D.Ale przynajmniej czysciutki i pachnacy , a nie jak jakis pakol:-p.
No to jestesmy uwowione na srode. super. Musimy sie tak spotkac zeby maly gabrys nie spal.Czyli tak jak jestesmy miejwiecej umowione.pa
 
Do góry