reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc :)

KASIA8118-moze wezcie przez internet spiszcie sobie licznik i wtedy wam cos moze sciagna,przypomnicie sie w ten sposob.My tez tak mielismy,dlugo okres nie placilismy chyba z dwa lata .....Jak sie wprowadzilsmy na poczatku przychodzily rachunki a potem ajkos nic nie przysylali i ja zapomnialam,potem dzwonilam i tez zero odzewu bylo i sama spisalam licznik i wyslalam przez internet,to wtedy zareagowali .....

SYLWIA-to co ruszasz jutro dupsko? :)))))Ale jestem ciekawa jak Olivia sie zachowa w przedszkolu :)
 
reklama
czesc dzine zlecial szybko dzis byłam z Natalka na szczepieniu ale plakala az Wiki sie za parawan schowala :( ake to dlatego ze wstala a ja jej nas zybkiego mleko dalam i nie dojedla calego bo nie zdazyla umowilam ja juz na nastapna szczepionke ale w domu dopiero sie skapowalm ze ustalila mi ja na czwartek wiec musze isc i to przestawic na nastepny miesiac a tak pozatym to wszystko po staremu u nas czas leci za dniem i wykorzystujemy pogode od rana do wieczora jutro jak tak bedzie to biore sie za koszenie trawy bo podrosla a w czwartek trawe nam zbieraja
Sylwia to szkoda wielka ze Olivka sie nie zalaala na darmowe przedszkole od czego to zalezy bo ty napislas ze nie zalapals sie ze wzgledu na post code durnota jakas mi sie wydaje ze od 3 lat bedzie juz miala za free
oki laski spadam sie umyc i spac do wyrka bo nie wiem jaka nocka mnie czeka
a mam jeszcze pytanko czy tutaj kupuje sie cos nauczycielkom na zakonczenie roku szkolnego ????
 
Hejka
Ja po przepracownych cieżkich dniach,wkońcu mogę cosskrobnać.wybaczcie jak wszystkim nie odpisze ale dzisiaj naprawde padam na twarz.Widze ze mialyśmy wyjatkowo swiąteczną sobote :-) a wiec
Olivia i Vicki Wszystkiego Najlepszego słoneczka :-)
Eryczku W pielgrzymce życia Swojego
Niech Cię zawsze Pan Bóg broni
I mocą Chrztu Świętego
Od pokus i złego chroni
Kochaj rodziców
swoich
By pociechę z Ciebie mieli
I pomnij , że Bóg w niebie
Zawsze patrzy na Ciebie.

Agaam :-)

1. Bądźcie wierni swoim ciałom, niczym wzniosłym ideałom.
2. Nie budujcie muru z cegły, w tym jedynie murarz biegły.
3. Pamiętajcie o rocznicach, nie świętujcie ich przy pizzach.
4. Dręczy Was chrapanie nocą? Można szturchnąć , tylko po co?
5. Gdy różnica zdań dość spora, wynajmijcie mediatora.
6. W namiętności co dzień trwajcie, gdy przygasa rozpalajcie.
7. Gdy Wam zgody nic nie bełta, nie zarobi terapeuta.
8. U sąsiadki wrót nie stójcie, tajemnice swe szanujcie.
9. Niech nie martwi Was frasunek, na frasunek dobry trunek
10. A gdy siwe obie głowy - dam Wam poradnik nowy.

Idźcie przez życie z dobrocią w sercu,
Otoczeni ludźmi, których kochacie,
Silni poczuciem bezpieczeństwa i szczęścia - nierozłączni!

Kasia 8118 Mnie kochana tez nie bedzie :-( bo młodzież mam jeszcze dokładnie
tydz.,a w sprawie licznika nie pomoge :sorry2:
Sylwiam. A czemu ci zalezy zeby OLivcia poszła do przeczkola???Myslisz o powrocie do pracy??chodz powiem ze szkoda ze sie nie załapałyście na darmowe.
Emilka a w jakim wieku ty masz gości :-D bo jak co to można ich zapoznać i moze moi przestali by tyle czasu spędzać przed kompem
oki juz nic nie pamietam jutro nadrobie (jak łobuzy mnie dopuszczą)papapa
 
Witam i ja:-):-)
Zaczne ze dzien minal mi jak z bata :tak::tak:Byłam z małym na szczepieniu i wazy juz 5.8kg;-);-)Moj pojechal dalej do Warringtonu:-:)-(A dzieci obecnie maly spi a Aga jeszcze bajki oglada:szok::szok:Umowilam sie dzis takze z fryzjeka ktora przyjezdza do domu przyjedzie w sobote:-):-):-)Juz czas cos zmienic a wogole to musze juz pasemka na nowo zrobic,bo mam takie odrosty ze szok:szok::szok:
kasia8118-Kasiu ja nie wpadne na kawke musze jutro jechac rachunki poplacic:-:)-(


Nic uciekam do łozka po padam pa
 
Ale dzisiaj ładnie było:-)

Tynia tak od 3 lat jest za darmo:tak: Nie wiem jak Ci wytłumaczyć o tych post codach:confused: Nie chodzi tu o to że np całe bd7 ma za darmo tylko część z nich. Ona miała tam całą listę dokładniejszych post codów z bd12 ale mojego:confused: akurat nie było.

