reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

WerkaMirek mi godzina pasuje jedna i druga spoko dopasuje się do reszty dziewczyn:tak::-).

mamatrójczki żyrandol faktycznie ciekawy :tak:.udało Ci się kupić coś podobnego?

izunia1986 a wy jesteście gotowi przeprowadzić się do Bradford?A wy chcecie dom czy mieszkanie?

agaam u mnie były tylko zwykłe pączusie z marketu także nie mam się czym chwalić.
 
Ostatnia edycja:
reklama
czolem kobietki u nas nic ciekawego sie nie dzieke dlatego sie nie odzywam
ja o wczorajszym tlustym czwartku zapomnialam calkowicie no ale to nic znajoma poczestowala mnie poczusiem i tyle mi wystarczy ale dzis zrobilam faworki
widze ze szykuje sie spotkanko moze i ja bym sie skusila choc to sroda wiec nie wiem czy dam rade bo nawet obiadu bym nie zrobila bo z wiki na 15:30 mam okuliste i musze ja wczesniej odebrac ze szkoly przynajmnije z 40 minut wczesniej bo nie wiem o kotrej autobus bede miala no ale jeszcze zobacze oczywiscie jak mnie WerkaMirek przyjmnie w swoje skormne progi:)))))
mamatrojeczki a na ebayu szukalas moze znajdziesz chociaz podobny???????
 
Hej:)

Ja już spowrotem w angolii. Niby byłam tylko tydzień ale powiem Wam, że stęskniłam się za swoim domkiem. Dzieci odsypiają jeszcze:-D
A za 4 tygodnie znów jadę, fajnie:tak:


Werka ja chetnie wpadnę na kawkę. Dzień i godzina akurat mi pasuje i będę mogła przyjechać bez dzieci bo będą w przedszkolach i na spokojnie sobie pogadać:tak:
 
hej hej:-)

werkamirek mi pasuje środa,ale ja będę z małym,bo mój będzie spał po nocce,o ile to nie problem;-)

kasia jak znalazłoby się coś ciekawego z bradford i na fajnym bd to czemu nie,mieszkałam kiedyś przez miesiąć na bd3 i ło matko:szok: w życiu bym tam nie wróciła.
Zarejestrowałam się na tej stronie openmoves,ale chyba musze czekać aż oni mnie zaakceptują,bo nie mogę jeszcze bidować,bo pisze,że musze mieć aktywne konto.Więc czekam na jakiś odzew z ich strony...

sylwia.m witamy w uk:tak:

natek dzisiaj wylał moją kawe,kurde dobrze,że się nie poparzył.i mam nauczkę,żeby ani na chwile nie zostawiać nic na ławie...
 
sylwia witaj spowrotem :))) ale fajnie dzieciaczki beda mialy znowu feriee:)))
izunia dobrze ze nic mu sie nie stalo ja tez musze wszytko ze stolu sciagac bo Natalka do wszystkiego dojdzie:tak:
 
Hejka, już myślałam, że cały dzień będzie padać ale się przejaśniło :-) .
Sylwia witaj spowrotem :-)
Izka w ciągu 2 tygodni od rejstracji przyślą ci list z twoim numerem i wówczas będziesz mogła już bidować :tak: .
Werka ja raczej nie dam rady, ponieważ mały na 12 do szkoły:-( , chyba, że mój go zawiezie, bo powinien mieć w środę wolne. Zobaczymy, jak coś dam znać :tak:
Tynia i Wiki na ebay nic niestety nie znalazłam :-(
Kasia niestety nie trafiłam nigdzie na taki żyrandol, ale będę wytrwale szukać. Wczoraj kupiliśmy w Argosie inny (narazie może być) przeceniony z 39,99 na 16,99 : Buy Konda 5 Light Ceiling Fitting at Argos.co.uk - Your Online Shop for Limited stock Home and furniture. - tymczasowo może być :-)
Byliśmy wczoraj w Tkmax i wypatrzyłam fajne lampiony, tylko, że nie kupiłam teraz, bo kosztowały 40 fuli, a teraz mamy inne wydatki, ozdóbki pokupuję później :tak: . Jeszcze chciałabym lustro w kształcie słońca nad kominek, upatrzylam nawet "niedrogie" w Argosie, bo na ebay są koszmarnie drogie:-( od 150fuli wzwyż :szok: . No ale dodatki to później, narazie trzeba powoli doprowadzać domek do ładu :tak: . Jeszcze tylko mógłby ktoś dać worek pieniędzy na to i byłoby super :-p . Dzisiaj chcemy zrobić WC i pokój starszego syna. Jutro może łazienkę. Oki spadam do roboty, bo nikt za mnie tego nie zrobi, a mój P w pracy, będzie w domu dopiero około 16,00.
Agaami dziękuję za info o tym sklepie, będę musiała tam zajrzeć :-)
Miłego popołudnia życzę :tak:
 
Czesc:-)
U nas nic nowego sie nie wydarzylo od ostatniej wizyty tutaj wiec nie ma za bardzo o czym pisac;-)

Sylwiam Witaj:-) Ale Ci dobrze z tymi wyjazdami:tak:
WerkaMirek Godz mi pasuje ale ja bede z moja dziunia;-) I dzieki z adresik:tak:
Mamatrojeczki ojjj taki remont to napewno sa koszta niesamowite:sorry2:no ale co zrobic wazne ze robisz dla siebie to warto dolozyc pare funtow i byc zadowolonym:tak:
Izunia najwazniejsze ze maly sie nie poparzyl, to fakt oczy trzeba miec dookola glowy:tak:
Tynia moze uda Ci sie wyrwac do Werki;-)

