reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

izunia1986 podaje Ci adres kuleczek.
Tiddley Peeps
Unit 12, Victoria Rd Ind Est, Victoria Rd, Eccleshill
Bradford
West Yorkshire
BD2 2DD


[FONT=Tahoma, Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][/FONT]07736 870946

Tam przychodzą mamy z jeszcze młodszymi jak twoje więc spokojnie możesz z małym wszędzie wejść i się razem bawić.Jest tam taka specjalna zagroda dla maluszków.
 
reklama
Czesc Dziewczyny:-)
Malutka nasz spi a my ogladamy skoki bo i tak w tv nic nie ma ciekawego:no:

Kasia jak dla mnie to kulki na bd2 moga byc:tak: tylko trzeba jeszcze jakis termin ustalic, jak dla mnie bez roznicy bo i tak nie mam planow na ten tydz.:tak:
Izunia tak jak Kasia napisala tam chodza mamy z jeszdcze mlodszymi dzieciaczkami:tak: Oby zwolnienia ominely Twojego meza:tak:
Alexnow gratki dla meza:tak:;-)
WerkaMirek z tego co pamietam to na tych kulkach sa rozne lezaczki czy chodziki wiec moze dla Twojej malej tez cos sie znajdzie:tak:

To co Laski piszcie jaki dzien Wam pasuje co bysmy mogly ustalic jakis konkretny termin:-)
Uciekam jaka kawke zapodac:-) Milej niedzieli zycze Wszystkim:-)
 
Hejka ja tylko na chwilę, właśnie wrociłam z Chrisem ze szpitala :-( . Od piątku byliśmy w szpitalu, ponieważ dostał tak potwornego bólu brzucha, że darł sie jakby go ze skóry obdzierali :szok: . Zrobili mu prześwietlenie i wyszło, ze moje dzieciątko połknęło (najprawdopodobniej) kilka kulek magnesowych. Tak to wygląda bynajmniej na zdjęciu. Jeszcze ich nie wydalił. ale z kolejnego prześwietlenia wynika, ze sie przesunęły i niedługo powinny wyjść. A, że go już brzuch nie boli dali nas do domku, z zastrzeżeniem jednak, że jak coś to mamy szybko wracać. :no: co za pomysły ma moje dziecię to nie wiem :wściekła/y: . Ponad rok ma już te magnesy i się nimi bawi , a teraz postanowił je zjeść :szok: masakra. Idę zrobić jakiś obiadek, bo mój poszedł do pracy, dzieci malują pokój Natalki, mały przysnął więc trzeba nakarmić rodzinkę. Moze później się odezwę. Narazie trzeba zająć się obserwacją małego :angry: . Jak nie urok to sraczka :szok: . Pozdro
 
kasia dzieki za adres :)
no to kiedy się umawiamy??ja w sumie planów na ten tydzień nie mam,jedynie fryzjer,ale jeszcze nie wiem dokładnie kiedy...więc dajcie jakis dzień.mi obojętnie
 
witam sie i ja niedzielnie))

Ja jakos znow malo pisze ,ale troche Was podczytywalam ,a kiedy mailam juz cos kliknac to albo maly plakal albo jeszcze cos innego(( wiecie jak to czasem bywa(
maly teraz znow zabkuje i z racji tego b jest marudny i nic nie je juz kilka dni ,tylko pije litrami)
Noc z piatku na sobote byla okropna bo do 5 tej nad ranem palakal co chwila((
Dzis bylismy na spacerku rodzinnym ,z mala na rowerku ,ale zimno bylo((
Pozatym za tydzien wyjezdzamy znow i ja juz zyje tym wyjazdem..hehhe))
Co do kulek to super pomysl ,tyle za ja choc chetna ,to nie wiem czy dam rade w tym tygodniu ,bo mam gp i szczepienie i kika innych spraw,a potem pakowanie itp))
Pozdrawiam Was serdecznie ,do spisania))
 
Hej.Ja tak szybciutko bo chłopak mi jęczą.

mamatrojeczki oj nieciekawie u was.Oby mały szybko wydalił to co połknął :tak:.

Co do kuleczek to może wtorek o 11 wam pasuje???Ja już Krystianowi dzisiaj powiedziałam a teraz chodzi i się wiecznie pyta kiedy idziemy:sorry:.
 
Hejka

My juz po niedzielnym obiedzie, i po obejrzeniu domkow. W sumie tamte mi sie bardziej podobaja, ale dzielnica kiepska. Wszedzie daleko by bylo. A tutaj praktycznie wszystko na miejscu, moj mialby do pracy 5min, przychodnia, szkola i przedszkole. A tam wszedzie autem trzeba by bylo jezdzic...

Ja na te kulki tez chetna. W sumie chetnie was wkoncu poznam. A termin spotkania pasuje. A wiecie moze jak tam dziewczyny dojechac? Z centrum moze? Z interchenge jakie autobusy??
Bo moj ma na rano i nie moze mnie zawiesc....
 
kasia mi wtorek pasuje:tak:

mamatrojeczki kurde to wam się porobilo,ahh te dzieci,nigdy nie wiadomo co im strzeli do głowy.Ważne,że wszystko ok,i teraz czekać na kupe z niespodzianką:-D

u nas wyszedł 3 ząbek-dolna dwójka.

ide nakarmic małego.bo jeszcze chwilea i kąpiel
 
WerkaMirek my też jakiś czas temu oglądaliśmy te nowe domki na bd6 ale daliśmy sobie spokój bo mój miałby daleko do pracy i okolica też nie za bardzo nam odpowiadała :no:.A po ile będą te domki na bd4 jeśli można spytać?

A na kulki dojedziesz z centrum z przystanku na Market Street 645,646,640,641:tak:;-).
 
reklama
Do góry