reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Jeszcze nie rozdwojona.

Cfcgirl- Kochana glowa do gory. Mysl poztywnie:tak:. Teraz Twoja kolej do Ciebie sie usmiechnie szczescie.;-) Bedzie wszystko dobrze. Trzymam kciuki juz dzis.Ja tez zapraszam do Siebie i mam nadzieje ze naprawde sie spotkamy.:tak:

Karolina55- Samopoczucie dobre,dziekuje. Ale jestem strasznie niecierpliwa, juz nawet Mi sie sni, ze Blanka sie rusza w lozeczku,slysze Ja i patrze sie na lozeczko przez sen, a tam NIC nie ma -tylko poscielka - instynkt macierzynski sie odzywa. :eek: :szok::zawstydzona/y:
Gratuluje zabeczkow i czekam na zdjecia by zobaczyc...:-D:-)

Niunka19-82 - Niestety Niunka nie odzywalam sie bo bylam zjeta troszeczke przez weekend, ale teraz juz powracam-tygodnie spedzam jak i Ty Sama bo M w pracy.Pogoda jest tragiczna opd miesiaca nie bylo slonecznego prawdziwego dnia:angry::wściekła/y: Jeszcze sie nie rozdwoilam:no:. Napewno postaram sie jakos odezwac jak sie cos zacznie dziac .. :tak:
Jutro mam wizyte u midwife i mam nadzieje ze do nastepnej juz nie dotrwam oby .bo to bedzie 40 tydzien :szok::eek: nie chce juz byc 2 in 1 :sorry2:

Ja tez wysle cos maluchom.:tak:Pomoge potrzebujacemu.Wspolczuje...podrzuccie Mi adresik.
 
reklama
Witam wszystkich:-):-)
Jak sie macie co nowego?;-)


Ja dzis mialam wizyte u Midwife i wsumie nic szczegolnego sie nie dowiedzialam...:-:)-:)no::dry:
Jak zwykle mialam pobierana krew - caly czas musza miec pod kontrola moja hemoglobine o ile sie nie myle..:sick:,juz sie przyzwyczailam ze jestem kluta co wizyte.he he:sorry2: ale od ostatniego razu poszla w gore to bardzo dobry znak. Nie obniza sie .
Z moczem i ciesnieniem(120/76) wszystko Ok jak najabardziej.
Blaneczka mierzy juz 36 cm od pupci do glowki - podobno bardzo nisko lezy gloweczka :rofl2: do tego raczki ma przy glowce, a nozki po prawej stronie i kolo zoladka .Nie nalezy do wielkich i za malych dzieci jest w standardowych rozmiarach. Urosla mniej wiecej 1 cm :tak:- ale nie widomo dokladnie ile sie opuscila :no:- i nie da sie tego tak obliczyc ile urosla bo zawsze sie opuszcza w dol.:rofl2:
Serduszko jej bilo 16o/min. Cudownie, czysciutko, i rytmicznie wszystko wiec jest jak najbardziej Ok. Serce ma jak dzown :-D:-pRuchliwa bardzo.
Standardowo musiala kopnac w sluchaweczke od pomiaru bicia serduszka - nie lubi jak sie ja podslu****e..he he :happy2:
Nastepna wizyte mam 13 Lipca:dry::sorry2:, a termin mam na 7 wiec 6 dni po terminie, i cos czuje ze dotrwam spokojnie:baffled:.
Yhm wiec Ja spytalam jak to bedzie jesli nic sie nie bedzie dzialo..po 40:sorry2::dry: tygodniu a Midwife na to ze jesli 12 dni:szok::no::wściekła/y:(szok dlugo strasznie) od 7 lipca minie zglosze sie do szpitala i Oni tam dadza Mi specjalne cwiczenia na wywolanie:szok::-:)baffled: i jesli w przeciagu 4 dni nic sie nie ruszy od tych cwiczen - to dopiero wtedy beda wywolywac Mi porod..ostatecznosc cesarka- ale mysle ze az tak daleko nie zajde...:happy2::szok:(chyba zaczne niedlugo fruwac by wypedzic Mala) wiec w najgorszym wypadku moge sie rozdwoijc dopiero pod koniec lipca po 20 masakra:wściekła/y::szok: :-(Jak to uslyszalam wszystko to sie zawiodlam..:szok::-:)wściekła/y::eek: Ja chyba zeswiruje-do tego czasu, do tego tak Mi glowka wyruszala-wymacala ze boli mnie brzuch na @ i dziwnie sie czuje.:sick::baffled:
Pozdrawiam paa
 
Czesc dziewczyny!
Nie było mnie kilka dni bo zapisalam sie z partnerem na kurs angielskiego do Collage,u i zaczely sie dni sprawdzania nas pod wzg. sluchania, czytania,mowienia itd. i kwalifikowania do odpowiednich grup jezykowych. Co prawda sam kurs zacznie sie juz jako taki jak byc powinien we wrzesniu (niestety nad tym ubolewam bo termin porodu mam na 11 pazdziernika) ale juz sie ciesze ,ze moge chot troche wyrwac sie z domu od garnkow i sprzatania :-D a do tego cos tam sie osluchac i troche pogadac.
Karolina :-)a jednak..mowilam,ze to zabki :tak:...fajny ten twoj maluszek..sliczne ma wloski takie kredziolki..moj partner Tomasz tez ma krecone wlosy..mam nadzieje,ze i Szymek odziedziczy po nim..fajnie wygladaja dzieci..jak takie aniolki :-)
Buziaczek i Niunka -zobaczycie obie urodzicie jeszcze przed 40 tylko troche wiecej starajcie sie ruszac...a tak poza tym to podpowiem Wam o ile juz nie wiecie,ze jest magiczny srodek przyspieszajacy porod.Tak wiec juz podaje zalecienie:
SEX sex i jeszcze raz SEX :) naprawde!!! Nasienie mezczyzny dziala jakos tak zagadkowo,ze dzidzia szybciej decyduje sie na wyjscie. W zasadzie nie zaskodzi wyprobowac prawda?..hahaha..przyjemne z pozytecznym ;)