Kurcze to juz 15godz:confused: I zaraz trzeba za jakis obiadek sie wziasc:tak:Milego popoludnia zycze Wszystkim:tak:
 
Ufff, w końcu sobie usiadłam, ale niestety tylko na chwilę, bo zaraz kończy mi się kolejne pranie i mam stos ubrań do prasowania...i pewnie jeszcze zanim skończę, to Zuzia się obudzi i znowu ani chwili wytchnienia...ale ja kocham soboty :-) i na dodatek coś mi się wydaje, że cała moje sprzątanie poszło na marne, bo właśnie mój M wyciąga wiertarkę i swoje inne "zabawki", więc za chwilę będzie tu bałagan na całego.Ja się chyba wścieknę:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Fajna pogoda dziś, a my siedzimy w domku, bo ja i Zuzia jesteśmy takie trochę pociągające...nosem:-D i na dodatek Zuzka zaczęła mi trochę kasłać - może polecicie mi jakiś syrop na kaszel?
Sylwia witaj, jak Wam podróż minęła?
WerkaMirek ja też mam nadzieję, że wpadnę do Ciebie i poznam wszystkie dziewczyny...do środy Zuzi chyba przejdzie ten katar i kaszelek, bo ja z Zuzą przyjdę. Zapowiada się duże zgromadzenie, fajnie, lubię takie domowe przedszkola :happy2:
Mamatrojeczki ale Ci zazdroszczę tego meblowania i dekorowania SWOJEGO mieszkania, ehh też bym tak chciała. My tu, gdzie mieszkamy i wynajmujemy, to nawet nie możemy sobie obrazków na ścianach powiesić, bo landlord się nie zgodził, żeby robić mu dziury w ścianach:no: Ale Cię wzięło na ten żyrandol :tak:Ja też tak czasami mam, że jak mi się coś spodoba, to się na to uprę i nie ma siły, żebym zmieniła zdanie. Żyrandol faktycznie oryginalny i taki duży, musisz mieć naprawdę dużą jadalnię, super :-)
Izunia1986 całe szczęście, że nic się Małemu Łobuzowi nie stało, ale teraz to rzeczywiście trzeba mieć oczy wkoło głowy, bo dzieciaczki są takie ciekawskie, wszędzie wlezą, a przecież nie zdają sobie sprawy z niebezpieczeństw. Moja Zuza wczoraj spadła z rowerka i przegryzła sobie wargę, a ja jak zobaczyłam krew, to od razu wpadłam w panikę, że sobie zęby powybijała...ale policzyłam i nadal ma wszystkie 6 :-D
Nie pamiętam, co komu miałam jeszcze napisać, więc po prostu życzę wszystkim miłego weekendu :cool:
 
hej:-)

ale pogoda co??:szok: u was tez tak waliło gradem??a ja chciałam iść z małym do tesco,dobrze,że nie poszliśmy.ale wczesniej było przyjemnie:tak:

kasia nie chcemy mieszkania,jednak z małym dzieckiem domek z ogródkiem do wygoda.a zresztą sama lubie dziecieć wieczorkami przy grillu ;-)

mamatrojeczki dzieki za info :-) dostałam numer jak się rejestrowałam na necie,i niby mnie loguje,ale piszę,że musze być aktywna.Mam nadzieje,że szybko ruszy i będę mogła bidować:tak:
Zazdroszcze robienia dla siebie,fajnie,bo wiesz,że nie ładujesz kasy komuś...

hagie ja w sprawie syropku nie pomogę.
A z dzieciakami to można oszaleć,nawet na chwile nie mogę go spuścić z oka,bo wiecznie cos narobi...ostatnio zajadał ziemię z kwiatka:-D jeden ostatni mi został i nawet do niego się dobrał:-) czort mały...

Werkamirek ja tez jestem chętna na spotkanko,tylko jakbym mogła prosić adres to byłabym wdzięczna :tak:
A co do spotkanka,to czy coś przynieść do kawki??uprzedzam,że ja niepiekąca,więc pozostaje mi coś kupić:tak:

miłego weekendu życzę:-)
 
reklama
hejka:))

Tynia
zapraszam bardzo chetnie, juz wyslalam adres do Ciebie na priv. tynia jak cos to wpadniesz do mnie na chwilke, a jak nie to nastepnym razem:))

Sylwia - Witam spowrotem, mam nadzieje ze urlop w Polsce sie udal. Znow jedziesz? ohh wez mnie ze soba.
Sylwia, wyslalam adres.

MamaTrojeczki - jak sie zdecydujesz to wpadnij, nie ma problemu:))

Izunia - wyslalam adres, coz zaraz wysle jeszcze raz jak nie doszlo. Coz nie ma problemu bys wpadla z malym. a nic nie musisz przynosic. Mam urodziny w pon, koncze 22Lata:szok:
Takze upieke jakies ciasto, na srode. Tylko jeszcze nie wiem jakie, moze cappucino??

Hagie - Wiem cos o tych zabawkach, moj ma ich pelno, i coraz cos "naprawia":-D:-D bez komentarza... ja sprzatam, on balagani, a we mnie sie gotuje. ZapraszAM z Zuzka, ona taka slodka jest:-D
 
Do góry