reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

helloooooo:happy2:
My juz dawno po wizycie u Gp;-) maly wazy 5300,wsz okey ,bioderka oczka itp oki:happy2:
teraz mamy 1 sza szczepionke 29tego:-(
Dziolszki dziekuje baaaaardzo za milutkie popoludnie:tak: Dziewczynki sie wyhasaly ,a my pogadalysmy,super.:tak:
RAGAZZA-Ciebie i Twoja Lenuske rowniez bardzo milo bylo wreszcie poznac osobiscie:tak: Sliczniutka mala:tak:
Maly mi jesz spi wozeczku przy oknie ,a natka sie bawi:happy2: Pranko nastawilam ,odkurzylam,obiadu nie robie bo mam dzis wolne:tak:;-):-D
AGAAM-tylu chcesz synkow miec-wow!!!:-) super,zycze Ci aby sie spelnilo:tak:
NATALKA-dawaj ,dawaj kochana na spotkanko choc na godzinke,bo wieki cale Was nie widzialam:-( Zuch z Claudusi -tak ladnie spala za pierwszym podejsciem,bravo:tak:
ZANETKA-wiem jak Ci ciezko teraz ,moja tesciowa jak odlatuje to tez wyje i tak jakos nieswojo.trzymaj sie:happy2:
oki zmykam bo mala chce z babcia na skypie pogadac ,paaaaaaaaa
 
reklama
aha..wiecie co ze maly sobie buzie opalil:szok::szok::szok: i to dosc mocno:szok::szok:jeju mamnadzieje ze nic mu nie bedzie:sorry2: Posmarowalam go odrazu oliwka,kurde nie przypuszczalm ze tak pieklo dzis,tymbardziej ze byl tylem do slonca ,tyle co po drodze,bo pomimo budy i tak mu swiecilo..szok..:szok::szok::-(
 
Super, że spotkanko w parku Wam się udało:-) jak się pogoda utrzyma to możemy zorganizować coś w przyszłym tyg i już w większym gronie:tak:

Natalka
nam to chyba nie uda się spotkać nigdy bo ja Marcela ze szkoły odbieram dopiero o 11.40. Pozostają nam urodzinki i inne święta:-D
Żaneta głowa do góry. Na pewno jeszcze nie raz zobaczycie się z mamą;-) Ale szkoda, że najbliższe sobie osoby muszą mieszkać tak daleko....
Agaam dzięki za odwiedzinki:-)
Kasia8118 ja dość często mam więcej energii jak wstanę wcześnie rano. Jednak nigdy z rana nie mogę się zwlec z łóżka i śpię ile się da:-D
 
Cześć dziewczynki.

U nas dziś dzionek minął super. Byliśmy na spacerze i w ogrodzie. Mała buźkę opaliła sobie.
Co do nauki samodzielnego zasypiania to nie chcę ze wczasu przechwalać, ale jest super. Pierwsze usypianie nie obyło się bez płaczu, ale reszta poszła szybko i bez dramatów:) Sara szybko załapała o co chodzi. Jestem bardzo zadowolona. Mój C był bardzo sceptycznie nastawiony, a teraz się cieszy, że nie musi z nią latać po pokoju. Także jutro kontynuujemy:)

Graziul - dziś słonko ostro grzało. Super, że z malutkim wszystko ok.

Żaneta - ja też mam wyrzuty sumienia tak jak Ty....

Agaam - mi też podoba się imię Michał (zresztą ja miałam się tak nazywać hehe).

Marta - tak spotkamy się już po powrocie, bo ja też teraz mam sporo latania przed wyjazdem.

Natalka - super, że Claudia tak ładnie zasnęła, a co do telewizora to chyba masz rację, ja Sarze raczej do pokoju nie wstawię.

Uciekam na film papa.
 
Hej

U nas juz po kawce, pranko wywieszone na dwor, kuchnia gruntownie posprzatana. Mam troche prasowania, ale to pozniej. Mysle, zeby do Asdy wyskoczyc z Lenka, ale nie wiem czy sie wyrobie, bo mama jutro przylatuje, wiec musi byc blysk wszedzie. ;-) Super ze taka pogoda piekna, bo lubie sobie pokawkowac na dworze.

Monia - to super, ze dobrze Wam idzie z uczeniem Sary zasypiania. to taka ulga dla czlowieka.:-) Wiem cos o tym. ;-)

Emilka - co z toba? Odezwij sie. Niech no Cie tylko spotkam gdzies w Shipley to dostaniesz w cztery litery za nie odzywanie sie. ;-)

Sylwia i Natalka - ja tam jestem chetna na przyszly tydzien:-)

Zaneta - moja mama jak wyjezdza to tez zawsze rycze jak bobr, takze nie jestes sama. Acha, od dzisiaj tez jestem na diecie, bo jak wczoraj zobaczylam graziul to sie zalamalam, ze lato idze a ja z nowu w tluszcz obroslam.:-) Dzis na sniadanie poszla jaecznica z trzech jajaek z cebulka i szyneczka, a na przekaske pol serka wiejskiego. Potem plauje salatke z tunczykiem i jajkiem, a na kolacje chyba gyros z jakas zielenina. Tylko nie wiem jak wytrwam jak mama bedzie, bo ona zawsze mnie podtucza.

