reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

czolem widze ze pustki nastaly
wredotka mi sie wydaje ze ty z nami kiedys pisalas bo oglaszalas sie na Baradford24 i bylas pod nickiem createdbylove a taka osoba z nami kiedys pisala ???????????:confused2::confused2::confused2:
 
reklama
Czeeeeeesc:-)
My dzis mielismy niedziele lenia:szok::-D ale co tam -dawno juz tak nie bylo..to mozna:tak: Do tej pory w pizamach hihihi
A mnie cos natchnelo i grochowe teraz gotuje:tak: bedzie burzliwa noc:szok::-D:-D
Jutro mamy rodzinny dzionek ,wiec chcemy gdziesz wyruszyc..moze na kuleczki z dziecmi:tak:
NIKA- nie wiem na ktora ,ale chyba okolo 12-13 mysle,zobaczymy co wiekszosc powie:tak:
WREDOTKA- no wlasnie ja mialam to samo spytac Ciebie co TYNIA...:eek:
 
hej dziewczyny !!! malo sie odzywam bo jakos nudno u nas nie ma co pisac .....mam do was pytanie prawdopodobnie za jakis czas szykuje nam sie wyjazd do polski autem z dziecmi maja po 2lata i niegdy jeszcze tak daleko nie jechalismy kurde obawaim sie troche tego wyjazdu bo nie wiem jak to zniosa :(( czy wy macie jzu w takich podrozach doswiadczenia macie jakies rady ???? aha 6 godzin spedza na promie i reszta w aucie dzieki za rady uciekam do lozka pozdrawiam !!!!
 
CZESC ALE PUSTKI dzis pogoda do niczego wiec siedzenie w domu zostalo a jutro szczepienie tylko zapomnialam na kotra godzine wiec trzeba bedziesie udac do przychodni i spytac
pisac laski bo nie ma komu pisac
Domi ja nie pomoge bo autem jeszcze nie jechalam
 
czesc Wszystkim:-)
Oj widzen ze cos tu pusciutko:-(
U nas nudy siedzimy w domku i mulimy, wstawilam wlasnie pranie bo cos sloneczko wyszlo wiec jest nadzieja ze nie bedzie az tak zle:tak:

Domi
ja niestey autem tez nie jechalam z dzieckiem, ale mysle ze dobry pomysl to napewno dvd do auta i dzieciaczki chociaz przez jakis czas zajma sie bajkami:tak:
Tynia a nie masz gdzies zapisane na karteczce na ktora godz. bo mi zawsze w przychodni zapisuja date i godz na karteczce co bym nie zapomniala:-p
Nika mi godzina obojetnie ktora ale podejrzewam ze wiekszosci bedzie pasowalo pewnie tak jak Graziul napisala cos ok 11,12 ja w kazdym razie sie dostosuje:tak:
Graziul my w sumie tez mielismy leniwa niedziele:tak: W pewnym momencie "dzieci:-p" i pousypialy i siedzialam sama i ogladalam siatkowke, ale byla cisza:-p:-D A potem Asiunia z mezem nas odmulili i poszlismy do nich na winko:-)
Emilka my ostatnio tez zakupilismy Malej siedzonko na rower,(ale takie zwykle siodelko jak dla doroslego mocowane na rame) ale okazalo sie jeden rower jest do d*** i trzeba przelozyc to siedzonko na drugi no i dokupic drugi rower zebysmy mogli jezdzic razem z P:tak: Wiec pewnie tez wybierzemy sie na carboot:-p
Renuska ja tez w planach juz na zas mialam ze jak mala bedzie sie budziala zbyt cczesto na jedzonko to zeby sie odzwyczaila bede dawala wode, no ale na szczescie Vicky bardzo szybko zaczela przesypiac calutkie noce i obeszlo sie bez kombinacji:-p

Dobra ide szykowac pomalu ten nieszczesny obiad:confused:
Laski mam do sprzedania perfumy Davidoff Cool Water damski 100ml za 10Ł jesli ktoras mialaby ochote to chetnie sprzedam
 
Czesc :)

Ale dzisiaj zimnica straszna :) szczegolnie z rano zimno bylo,ja ubralam plaszcz jesienny.Masakra a to jeszcze sierpien jest....


