reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej zmobilizowalam sie w koncu. odkoad nikola poszla do szkoly to normalnie na nic nie mam czasu. neta sprawdzam po drodze do szkoly albo wieczorem. ostatnio u nas sporo sie dziej. wizyty u dentysty, okulisty i zalatwianie innych malostkowych spraw.  obecnie jestem na etapie przygotowani sie do zimy. sprzatam wszystkie zakamarki, odswierzam ciuchy itd itd. dzis z nikola wybywamy na basen do shipley. bedziemy wra ac autem, wie. mam nadzieje ze podjelam dobra decyzje z tym basenem. bije sie z myslaami bo zimno na dworze, ale R mowi ze powoli trzeba kurowac nikole, tymbardziej ze ona na podworku biega(jak jest w szkole) bez czapki i z ropieta kurtka. hmmm sama nie wiem czy dobrze robie. ale jak moj wszystko wiedzacy maz:-) zatwierdzil ten pomysl- to ide hahha

kasia8118-mi sie od dawna marzy sos grzybowy ze swierzutkim chlebem. :-) teraz czekam az tesciowa nam przysle grzyby na swieta:-) jakis czas temu duzo zebrla i ususzyla.beda do uszek, pierogow i bigosu

weramirek- moje serdeczne gratulacje dla rodzico:-) ja niestety z wizyty u cibie odpadam. nikola konczy o 12. a zanim dojade do ciebie to bedzie 13. 
 
reklama
Hejka:)
Oj naprawde cisza tu ostatnio,ale dzis pogoda do bani az sie nic nie chce:((Ja wlasnie czekam bo drozdzoweczka mi rosnie i mysle nad jaks specjalna kolacja dzis dawno takiej nie bylo:))))
kasia8118-a twoj R gdzie był na grzybkach???
 
Czesc :)))

Ale sie wczoraj usmiallismy na kabarecie :)ludzi bylo mnostwo :) Polecam naprawde.

KASIA8118-ja bylam z mama w pl na grzybach,duzo nie uzbieralam bo zaraz David chcial do domu,ale duzo sobie przywiozlysmy juz suszonych ,rodzinka nas obdarowala :)
A twoj R sie zna na grzybach??
Ja w sumie nic takiego sobie nie kupilam,tylko bluzke i spodnice,ale jakos nie mialysmy weny na zakupy,nic nam nie wpadlo w oko no i czasu mialysmy zbyt malo na zastanowianie i szukanie :(

WERKA- mi pasuje wtorek :)

AGNIESZKA UK-ja tez pamietam na poczatku bylam przerazona jak zobaczylam jak te dzieci w szkole biegaja po dworzu :(
 
Czesc Wszystkim:-)

Werkamirek bardzo mi przykro ale mnie we wtorek nie bedzie, poniewaz akurat we wtorek pilnuje dzieci koleznaki, a z tego co widze to wiekszosci wtorek pasuje wiec ja nie bede mieszac;-) Mam nadzieje ze bedzie jescze okazja zeby sie poznac:tak:
Doris, Sylwiam ale Wam zazdroszcze wypadu na kabaret:tak: Fajnie jest tak sie na chwile rozerwac i posmiac sie:tak:
Alexnow oj tak pogoda nie nastraja zbyt optymistycznie:-( Ale czas nam sie do tego przyzwyczajac bo juz lepeij nie bedzie:-(
Kasia a mialas chociaz grzybki na obiad:-p A kiedys ktos mi mowil ze zbieranie grzybow w uk jest zabronione to prawda?
Agnieszkauk a mogloby sie wydawac ze jak dziecko pojdzie do szkoly to mamy beda mialy wiecej czasu dla siebie a tu guzik:-p
Wisienka najwaniejsze ze paszporty odebrane teraz tylko trzeba zyczyj szerokiej drogi i bezpiecznej przede wszystkim:tak:

Dobra uciekam bo mamy gosci a ja przy kompie:szok::zawstydzona/y: Fakty ze ja na mojego goscia jeszcze czekam ale maz ma goscia:-D Milej soboty zycze:tak:
 
Ja tez slyszalam ze zbieranie grzybow tutaj jest zabronione,bo lasy naleza do Krolowej,ale myslalam ze ktos tak sobie to palnal.Ale jak AGAAM tez slyszala to moze faktycznie prawda.

AGAAM-nie ma to jak uzaleznienie od forum ha ha ha.
A kabaret nic straconego mozecie za rok sie wybrac,bardzo polecam,nawet nie sadzilam ze sa tacy smieszni,kazdy skecz byl udany :)))

25 listopada gra Bajm w manchesterze ,biltey kosztuja 25f ,wiec nie duzo,z Sylwia tak sie czaimy zeby pojsc,ale jeszcze zobaczymy, sie zastanawiam bo dzieci wczoraj daly babci bardzo mocno w kosc i nie mam sumienia jej znowu z nimi zostawiac :(
 
Ostatnia edycja:
Witam w ten pochmurny niedzielny poranek.

Alexnow z tego co się dowiedziałam to R gdzieś w okolicach Bingley krążył.

Doris78 fajnie ze wypadzik udany a mamie w sumie niema co się dziwic ze dzieciaki dały w kosc w końcu przy czwórce dzieci jest co robic.
Krystian strasznie rozczarowany ze nie było Davida i Marcela w polskiej szkole.

WerkaMirek ja raczej odpadam z kawki u Ciebie bo Oli cały czas przeziębiony gile mu lecą a nie bardzo w takim stanie do twojej królewny w odwiedziny.Myślę że jeszcze będzie okazja się poznac.

A mnie korci jakieś malowanko u chłopaków w pokoju bo zmieniam im łóżka i chyba zaraz R wyciągnę do sklepu .
 
Hej:)
Moja rodzinka poszła na spacer. Trochę pada:cool: zobaczymy jak bardzo tatuś jest wytrwały i czy zaraz z nimi wróci:-D
Ja dzisiaj pospałam do 10 i to był błąd bo głowa mi teraz pęka.

Kabaret rzeczywiście suuuuuuper:)
Co do bajmu to jak dla mnie jedyna opcja to babski wypad bo R niezbyt zainteresowany tematem:-D
Są jakieś chętne?????

Kasia8118 ja też uwielbiam zmiany ale mój nie daje się tak urobić jak Twój R:-D
Werka mi wtorek pasuje:)


Moi przyszli ale tylko napili się i poszli dalej:-D
 
reklama
Witam my już po zakupach farby kupione tylko chętnego do malowania brak.
R oferuje że zrobi to w przyszłą sobotę ale ja w gorącej wodzie kompana i chce miec już i korci mnie żeby zacząc.Chciałabym mniec już pomalowane zanim łóżko mi dostarczą chociaż tak naprawdę nie wiem kiedy to będzie.
Dobrze że udało mi się wczoraj sprzedac łózko Krystiana teraz jeszcze tylko Olusia trzeba się pozbyc.

Doris78 i sylwia.m może ja bym się skusiła na ten koncert Bajmu bo to przypada w moje imieniny to bym sobie prezent zrobiła hihi.Muszę zagadac z R i sprawdzic jaką ma zmianę w pracy.

Agaam a Ty dalej gościsz gości?
 
Do góry