reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Karolina
robie liste co mi jeszcze jest potrzebne z Polski .
Pamietasz jak mi mowilas o witaminkach dla dzidzi. Tylko ze ja nie pamietam jaka to witaminka. Czy moze ,,d,, . Przeciw krzywiznom czy cos takiego?
Napisz mi dokladnie o jaka chodzi , jakby cos waznego ci sie przypomialo to daj znac.papa
 
reklama
Cześć dziewczyny. Niunka dobrze rozumiesz , albo za tydzień albo za 3 tygodnie. No więc czekam na wasze typy. Możemy się umówić w Lister Parku , jeżeli wiecie gdzie to jest. No ale zostawiam to dla Was. Czekam jeszcze na potwierdzenie kiedy przyjedzie do mnie koleżanka z Londynu. Jeżeli mi da znac i nie będe mogla się z Wami spotkac dam Wam znać. No ale co się idwlecze to nei uciecze.
A te Twoje kopnięcia, a właściwie Twojego piłkarza to niezły kabaret.Jak nic szykuje ci sie kolejny piłkarz.
Całuję was mocno
 
Czesc kochane.
Mysle, ze za tydzien mozemy sie spotkac, jak najbardziej. No chyba, ze nagle sie okaze ze musze isc do pracy, no ale to bylby cud, wiec watpie. Co do parku do nie wiem gdzie to jest i mi najbardziej pasowaloby centrum Bradford, no a pozniej to mozecie mnie zaprowadzic i do parku.
Cfcgirl, nie wiem kochana jak Ci na imie, ale
Wszystkiego naj naj, spelnienia marzen i udanej imprezki zycze Tobie ja i Gabrys.:rofl2::happy2:
Z tego co piszesz to troche imprezujesz tu i tam. Az Ci zazdroszcze, bo juz dawno nigdzie nie bylam, a kiedys to byla ze mnie dusza towarzystwa. Teraz to ja jestem kura domowa, mam nadzieje, ze sie jeszcze to zmieni. Oby.
Fotelik doszedl. Jest fajowy, mysle, ze Gabrys tez go juz polubil. Co prawda mial jedna wade, ale my sprytni i utalentowani rodzice juz rozwiazalismy problem.
Niunka tu chodzilo o witaminke D3 przeciw krzywicy.
A tak swoja droga to teraz masz fajnie, jak juz tak dobrze czuc maluszka i jego ruchy. Moze niedlugo rozpoznasz gdzie ma glowke gdzie raczki i nozki. Az zatesknilam za tym uczuciem. U mnie tez mowiono ze bedzie pilkarz. No zobaczymy, jeszcze sie okaze.
Jutro jade do Londynu zlozyc wniosek o paszport dla Gabrysia. Dluga i meczaca podroz mnie czeka.No i moze troche pozwiedzamy, bo szczerze powiem ze w Londynie nie bylam. Takze odezwe sie w sobotke.
Buziaki dziewczyny.
 
hej:-)
No dobra tez sie nastawiam na sobote za tydzien. Co do Lister Parku to wydaje mi sie ze troszkie za daleko , ale ok, skoro wszystkie sie zgadzaja to ja tez.
Karolina wystarczy ze dojedzisz do centrum ja cie odbiore i mozemy dalej razem udac sie do Lister Parku.
Ciekawe czy pasuje tez Ewie ? No i jakby co to o ktorej godzinie?

Karola Powodzenia w Londynie , napisz jak tam ci poszlo jak wrocisz.
Masz racje z tym wyczuwaniem glowki i innych czesci , ale bardziej sie domyslam co gdzie i jak.
No to papa.
 
NAJSERDECZNIEJSZE ZYCZENIA DLA GABRYSIA
W DNIU DZIECKA
KEDZIORKU :-) :-DROSNIJ ZDROWO , DUZO USMIECHU NA TWOJEJ ANIELSKIEJ BUZCE I WSZYSTKIEGO NAJ , NAJ LEPSZEGO
PRZESYLA CIOTECZKA
 
Idzie misio...Idzie słonik...
Idzie lalka...No i konik...
Wszyscy razem z balonami...
Z najlepszymi życzonkami...
… dla Gabrysia i dla naszych Maluszków w brzuszkach:-)
 
Hej Dziewczynki,
Jeśli chodzi o spotkanie w następną sobotę na dzień dzisiejszy bardzo mi ta data odpowiada. Jednak w przyszłym tygodniu może się okazać, że będę w sobotę pracowała. Ale nawet jeśli tak się stanie, to powinnam skończyć najpóźniej o 14:00, więc jeśli ustalicie wcześniejszą godzinę spotkania, to do Was dojade z małym poślizgiem. Do środy powinnam już wszystko wiedzieć, więc jeszcze się zgadamy.
 
Hej, wiecie co to możemy się spotkać na Foster Square. to jest chyba takie miejsce gdzie każdy wie gdzie jest i nie jest daleko. A potem możemy coś wymyślić.
A co do imienia- to ja mam Magdalena na imię.

Kochane Dzieciaczki i te przy Mamusiach i te w brzuszkach- zyczę Wam wszystkiego najlepszego. Dużo słoneczka w życiu i uśmiechu i szczęścia

Kochane Dzieciaczki, Aniołki nasze życzę Wam:
Kolorowych snów...
Usmiechu od ucha do ucha...
Pięknych bajek na dbranoc...
small1169994754g100038rp8.gif

Własnego pieska i kotka...
piesekaz7.gif

Co dzień nowych przygód...
Butów siedmiomilowych...
Gwiazdki z nieba...
dzieckopa2.gif

Wspaniałych przyjaciół...
I wesołej rodzinki...

dzidizavy5.gif
 
Hej dziewczny
Piekne wierszyki i zyczonka:-)
Co do tego spotkani to mysle ze Foster Squer bedzie dobrym miejscem na poczatek spotkania.
Ewka to jak bedziesz wiedzila to daj znac. Pozdrawiam i ide odpoczac , jestem zmeczona po basenie.
papa
 
reklama
Do góry