reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Zaneta - ja kupuje Dominikowi farby plakatowe w elc ,tyle ze po czarnej farbie zostaly mu ciemniejsze slady na twarzy :-D.
Marta - a jak kapiesz Majeczke ?Bo mi pielegniarka pokazywala na Jasminie jak kapac dziecko ,najpierw trzymam ja na jednej reca (nie w wanience ) i myje jej buzke i wlosy a dopiero pozniej daje ja do wanienki .Dominika wkladalam od razu calego do wanienki i tez sie darl .
Asiunia - ja tez jak sie naczytam o odchudzaniu itp to mi wstyd ze ze soba nic nie robie .W sumie to ja schudnac nie chce ale ten brzuch :crazy:.A jeszcze jak Grazynka wklei zdjecie na nk to juz w ogole zalamka ;-).
nefretete - a mozna wiedziec czemu wracacie do pl ? no i zycze powodzenia mimo wszystko :tak:
Dziewczyny ,w sainsburym jest promocja na pampersy .No nic to tyle ,zmykam .
 
reklama
Oj a ja wlasnie skonczylam sprzatac!!!!Ola jak zasypiala to skarzyla sie na bol brzucha,no idlugo nie trzeba bylo czekac-slysze z pokoju-mama boli-lece a tam Ola siedzi na lozku,i jak zaczela wymiotowac!:szok::szok::szok:Wszystko zarz..... ona cala tez,nie wiedzialam co mam robic!!!!od czego zaczac???:eek:wskoczyla pod prysznic i spi dalej,tyle ze ze mna w lozku!!!posciele sie piora a koldre musialam wywiesic na dwor!!!Oj jak nie urok to sr.....!!!!
renuska ty tez nie przesadzaj,natura cie dosyc obdarowala!!!!!Wysoka,szczupla-tylko pozazdroscic,no a graziul faktycznie nie wyglada zeby 2 miesiace temu dziecko urodzila!!!!szok!!!!!:szok:
Dobra uciekam,bo oczy mi zamykaja!!!
 
hej:-)
No i chyba nas sloneczko juz opuscilo:-:)-:)-( U mnie maluszek znow mi zrobil pobudke po 5 juz drugi dzien z rzedu:wściekła/y:
A wogole to bedzie teraz trudniej go zabawic w dzien bo musielismy zrezygnowac z kladzenia go na lezaczku bo str zaczal gloweczke na jedna strone wykrzywiac:szok::-( i zdecydowalismy z A ze narazie stop i tylko na plaskim.Mam nadzieje ze jego kregi sa jesz tak "mieciutkie" ze wroci to do normy samo:sorry: Ale teraz mam caly czas steki i jeki:shocked2:
MARTA-tak jak Monia napisala moze to "sprawka"nieodpowiedniej temp wody;-) Kazde baby lubi inaczej,np.moja mala lubila chlodniejsza a maly w takiej plakal:tak: Pozatym jak Renuska-ja tez najpierw trzymam go pod "pacha" i zalatwiamy glowke i buzke a potem siup i reszta cialka;-)
Co do wieczorow samotnych to dolacze do Was Asiunia i Marta bo moj tez przewaznie trenuje:-(
ASIUNIA- wspolczuje "zygowinek" biedna Olenka:-( Moze cos zjadla i zaszkodzilo,oby nie jakis wirus:no:
Zmykam sniadanko robic i kawke bo dzis ze mna kiepsko po tej wczesnej pobudce:szok:
 
Ostatnia edycja:
hej :-)

no i weekend sie zaczyna i słoneczko znikneło:-(

Claudia bez problemu zasypia dalej sama :-) juz nie przy bajkach tylko wygrzebałam jej stara zabawke ta pozytywke ze swiatełkiem co na sufit swieci i usypia przy tym dzidzius mały :-D

Marta Claudia jak była malutka tez płakała przy kapieli strasznie uspokoiła sie jak zaczełam ja sadzac w wannie dopiero wtedy sie bawiła i byl spokuj :tak: moze Twojej tez minie ten płacz jak troszke podrosnie ;-)

asiunia221 biedna Olka :-(

sylwia.m Ty juz nie przesadzaj z tymi brzuszkami :-p ja Tobie zawsze zazdrosciłam :zawstydzona/y: jak miałas tylko brzuch w ciazy a ja jak slon wygladałam pozniej urodziłas brzuch Ci znikł od razu szczesciaraaa :-p

dobra musze uciekac bo Claudia cas w kuchni kombinuje :crazy:
 
Witam z rana.
Dzisiaj jakaś nieprzytomna wstałam aż mnie oczy szczypią:crazy: Do tego brzuch mnie tak jakoś dziwnie boli jakbym ostro popiła wczoraj:szok: Ja już się chyba sypię:-D

Odchudzać się to wiem, że nie muszę a wręcz nie powinnam bo wtedy wogóle nie dostanę na siebie ciuchów ale niestety sterczący brzuszek po ciążach mi został. Widać to najbardziej w jakiś obcisłych sukienkach lub tunikach, dlatego przydałyby się brzuszki. Z tym, że ja jestem baaaardzo leniwa i ciężko mi się do tego zabrać.

