reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

witam kochaniutkie ja już po pracy , tera mam chwilkę bo zaraz obiadek trzeba robić , a troszkę mnie brzuch pobolewa bo mam @:angry::no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Widzę że każdy żyje walentynkami no my idziemy do włoskiej sami !!!!!!:-D:-D:-D mała zostaje z moim bratem a my mamy
wychodne :-):-):-)

kasia8118 kurcze i my byśmy sie wybrali na te kulki ale nie mamy jak dojechać mój H pracuje ..

agaam jak viktoria dała pospać ????

mamatrojeczki to niezle mały wam narobił stracha oby wszystko skończyło sie oki .....

alexnow super że mąż już ma prace.....

izunia oby mężowi polepszył się w pracy :tak::tak::tak:

oki kończe bo mała wchodzi mi na kompa .......
 
reklama
hej hej

mi środa też pasuje:tak:,więc ja się dostosuje.mój mnie zawiezie,i może przyjedzie,albo wróce busem,zależy jak długo będziemy:-)

ale fajna pogoda dzisiaj,i w miarę ciepło.mały wstanie,zjemy obiad,mój pójdzie do pracy a my na dwór:-)

ja już nas prawie spakowałam na wakacje:tak:fakt jeszcze ponad tydzień został,ale wole miec wszystko wcześniej gotowe,niz potem na szybcika:-)


emilka ja też mam nadzieje,że mojemu polepszy się z pracy,tzn znajdzie lepszą,bo w tej obecnej nie ma szans na zmiany,ewentualnie tylko na gorsze.
Ty pracujesz na pół etatu,ze tak szybciutko w domu??
ide szykować obiad...
 
Czesc:-)

Ja mam cisze w domu,chlopaki pojechali na basen ,a ja sprzatam,obiadu tez dzisiaj nie gotuje:no:zamowimy sobie pizze:-Dteraz w pizzy hat jest promocja za zamowinie powyzej 35f ,placisz 50%.Wiec my korzystamy teraz na maxa z tego:-D
Wczoraj pojechalam z Kuba pograc w badbingtona i mam takie zakwasy:sorry2:a ja rano sie zastanawilam co mi sie stalo ,ze mnie wszystko boli:-D

Co do kulek to mi w sumie bez roznicy w jaki dzien ,o ile beda gdzies na godzine 11,jakby to miala byc sroda.Bo potem chcemy jeszcze jechac na basen.

MAMATROJECZKI-ale Wam maly psikusa zrobil:szok:Trzymam kciuki za szybkie wydalenie :-D

IZUNIA-udana jestes z tym pakowaniem:happy2:ale ja pewnie tez tak wczesnie sie bede pakowala:laugh2:
 
werkamirek ja chyba ogladalam te domy tutaj w shipley na bd2 ... dosc drogie sa w shipley ..nam by pasowal z garazem najbardziej ale tutaj juz nie ma...a wy juz zdecydowaliscie sie na jakis jesli mozna zapytac :p :zawstydzona/y: za bd6 sa nawet niedrogie jednak tam chyba nie jest za ciekawa dzielnica...no nie wiem sama:p
 
hej hej:-)

to co dziewczyny z tym spotkaniem??środa??na 11??bo musze wiedzieć jak sie z fryzjerką umówić.czy w środe rano i od razy mój mnie zawiezie na te kulki.
dobrze,że jutro sie nie umawiamy,bo u nas jest impreza u nas na basenie dla dzieci:-).Wiec pójdę z małym,niech sobie poszaleje na basenie.tylko muszę mu kółko z siedzonkiem napompować:tak:
 
OK.dziewczyny to my tez będziemy na kulkach w środę o 11.

Doris78 i mamatrójeczki fajnie ze będziecie przynajmniej Krystian będzie miał z kim szaleć :tak::-D.

Emilka13 może skusisz się przyjechać autobusem?
 
reklama
Witam:))

Milko - my sie zdecydowalismy na Bierley na dom 3bedroomy z garazem. Ale zaczna go budowac dopiero w kwietniu, a odbior bedzie chyba pod koniec roku najwczesniej :baffled: wiec pozostalo nam czekac.

Ja tez bede tylko nie wiem czy trafie. Musze jechac autobusem, moze jakas mamuska tez bedzie jechac z centrum? To bedzie mi razniej bo nie wiem gdzie mam wysiasc:((
 
Do góry