reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej dziewczyny :)u nas dzis ran nudnawo ale pozniej wybralysmy sie na kawke do Costy a pozniej na zakupy.. ja oczywiscie kupilam kilka rzeczy i je zgubilam:( :szok:dobrze ze sie zorientowalam w pore i odnalazlam cala siate w new looku :) ciamajda ze mnie straszana :)
niki - mnie tez odpowiada 11-12.
sylwia - marcelek mial frajde w kinie :) i dobrze ze mamusia byla obok :)
agaam - ja tez jeszcze mam perfumki :)
renuska - kiedy sie wybierasz przebic uszka Jasmince? moze razem sie wybierzemy?
 
reklama
To i ja cos naskrobie..zeby nie bylo zem len!!:szok::-D
CZesc Wam:happy2:
Jakos tak mi te dnie szybko zapierniczaja,ze masakra i nigdy nie moge wsz zrobic co zapalanuje...zwlaszcza jesli cos sobie na wieczor odkladam ...bo normalnie brak mi sil:baffled: i checi:zawstydzona/y:
SYLWIA- fajnie ze wypad udany ,a Precelek byl pierwszy raz w kinie:confused: Tez kiedys myslalam zeby z Nati sie wybrac..ale ona chyba jesz nie usiedzi:dry: A synus to juz calkiem za maly:-D;-) U N ter jest na topie Dzwonnik z Notredame i Kwaziu:-D kilka razy na dzien oglada:tak:
RENUSKA- ta kosmetyczka o ktorej Ty wspomnialas M&M byla kiedys w salonie Marta ale sie przeniosla do rynku:tak: Tylko ja nie wiem czy to tam Emilka byla:baffled:
MARTA- ja kilka razy pogubilam zakupy,a juz nie wspomne ze raz zostawilam torebeczke w przymiezalni a mialam tam sporo kasy i karty i klucze od chaty (kilka stowek bo dop z banku szlam) ale wisiala nadal jak sie kapnelam i pobieglam goraczkowo szukac:tak::-p
AGAAM - tez podziekuje bo choc bar lubie ten zapach ,to jesz mam swoje:tak:
zmykam moje drogie ,bo trzeba sie do meza przytulic;-):-Ddobranoc
 
no czas na mnie coś skrobnąć:) justysiak wypowiedz się czy jedziesz, bo co do godziny zdania są 11-12 więc czy jedziesz z nami ???? bo wiem ,że tobie po 12 więc jak z tobą:) sprawdzę jutro co i jak to napiszę pod wieczór:) odnośnie wyjazdu, emilka13 a może i ty skrobnij jak bylaś to i nam to ulatwi z tego co wiem to bus 737 jedzie????upewnię się wszelkie koszta , obliczcie sobie dziewczyny patrząc na stronkę internetową -, bo każda będzie lepiej się orientowala w swojej sytuacji:)
 
:szok:jest to stronka st. leonards farm park, poza tym u mnie remont na maksa się zapowiada chcąc oderwać stare listwy przy podlodze okazalo się ,że gwóźdź trzymal dwa lata dziurkę w rurze z wodą i teraz trzeba zakrecać zawór calego budynku -cholerka malo tego pogloga do wymiany , bo to panel i woda i malo zapowiedzieli ,ze wymienia pochlapaną mi ścianę -regips:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
 
a poza tym to ja się ciesze na ten wypad na farmę, bo nudy a zapowiada się zarówno dla mamusiek jak i dla dzieciaczków fajny dzionek , oby pogoda nam dopisala babeczki :))))))))))) pozdrawiam
 
hej laski 
wieki mnie tu nie bylo. dzis slonko peknie swieci i mam nadzieje ze tak juz zostanie. posprzatane mam w domu, obiad gotowy tylko pranie powiecic jak pralka skonczy prac. musze jeszcze okna pomyc, ale to nie dzis. 
musimy z nikola sie przejsc do przychodni zapytac sie o szczepionke na 3 latka, bo powinna juz dawno byc szczepiona. 

nika1979-witaj:-) ja chyba tez bede na farmie. troche sie stresuje jak tam dojechac. ale mysle ze dam rade:-)

dziewczyny mam pytanie: czy ktoras z was nie wybiera sie w najblizszym czasie do PL. potrzebuje krem na blizny. jakis rok temu nikoli drapnelam pazurem do oczkiem i do dzis ma mala kreske. nie chce zeby miala mi kiedys to za zle. chcialabym to usunac kremem. 
 
hej...
agnieszka - ja niestety nie wybieram sie do Pl... szkoda ze wczesniej nie napisalas bo kasia pojechala na 3 tyg...
dziewczyny potrzebuje pilnie na czwartek jaká zaufana nianie do Mojej Majeczki. Tylko 2 godziny wieczorem... macie moze kogos do polecenia????
 
reklama
Agnieszka mi się wydaje że to szczepienie jest na 3,5 roku:tak:
Marta1979 ja niani nie znam ale jak chcesz to możesz przywieźć Maję do mnie na dwie godzinki:-)
 
Do góry