Jstysiak nie zależy mi bardzo na tym:no: Do pracy nie idę, pomyslałam tylko że mogłabym ją na troszkę wysłać żeby miała kontakt z angielskim. Widzę po Marcelu jak bardzo go ogranicza w zabawach z innymi dziećmi nieznajomość angielskiego i dlatego chciałam Olivce trochę ułatwić:tak:
No i ja też będę miała okazję zakupy na spokojnie zrobić:-D

Doris coś zaniedbujesz mój ogródek:cool: Musiałam sama dzisiaj pielić:wściekła/y:;-)
 
hejka
ja dzis po ciezkiej nocy jestem,Maja prawie cala noc marudzila,chyba ja brzuszek bolał albo na zabki,nie wiem,dzien rozpoczela o 5.15.dobrze ze wczoraj poszlam spac wczesnie bo chyba bym padla,8.20 juz kimalam:-D:-D:-D
kasia-zrob tak jak Doris radzi,albo zadzwon jeszcze raz.ja nie mam direct debitow,to zawsze rachunki place i spoko jest.
sylwia-ladnie tak siostre wykorzystywac??kurde ja tez myslalam o ty,m zeby poslac mojego wczesniej,ale zgubilam ta forme gdzies i musze do przedszkola sie wybrac a mam tak daleko bo 5 min drogi i jakos nie moge tam dojsc:-D:-D:-Dtylko ze ja to 2 azy w tyg tylko,ale mysle ze na poczatek to i tak za duzo dla niego,nbo kuzwa zaplace za caly miesiac a on bedzie tam wyl jak krowa,ale jak juz gosci pojada to zaczne dzialac.
doris78-sama sie wpraszaj na ogrod,wpadnij i wywal pupke na sloneczku,a nie sie bierzesz za porzadki:-D
alexnow-to twoj maly dogania z waga moja Majeczke,bo ona to moze teraz z 6200 wazy:-)
marta1979-co tam u Was??jak sie sprawdzil kolega w roli opiekunki na treningu??dał rade?
jejku,ja musze sie ogarnac i zaczac troszke sprzatac,bo mam drzwi do mycia,okna i wszystko musi byc na blysko bo w przyszly piatek mam juz gosci.a w sobote jak sie wzielam za sprzatanie to wiekszego syfu narobilam bo wywalilam wszystkie ciuszki dla Majeczki,czyli z 5 toreb i popralam prawie wszystko,wiec w niedziele i wczoraj stalam po 3 godz przy zelazku:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
czesc u nas nocka byla oki sloneczko za oknem wiec dzis tez trzeba posiedziec dluzej na ogrodzie a co
alexnow to moja Natalka dogania twojego szkraba bo wczoraj byla wazona i wazy juz 5580 wiec jest niewielka roznica hihihihi
oki spoadam bo juz mala placze
 
Hej dziewczyny.. ja w koncu zawitałam do świata żywych bo od soboty byłam odcięta od netu. Cos się z nim stało i dzis rano dopiero zostałam podłaczona:) Majka sobie teraz smacznie śpi :) Marudzi cały czas na ząbki... Wczoraj spotkała swojego kolege Evanka , który jest starszy od niej 10 dni - i od urodzenia był zawsze większy :) a tu zonkkkkkkk Majka go przerosła hihihih njwyżej będzie miała mniejszego faceta :D
zaneta - Kolega - opiekunka spisał się na medal - no i Majka również :) Przez 1,5h spała a pożniej dziwnie sie do niego usmiechała... on się tak przejoł rolą ze zapomniał ja nakarmic hahahah No ale za 2 tyg wyjeżdza na stałę do Londynu i znowu nici z opiekunki...:(
kasia - a Wy pewnie się kawkujecie:) Sorry ale nie mogłam .............. :(
tynia i Wiki - to Ci kobitka ładnie przybiera na wadze :)
sylwia - dobry pomysł z tym przedszkolem.. Olivka będzie miała styczność z innymi dzieciakami i bardzo szybko załapie angielski :D
i wena mi się skonczyła :D
 
reklama
hej dziewczynki
mojemu L skonczyl sie urlop i pora wrocic do rzeczywistosci,jakos tak mi smutno teraz samej siedziec,bo przez ten tydzien zdazylam sie juz przyzwyczaic ze ktos mi sie kreci po domu:) poza tym sie pochwale ze wczoraj kupilismy autko citroena xare za smieszne pieniazki bo tylko 350f i tak fuksem sie udalo bo znajomy pilnie potrzebowal kasy:-)no i w zwiazku z tym mam pytanko czy ktos z was zna jakas tania ubezpieczalnie dla mlodych kierowcow?bo na razie samochod i tak bedzie stal ale chcialabym sprawdzic ile mniej wiecejj wyniesie nas ubezpieczenie
 
Do góry