Asia
może coś na żołądku stanęło Oli? Zdrówka:-)
Graziul dzieci chyba czasami wyginają się i przeważnie wraca do normy;-) Z Eryczkiem na pewno będzie tak samo:-)
Renuska a po ile te pampki? Akurat potrzebuję kupić to może pojadę do sainsburego jeśli są tańsze niż w asdzie.
Monia no z dziećmi tak przeważnie jest, że najpierw nas zaskoczą a jak my zaczynamy się cieszyć to one się buntują. Ale uzbroicie się w cierpliwośc i na pewno Wam się uda.
Marta nie mam pomysłu jak przekonać Majeczkę do kąpieli. Moje nigdy nie protestowały. Na długo jedziesz do Polski?
Domi mój mówi, że chyba będzie to wina taksówkarza bo po pierwsze musi stanąć tak żeby łatwo bylo wysiąść a po drugie wysiadający z tyłu nie ma lusterka. No ale może nie mamy racji.

Spadam szykować Marcela do szkoły i potem do rodziców jedziemy. Miłego dnia:-)
 
Witam kobietki:-):-):-):-)
Dlugo mnie nie bylo ,ale przeprowadzka mnie wykonczyla i jeszcze ten remont(dostalam dom z councilu).Juz wczoraj mowilam kasi8118 ze musze sie odezwac wiec jestem :-):-):-):-)Dzis jeszcze graziul zostawila mi posta na nk wiec calkowicie odzywam sie od razu:-):-):-)Jak narazie jeszcze chodze chociaz zostaly mi 2 tyg nic nie wskazuje na to abym urodzila szybciej:-:)-:)-:)-(Wlasnie zajadam sie sniadankiem ,mala jeszcze spi (przez przeprowadzke czekamy na miejsce w szkole wiec miesiac czasu siedzi ze mna w domciu:-p:-p:-p)Witam nowe mamuski gratuluje tym mamuska ktore juz urodzily:-):-):-):-)pozdrawiam do pozniej;-);-);-);-)
 
czesc kobietki
Asiunia biedna Olenka zdrowka dla niej
Alexnow fajnie ze sie w koncu odezwałaś
Sylwia ty lasko gdzie ty masz ten brzuszek ja bym chciala tak wygladac jak ty po porodzie
Natalka super łóżeczko
dzieki dziewczyny za odpowiedzi w sparawie ospy
mam pytanko czy nie znacie jakiegos fotografa profesionalisty ktory robi zdjecia okolicznosciowe
 
witam po weekendziku
a ta pogoda dzisiaj:-):-):-):-)ale to chyba specjalnie w prezencie dla
marta1979 wszyskiego najlepszego ,duzo zdrówka,pociechy z męzusia i majeczki:-)
ragazza współczuje z dolegliwościami :-(a lenka myśle ze narazie nie masz co sie przejmować,troche znam dziewczynek które nie raczkowały i tylko na pupie.i powiem ci ze smigały ok roczku :tak:a jak narazie ciesz sie tą chwila ,bo jak zacznie smigać to jachaaaaa:szok:.

kalar ja sie nie wypowiadam na temat karmienia bo trwało to tylko do 4 mies.ale z biegiem czasu załuje ze tak krótko.bo mysle ze warto sie przemęczyć :tak:.a co do ran i takie tam ,to są tu takie maści ze dwa razy posmarujesz i wszystko sie ładnie goi:tak:

a mogłabyś podać nazwe jakiegoś kremiku???...
 
reklama
ja na chwilke wpadlam sie odezwac bo tabletki nic nie pomagaja i spac nie moge:/w dodatku jeszcze mamy teraz troszke problemow i jakos tak wszystko do kupy sie zbiera ze glowe mam pelna.
kalaja po urodzeniu nelki mialam duzo pokarmu i bardzo obolale piersi w dodatku mala miala problem z wzieciem cycusia do buzi przez co krwawily mi sutki.smarowalam sobie je linomagiem ale wiem ze pomocne bywaja takie silikonowe kapturki ktore zaklada sie na sutek:tak:
Ja moja nelke karmilam ponad dwa lata i nie zaluje.

oo...może się rozglądne za tymi nakładkami :)
 
Do góry