Graziul-My tez wczoraj mielismy niedziele leniwa,ta pogoda nie nastrajala na zaden spacer

DOMI-ja tez polecam dvd,u nas sie super zprawdza.Cisza i spokoj cala droge jest.Tylko trzeba sie zaopatrzyc w duza ilosc bajek,co by sie dzieciom nie znudzilo :))

Agaam-A mozna najpierw powochac?bo ja nie pamietam juz zapachu,ale wydaje mi sie kiedys mialam ten perfum i byl ladny.

NIKA-mi tam tez pasuje 12 :)

TYNIA,Asiunia-moze wiecie kiedy jest rozpoczecie roku szkolnego w polskiej szkole,bo ja nie wiem :(
 
Hej:)

Cichutko tu ostatnio więc wypada wymodzić jakiegoś posta;-)
Dzisiaj byliśmy z Marcelem w kinie na cars2. Na dzień dobry jak włączyli te reklamy to był taki huk że wszyscy aż podskoczyliśmy, Marcel się przestraszył i chciał wracać do domu, potem przez cały czas jak trwały reklamy (bagatela 30min!!!:wściekła/y:) to trzymał mnie za rękę bo były bardzo głośne. Jak już się zaczęła bajka to siedział jak zaczarowany do samego końca i nawet okularów nie ściągał. Tylko pod koniec przysnął na kilka minut:-D
Generalnie wypad udany:tak:

Nika ja też obstawiam 11-12:-)
Agaam ja chyba zrezygnuję bo mam jeszcze kilka.


Ja spadam położyć tą moją marudę spać. Wczoraj po spacerku położyłam ją późno z nadzieją że pośpi dłużej a ta wstała jeszcze wcześniej niż normalnie bo o 6.30:szok: Więc dzisiaj idzie spać o 19 i będzie z głowy:-D
 
czesc i czolem . Na wieczor jak zwykle wyszlo slonko .Wczoraj siedzielismy caly dzien w domku ,wiec dzis wybralam sie z dziecmi na kulki .Dominik sie wyszalal ,Jasmina tez sie ladnie pobawila ,pozniej dom ,obiad .... i tak dzien mina ,a jeszcze musze poprasowac ,bo nie lubie jak mi lezy taka sterta ciuchow .
Emilka - a mozesz ,jesli to nie problem napisac chociaz nazwe ulicy na ktorej jest ta kosmetyczka ,bo ja znalazlam tylko ta kolo salonu fryzjerskiego Marta .A u mnie nie wiem czy jest jakas polska kosmetyczka ktora przebija uszy ,sa a i owszem takie od tipsow i brwi ....:cool:
Sylwia - a Tobie podobaly sie cars2 ?Bo ja to mam mieszane uczucia ,ale jeszcze nie widzialam i nie wiem czy isc z Dominikiem .Skoro Marcel siedzial jak zaczarowany ,to chyba warto wybrac sie z dzieckiem :confused:
Doris - no pogoda taka niezaciekawa ,nie wiadomo jak sie ubrac .Ja tez zalozylam plaszcz jesienny a po chwili sie rozbieralam :crazy:
Ja na farme sie nie wybieram ,chociaz napewno frajda dla dzieciakow ,ale dla mnie za daleko .Ja mam konie ,kury ,kozy i barany praktycznie pod nosem wiec musi mi to wystarczyc :-D.
 
reklama
Renuska generalnie fabuła niezbyt ciekawa bo była jakaś mafia paliwowa, latające auta szpiegowskie itp. no ale sporo wyścigów więc dla chłopaków idealnie:-D W tej części na pierwszym planie był raczej złomek, który niechcący stał sie szpiegiem i uratował macquinna:-D
 
Do góry