reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

witam kobietki nie było mnie troszkę ale mała chorowałam :-:)-:)wściekła/y:GRAZIUL gratulacje synuśa jest piękny , zycze zdrówka i powrotu do normy!!!!!!!WREDOTKA gratuluje ci chłopczyka ,ale moze byc jeszcze dziewczynka:-):-)RAGAZZA na temat prasowania nie bende sie wypowiadac pozdrowionka dla córeczki:-)M02 na piłki bym sie wybrała tylko moja lala za mała !!!!!:-:)-:)-D pozdrowionka kobietki.....
 
reklama
Witam serdecznie

Mam do Was prosbe :-)
Napiszcze prosze do jakiej czesci Bradford warto przeprowadzic sie z dziecmi a jaka lepiej omijac.
Wczoraj bylismy obejrzec dwa domy (BD4 i BD10).

Pozdrawiam
 
Witam.
jasminna111 każda dzielnica ma swoje lepsze i gorsze części więc trudno powiedziec że jakaś jest w 100%dobra lub zła:cool:.Jeżeli chodzi o bd4 to ma kiepską opinie ale znam ludzi którzy tam mieszkają i mówią że jest spoko a z bd10 to zdecydowanie zależy od części mieszkam blisko tej dzielnicy i są miejsca w których zdecydowanie nie chciałabym mieszkac a są tez takie naprawdę fajne ze chętnie bym tam zamieszkała:tak:;-).Mi osobiście nie podoba się ta strona bd10 po stronie Malatana ale przeciwna prezentuje się całkiem fajnie:tak:;-).
agaam ja mam tylko jedno łóżeczko turystyczne więc nie pomogę:no:.
 
Cześć dziewczynki.

U nas nic nowego. Poza tym, że moja mała poznała siłę swojego głosu i teraz gdy tylko otwiera oczy krzyczy i gada po swojemu. Wczoraj piszczała godzinę, aż zachrypła:p Jest taka śmieszna i takie miny robi jak coś nam "opowiada".

Jasminna - ja mieszkałam na BD4 i uwielbiałam tą okolicę. O ile na mieszka się na Holmewood jest super. O BD10 słyszałam same najgorsze rzeczy więc nie polecam.
Teraz mieszkam przy Bowling Parku na BD5 i w tej części jest cisza i spokój, sami starsi ludzie, ale już dalej jest nieciekawie.

O mała się obudziła więc zmykam papa
 
Dziekuje dziewczyny za szybka odpowiedz na moje pytanie. Ale piszcie, piszcie prosze jeszcze. Okolica na BD4 troche mnie zaskoczyla. Dzieci jezdzily po osiedlu na kucach i nie bylo ich malo :-D:szok: Mysle ze wjechalismy w jakas cyganska dzielnice???? :cool2:

pozdrawiam
 
Czesc:-)

JASMINA-Witaj:-)Ja tez potwierdze to co Kasia napisala ,ze sa miejsca dobre i nie.
Znam na bd4 ladne i spokojne miejsca,szczegolnie te nowe budownictwo,ale to nie sa socjalne domy.Z kolei tam gdzie sa socjalne domy i bloki to mi sie nie podoba i nie zamieszkalabym tam:no:
A o bd10 nie wiem nic niestety.Jak bedziesz miala jakis domek na bd12 ,bd6 to napisz to wtedy Ci powiem jak tam jest:tak:bo te akurat dzielnice znam:-D

A co tam wlasnie u Ciebie slychac?Jak dzieci?Jak Jasminka w szkole? a Dawidek chodzi do przedszkola?jak tak,to jak mu sie podoba?
 
hejka
ja sie nie odzywam bo weny brak,kuzynka mi teraz pomaga duzo wiec odpoczywam :-)ale czuje ze wielkimi krokami cos sie zbliza i odnosnie tego mam do was pytanko.oczywiscie juz przezywam czy bede wiedziala ze to sie zaczelo:-D:-Dbo z mlodym to odeszly mi wody i bylo logiczne,a teraz sie martwie ze moze nie bede wiedziala czy to juz:-D:-Dpowiedzcie mi czop sluzowy musi odejsc przed porodem,czy moze byc tak ze najpierw zaczna sie surcze a czop odejdzie razem z wodami??wczoraj w nocy myslalam ze sie cos dzieje,bo przez 3 godziny meczyly mnie lekkie skurcze i juz mialam wstac sie kapac itp,ale ustaly na szczescie,do tego jeszcze bol pachwin i plecow:szok:ja mam jakas schize juz:-D:-D:-D
agaam-ja tez nie mam tego lozeczka bo wydalam,a teraz zaluje:wściekła/y:
monia-ja kiedys mieszkalam tam w twojej okolicy przy woodroyd centre,sa tam 3 takie nowe domki,ale powiem Ci ze czesto mielismy wlamania,powybijane szyby itp.
jasmina-ja moge polecić Wibsey,bo tam mam kilku znajomych i podobno super jest.Holmewood na bd4 odradzam stanowczo,tak samo jak Fagley na bd2 kupa cyganow na koniach i nic wiecej.ja mieszkam na bd7 i pomimo tego ze jest to dzielnica typowo pakistanska to mamy spokoj,moze dlatego ze mieszkamy w bloku.
nic ide zarzucic nogi do gory bo troszke mam stresa:zawstydzona/y::szok:
 
reklama
zaneta -:-D jezeli sie zacznie to bedziesz wiedziala na 100% ze to juz to :tak:.W pierwszej ciazy czop odszedl mi kilka godzin przed porodem ,a tej ciazy to nie wiem nawet co sie stalo z tym czopem bo go po prostu nie zauwazylam :sorry2:.
graziul -fajnie ze juz jestes w domu ,Eryczek sliczny ,no i nie taki duzy .Szybkiego powrotu do formy .
Jasmina sie budzi :dry:,to dziecko najchetniej wisialo by caly czas na cycku ,badz spalo przy nim .Dominik zaczyna mnie powoli wyprowadzac z rownowagi :wściekła/y:,ogolilam mu pol glowy ,po czym stwierdzil ze go boli i chodzi taki ogolony do polowy od wczoraj .
 
Do góry