Graziul - nic sie nie martw, ze Eryczek troszke sie opalil - to dobrze, wiecej wit D sie produkuje. Moja Lenka jak mulatka wygladala w tamtym roku. :-)

Dobra lece nastepne pranie wyciagac. pa
 
hej:cool2:

my od rana w parku byłysmy dopiero wrocilam bo do pracy musze isc za 40 min :crazy: ale mi sie nie chce w taka pogode :-(

ragazzia chyba dlugo tej diety nie pociagniesz jak mama przyjezdza :-) moja jak nie raz na kawe przjedzie albo ja do niej to wciska mi jedzienie caly czas :wściekła/y:


Żaneta jak sobie radzisz ?? mama doleciala szczesliwie ??

agaam CHILDREN'S JUNIOR TODDLER COTBED BEDS PLUS MATTRESS on eBay (end time 09-Apr-11 21:30:30 BST) takie ;-)

a ja juz sobie przyszly tydz panuje tak zeby przyjechac do tego parku :tak: tylko dzien ustalicie jak dla mnie sroda najlepiej :-)
 
hejka
Ja pzrez ta pogode w ciaglym biegu .Podczytuje ,podczytuje ale juz nie mam czasu nic napisac .Zrobili u nas w parku super plac zabaw ,jest piasek ,rura do zjezdzania ,i takie tam ,cos bardzo fajnego dla dzieci i nie tylko ;-):-D.Takze my sobie siedzimy w parku ,a dom sie sam nie posprata ,niestety :confused2:.
Graziul - niech Eryczek rosnie ,rosnie ...:tak:
Wiecie co ja to sie nic nie mowie ,ale Jasmina jest taka wielka ze musze jej juz na dniach kupic spiochy na 6 -9 :szok:.Jestem troche w szoku ,bo ona ma 2 i pol miesiaca a jest takim babolem wielkim :eek:.
Zaneta - oj domyslam sie jak jest Ci smutno ,i Pawelek napewno tez bedzie bardzo tesknil .
Natalka - zuch dziewczyna z Claudii ,ze tak bez problemu zasnela :tak:.Co do tv to Dominik jest na tyle uzalezniony od tv w salonie ,ze u niego w pokoju ni huhu :no:.
 
hejka
jejku jaka ladna pogoda,zeny tylko przez weekend sie utrzymala to moze do zoo skoczymy:-)mama doleciala szczesliwie;-)Pawelek nie wola,czasem powie babcia,ale zaraz mowi ze pojechala do Antosia(mojego bratanka).teraz spia,wiec ja zaraz ide na rowerek,10 kom trzepne i zjem obiadek.
ragazza-ja nie wiem,czy dobrze robie z ta dieta,bo tam dziewczyny pisza ze podczas karmienia piersia nie poleca sie 1szej fazy.pisalam ci wczoraj na pw,ale nie wiem czy dostalas:sorry:mozan chleb razowy jesc tak ze 2 kromki dziennie i kasze gryczana??bo ziemniakow i ryzu nie wolno,ale moze chociaz kasze:-D
natalka-lozko bardzo ladne i super ze Claudia zasnela bez problemow.Maja tez sama zasypia jak narazie,wiec sie ciesze,tylko z Pawelkiem mamy problem:szok:
renuska-bedziesz miala corke modelke jak taka duza jest:-Djakich farb uzywalas do malowania Dominika??zwyklych czy jakies specjalne mialas,bo musze zrobic tak jak ty,czyli sie umalowac cala,bo mam dosc czysciocha mojego.wczoraj kazal mi bluzke czyscic bo brudna,a to byl tylko szew!!
emilka-jak remont bo zamilklas??
graziul-super ze E rosnie,moja 4300 wazy:-Dnie pomyslalabym ze wczoraj moznabylo sie opalic:szok:moze wystawie moja slonine na brzuchy to powoli zacznie sie topic:-D:-D
sylwia.m-dziekuje bardzo!!!jestem Twoja dluzniczka:-)
monia2310-super ze gladko poszlo z nauka zasypiania.my tez tak robilismy z Pawelkiem,dostawal cycka zeby szybciej zasnal,jak byl maluski to dzialalo,za to teraz odstawia takie cyrki zanim zasne ze :szok:takze walcz,nie poddawaj sie.
spadam na rowerek:tak:ale juz troszke schudlam,moze nie widac,ale na wadze widze roznice.67.5 juz jest rano jak sie waze,wiec jeszcze jak schudne 8 to bedzie super,ale jak 10 to tez sie wcale nie pogniewam:-D:-Di wkrotce rozpoczynam brzuszki,bo jeszcze sie boje,wie trzymajcie kciuki;-)
 
czesc kobietki ale naskrobaluscie ja nie mialm neta wiec sie nie odzywalam postaram sie jak najszybicej nadrobic zaleglosci
mam pytanko dzis dowiedzialam sie ze u wiki jest ospa wietrzna w przedszkolu ale mi chyba nic juz nie zagraza co ?????????nauczycielka powiedziala ze jest to niebezpieczne dla kobiet w ciazy ktore sa w drugim miesiacu ciazy czy uwazacie ze powinnam sie bardzo tym przejac w srode mam meadvife i jej o tym powiem
m02...Gratulacje
 
reklama
hej dziewczyny
my juz z Miskiem w domku,Nelka taka byla wyteskniona za mna ze jak mnie zobaczyla to az nie wiedziala co ma ze soba zrobic. Jestem troche obolala bo jednak mialam skurcze przez prawie 50 godzin i do tego wymioty przy prawie kazdym skurczu i cesarka.masakra nikomu nie zycze tego co przeszlam przy tym porodzie.na szczescie Michas poki co jest bardzo grzeczny a mala tez dobrze na niego reaguje.dziekuje wam za gratulacje i Olce ze przekazala wiadomosc.zdjecie mam tylko takie na komputerze potem wstawie ladniejsze to bylo robione jakies pol godz po cesarce wiec maly byl jeszcze spuchniety CIMG0627.jpg
 
Do góry