reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
A w jakich godzinach jest ten market? Ty mieszkasz w pobliżu centrum? Bardzo chętnie pojadę na ten market ale w następną niedzielę jeśli będziesz miała czas. Tylko pewnie znając życie i moje szczęście będzie milion różnych fajnych rzeczy, a ja nie będę jeszcze znała pci:dull:
Właśnie obejrzeliśmy filmik:szok:, fajnie by to było tak bez bólu w trzy minuty urodzić. Ale to chyba nie będzie niestety takie łatwe:no: .
 
czesc dziewczyny:-)
Przeczytalam wszystkie posty i zobaczylam zdjecia, no i fantastycznie ze spotkane sie udalo , obiecuje ze nastenym razem dolacze do was.
Dzewczyny wygladacie pieknie , juz teraz wiem jak wszystkie wygladacie , wiec sie nie zdziwcie jak jakis wieloryb :-D was zaczepi na ulicy.
A Gabrys ( kedziorek ) tez niczego sobie zadowolony , zreszta nie dziwie sie tyle babek naokolo.;-)
U mnie bez zmian , moze jest troszkie lepiej , ale bole nie ustepoja, do tego wszystkiego mialam pare bolesnych skurczy , tak mi sie wydaje ze to bylo to .
Straszny bol, nie wiem jak to bedzie przy tych juz prawdziwych konkretnych skurczach.
No to papa ide podjesc co nieco.
 
cimg0851tj3.jpg
cimg0849xx6.jpg
cimg0852cc3.jpg

A oto zdjęcia ode mnie.
A to dla Was za miłe spotkanie

rose25pn1.gif

Zrobiłam teścik juz dzisiaj ,ale jedna I więc wygląda na to,że nie jestem przy nadziei. Może po prostu po zabiegu się rozregulowało.Ech co za życie
153kg9.gif

Całuski
 
Cfcgirl- fajne zdjecia. Co do testu to moze to i lepiej;-). Bedziesz miec wieksze szanse na zdrowa ciaze jesli sie jeszcze z nia troche wstrzymasz.
Niunka- mam nadzieje, ze u Ciebie juz troszke lepiej:unsure:. Napewno bedzie dobrze, glowa do gory. Jeszcze troche i bedziesz miec ta cala ciaze za soba:tak:. A co do porodu to sie nie martw- nie jest to cos czego nie da sie przezyc. I jak juz masz dzidzie przy sobie to o wszystkim zapominasz.
Bardzo nam Ciebie brakowalo na spotkaniu. Mam nadzieje, ze kolejnego juz nie opuscisz.
Acha bym zapomniala, juz kilka dni temu mialam Ci napisac. Masz przepiekny duuzy brzunio:tak:. Widac na zdjeciach, ktore wkleilas, ze to juz blisko. Tylko sie cieszyc.:happy2:
Ewcia- tak sobie ostatnio myslalam, o tym jak mowilas, ze chcesz tani wozek, bo to tylko na chwile. A moze chcialabys odkupic ten ode mnie:confused:. Na lata uzytkowania to on sie nie nadaje, ale na 2-3 miesiace na pewno sie super sprawdzi:tak:. Ja juz od jakiegos czasu mysle zeby go sprzedac i kupic jakas lekka spacerowke. No i jesli mialabys kupowac wozek uzywany to moze lepiej od kogos kogo znasz niz od obcych;-).
Kolorystycznie pasuje i do chlopca i do dziewczynki. Tak mi sie wydaje. Jest to wozek tzw travel system czyli z fotelikiem samochodowym. Co sie bardzo przydaje, bo nie mozna wozic dziecka samochodem bez fotelika (a dla mojego brzdaca niestety juz jest przymaly:crazy:).W zestawie jest tez spiworek do spacerowki na zime,folia przeciwdeszczowa, torba dla rzeczy dzidziusia + materacyk do przewijania oraz parasolka przeciwsloneczna. Jak bede miala chwile to wkleje Tobie zdjecia calosci. Daj znac czy jestes zainteresowana.
Co do sundaymarketu to jest otwarty od ok 4-5 rano do ok 12-13tej w poludnie.Najlepiej byc tam miedzy 8 a 9ta rano, bo pozniej to nie ma sensu. Co lepsze bedzie juz wykupione. Ale mozemy sie jeszcze wstrzymac ze 2-3 tygodnie i przyjedziesz do mnie jak juz bedziesz znala plec malenstwa. Przeciez zaraz bedziesz miec skan.
buziaki:-)
 
hej dziewczyny:-)
Sama sie sobie dziwie , ale dzis czuje sie fantastycznie , musze przyznac ze nawet bylam na spacerze . Jest lepiej:tak:, przynajmiej moge sie normalnie poruszac , a nie jak jakas kaczka.