Co do pomocy - ja tez poprosze o adres jesli moge moj mail to yowka@wp.pl. W przyszlym tyg. ide kupic jeszcze pierdolki ,ktore mi zostaly do kupienia dla Szymka wiec i do paczki tez cos sie znajdzie.
 
Cześć Dziewczynki, przepraszam że się ostatnio nie odzywam ale mamy nowego lokatora (brat męża) który okupuje komputer i trochę ciężko się dopchać, a kiedy już się dopcham to trace natchnienie pisarskie;-).
JUTRO WAŻNY DZIEŃ a mianowicie kolejny scan, więc jeśli mały łobuz się ujawni będziemy wiedzieli kto tam zaczyna kopać dziewczonka czy chopak:-)
Więc zaczynam przyjmować zakłady :biggrin2:, rozwiązanie konkursu nastąpi jutro (mam nadzieje):rofl2::rofl:

Pozdrowionka i do jutra :-)
 
hej babki:-)
Oj buziaczku nie bedzie, az tak zle ;-), zobaczysz lada moment i bedziesz tulic swoje malenstwo :-), napewno nie kaze ci czekac twoja Blaneczka do 40 tyg.
Wiem ze ci sie dluzy , bo ze mna jest tak samo , a co dopiero u ciebie z tym czekaniem, ale ponoc kazdemu koncowka sie tak dluzy , wiec i my musimy to przeczekac.
Ja mam jutro Midwife, ciekawe co mi powie. Sama jestem ciekawa.

Co tam u was kobitki ?
Ewka co tam u ciebie mialas juz scan ? Wiesz co bedziesz miala? Czujesz juz jakies ruchy lub cos podobnego?
Ale jestem ciekawa. :-D

Yowka a jak tam twoje malenstwo ?

Karolcia a my do zobaczenia jutro , jak bedziemy dojezdzac do Halifaksu , to zadzwonie , moze zejdziesz po nas na dol, bo nie wiem jaki sie tam do ciebie dodzwonic, No i nie wiemy gdzie mozna pozostawic samochod. ? Jak co to moze zejdziesz do nas , co?
 
Niunka wygląda na to że pisałyśmy w tym samym momencie. Zerknij na poprzednią stronę tam będzie info o scanie (konkurs audiotele);-).
Pozdro papa
 
hej:-)
poczytalam , bo Ewka miala racje pisalam w tym samym czasie co wy, nie moge pojac czemu to sie nie odswieza na biezaco:wściekła/y:

No Ewa faktycznie wielki dzien jutro , pamietam jak ja czekalam na te scan, strasznie sie balam . modlilam sie zeby tylko wszystko bylo dobrze i aby uslyszec dobre nowinki. A kiedy powiedziala ze wszsio ok, to sie rozryczlam jak mala dziewczynka. Oczywiscie ze szczescia.
Napewno wszystko bedzie dobrze no i ja obstawiam na chlopaka, nie wiem czemu ale tak mi jakos pasuje. CHLOPAK- moze kolejny Szymon.
Powodzenia jutro;-)

Yowka skarbie ale zbieg okolicznosci, Tez bedziecie mieli chlopca -Szymona , i maz twoj tez Tomasz. Dokladnie tak samo u mnie:-D ale jaja:tak:, no i jakby byla dziewczynka to tez miala byc Julia:-D.
Nie mialam takiej sytuacji juz dlugo. Ale milo.
 
hej babki:-)
Oj buziaczku nie bedzie, az tak zle ;-), zobaczysz lada moment i bedziesz tulic swoje malenstwo :-), napewno nie kaze ci czekac twoja Blaneczka do 40 tyg.
Wiem ze ci sie dluzy , bo ze mna jest tak samo , a co dopiero u ciebie z tym czekaniem, ale ponoc kazdemu koncowka sie tak dluzy , wiec i my musimy to przeczekac.
Ja mam jutro Midwife, ciekawe co mi powie. Sama jestem ciekawa.
napisz jak wrocisz czego sie dowiedzialas.:tak:
 
JUTRO WAŻNY DZIEŃ a mianowicie kolejny scan, więc jeśli mały łobuz się ujawni będziemy wiedzieli kto tam zaczyna kopać dziewczonka czy chopak:-)
Napisz Ewciu wrazenia i ''kto'' Cie zamieszkuje..a Ja stawiam na dziewczynke..obys sie dowiedziala na 100%, bo Ja nie do konca jestem pewna czy u Mnie dziewczynka:-p
czekam na wrazenia a o ktorej masz godzinie??
 
reklama
Ja też mam nadzieję że to będzie w miarę pewna informacja :eek: Wizytę mam o 11:15 ale muszę wrócić do pracy więc w domu będę wieczorem i wtedy dam Wam znać. Papaty. Trzymajcie kciuki za dziewczynę :wink:
 
Do góry