reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Kama , moje gratulacje kochana. Pewnie że ci pomożemy przejść przez ciąże. Mój Aniolek wprawdzie za szybko dotknął nieba i nie ma go narazie ze mną, ale jak tylko będę mogła służyć Ci pomocą lub radę pisz. A może ty jutro do nasz dojedziesz jak dojdzie do spotkania. Bradford Foster Square.Czekam na potwierdzenie godziny. Z Leeds pociągi jeżdżą na samo Foster Square.
Całuski
 
reklama
Czesc kochane.
Dopiero co przeczytalam wasze posty. Wczoraj nie dalam rady bo poszlam wczesniej spac, a dzis maly mi od rana marudzi i dopiero co znalazlam chwile czasu.
I co z tym naszym spotkaniem:confused:? Spotykamy sie dzisiaj czy odkladamy na za trzy tygodnie? Moze Niunka by do nas wtedy dolaczyla? Szczerze mowiac to nie lubie sie umawiac na ostatnia chwile, ale to tak wyszlo przeze mnie:sorry:, wiec jesli jestescie zdecydowane sie spotkac dzis to przyjezdzam:tak:;-).
Czekam na odpowiedz.
buzka
 
reklama
Do góry