Tak, tak Karolina juz nieduzo zostalo , nie wiem czemu ale wydaje mi sie ze maly za jakies 4-5 tyg, bedzie juz z nami. Moze dlatego tak mysle , bo tak przez i sie juz prawie nie miesci w moim brzucholu.
Prawde mowiac to nawet bym chciala zeby pojawil sie za jakis czas, a nie w 40 tyg.
Pozatym zaczynam pakowac torbe do szpitala:tak:, chyba juz czas.
Karolina nie zapomnij ze mam do odkupienia lezaczek po gabrysiu.
Co do nastepnego spotkania to napewno sie zjawie o ile nie bede na porodowce:-D

No koncze i papa.
Jak tam z tymi nowymi kolezankami , widze ze tylko my pozostaniemy w stalym komplecie, wspaniala czworka:-D:-);-):-)
 
Hej Dziewczonki,
Ale szkoda ze weekend tak szybko mija i wraca szara rzeczywistość. Mam takie wrażenie ze jak pójdę na macierzyński to będę miała kupę zajęć i nie będę za bardzo tęsknić za pracą. Dlatego już Wam zazdroszczę (no moze poza Madzią bo ona pracuje;-))

Co do marketu Karola to może jest i dobry pomysł zeby się jeszcze wstrzymać, bo juz za 2 tygodnie przy odrobinie szczescia powinnam wszystko wiedziec. Rozmawiałam z mężem na temat wózka i ustaliliśmy, że nie będziemy kupowali przejściówki, tzn od razu kupimy taki który zabierzemy do Polski i który dłużej nam posłuży (tym bardziej że rodzice mają się na niego złożyć):rofl2:
Tak więc bardzo dziękuję za propozycję wózka, choć nie ukrywam że chętnie odkupie inne akcesoria i ubranka (oczywiście poza rzeczami zamówionymi przez Niunkę ;-)).

Niunia cieszę się że lepiej sie już czujesz, to chyba fajne uczucie być już bliżej końca jak dalej:happy:. Szykuj torbę bo nigdy nic nie wiadomo:eek:.

Madzia popieram Karole że może to i lepiej, gdyby już sie udało pewnie bardzo byś sie martwiła czy wszystko będzie ok i co by było gdyby. A tak masz czas żeby organizm się zregenerował i na nowo przygotował na przyjście maleństwa.

Buzaczki dla wszystkich MAŁYCH i dużych:-)
 
Hej
Ewka tak sobie czytalam co napisalas i pomyslalm jak mi bylo teskno do maciezynskiego , a teraz kiedy juz mam wolne to jest totalna nuda, moze pierwsze dwa tyg, byly fascynujace po dwoch latach pracy masz wolne :tak:, a tu zaraz okazuje sie ze nuda, nuda i jeszcze raz nuda.
Planujesz isc na macierzynski od 28 tyg. czy masz zamiar pracowac dluzej?
Wogole to na kiedy masz termin , bo zapomialam:zawstydzona/y:, moze jak moje malenstwo wyrosnie z jakis ciuszkow , bede mogla ci jakies oddac.

Co do wozka powiem szczerze ze my tez sie zastanawialismy nad urzywanym , ale w koncu kupilismy nowy i to prawie za 300f. Troche drogi , ale przynajmiej jest stabilny , konkretny i full wypas. TZN z fotelikiem , nosidelkiem i ma w sobie wiele kombinacji. Jak bys chciala zerknac to na stronie Mother care jest pod nazwa GRACO Quatro Deluxe.

pozatym dziewczyny , przez te upaly nie mozna nic robic, mam takie poty ze maglabym lezec caly czas w wannie.
Wiem wiem blizej niz dalej do konca, ale mam starcha jak diabli.
dobranoc kochanienkie.
 
reklama
Cze kochane.
Niunka ja tez dosc wczesnie zaczelam pakowac torbe do szpitala, ale powolutku. Z tygodnia na tydzien ciagle cos dopakowywalam, przepakowywalam itd:-D.I tak az do 42 tygodnia. Mam nadzieje, ze u Ciebie sie to szybciej rozwiaze, bo nikomu nie zycze tak dlugo chodzic w ciazy:no:. Ostatnie 4 tyg to byla dla mnie okropna meczarnia:-:)wściekła/y:. Przesylam caluski dla slicznego rozbrykanego brzunia:happy2::rofl2:.
O bujaczku pamietam;-).
Ewcia, wiec jednak nowy wozio? Troche Ci zazdroszcze gdybym mogla cofnac czas i wiedziala o wozkach tyle co teraz wiem, to kupilabym Quinny Buzz- full wypas. O taki:
eBay.co.uk: QUINNY QUINNY BUZZ ALL Incl. SET STRAWBERRY BRAND NEW (item 320125901177 end time 21-Jun-07 11:23:11 BST)
Czytalam wiele pozytywnych wypowiedzi innych mam na jego temat, poza tym ma fajowy design i bardzo mi sie podoba:tak::happy2:.
Miodzio:blink::cool2: Jedyny minus to dosc wysoka cena.
Co do innych rzeczy to jak przyjedziesz do mnie, to sama popatrzysz czy cos Ci sie spodoba.
Cfcgirl- a co tam nowego u Ciebie kobieto?
No i gdzie sie podzialy nasze nowe kolezanki z Huddersfield i Leeds:confused:?
Buziaki
 
Do góry