reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej dziewczyny
ja wzielam sie za sprzatanie w szafach i dwie torby na smieci ubran mi sie uzbieralo,wystawie na ebaya moze chociaz ze 20funciakow dostane. wczoraj zaczelam czuc pierwsze ruchy malenstwa,na ktore czekalam juz z niecierpliwoscia...w zwiazku z czym lezalam pol godzinki na lozku,razem z mezusiem i obserwowalismy brzuszek czy czasem nie widac jak bbobus sie rusza:)
babeczki moze moglabym wybrac sie z wami na te kulki? jesli tak to dajcie znac gdzie i kiedy...
milego,tak slonecznego dnia:)
 
reklama
O proszę, jak ładnie się wszystkie meldują o jednej godzinie:-D

Kasia8118 wiesz, że mi jest bez różnicy na które kulki pojedziemy:tak: Pasują mi i te u Ciebie i na BD4 bo na obydwu mogę mieć Olivię na oku i posiedzieć choć chwilkę:tak:

Alex ja planuję kuleczki w tym tyg bo w przyszłym przyjeżdża kuzynka:tak:

m02.... jasne, że możesz do nas dołączyć jak tylko masz ochotę:tak: pewnie wybierzemy się do kulkolandu na BD2, tylko ja nie znam adresu:zawstydzona/y:
Gratuleję pierwszych ruchów:-)

Ampar ja mam talktalk ale z tel wogóle nie korzystamy, mamy go tylko i wyłącznie dla internetu więc nie powiem Ci jak to jest z połączeniami.

Mojadzidzia moja z butli pije kaszkę. Z reguły rano i wieczorem, czasami zastępuję jej czymś innym np paróweczką, kanapeczką zależy jak mi się chce, bo nie ukrywam, że najławiej jest dać mi butlę, 2 minuty i z głowy:-D W każdym bądź razie pierwszy posiłek dostaje dopiero koło 8-9 rano, jak wstaniemy i wygrzebiemy się:tak:
Myślę, że śmiało możesz zrezygnować z tego mleka o 5 rano, no chyba że Nadii się to nie spodoba:-D:-D

Mamotrójeczki jak Chris? poprawiło mu się coś??

Createdbylove a który morrison jest duży??? jak dla mnie one wszystkie takie same, no oprócz tego w centrum:-D

Nefretete jak psiurek??? RJ to jego imię czy skrót?? Alex nie męczy go za bardzo??? Moja ciągnęła za ogon pieska kuzynki:wściekła/y:
 
Czesc Wam Wszystkikm:-)

Widze ze kazdej z nas nie jest latwo po weekendzie wrocic do szarej codziennosci ja mam to sammo:-( Moj jeszcze narobil mi nadzieji ze dzisiaj skonczy o 9 ale niestety nie dotarl:-( wiec wroci normalnie czyli o 15:no: a ja siedze w domu jak d*** i nic mi sie nie chce jedyne co to juz obiadek sie robi wiec bede miala spokoj na dwa dni bo robie gulaszyk z wolowiny:tak::tak:

Mojadzidzia ja mojej Vicky daje mleczko z butli na noc normalnie 210mln a na sniadanko dostaje kaszke na gesto z lyzeczki a sniadanie tak jak Sylwia pisala ok 8-9 bo my tez dlugo z lozka sie wygrzebujemy:-p
Kasia8118 mi tez jest bez roznicy na ktore kulki bo jestem zmotoryzowana wiec dostosuje sie do wiekszosci:tak:
m02.... Smialo dolacz do Nas w koncu musimy sie poznac:tak: zapraszamy:tak:
mamatrojeczki i jak z Chrisem? mam nadzieje ze juz lepeij i ze to nic powaznego:tak:
Tynia i Wiki narobilas mi ochoty na ta fasolke:tak: skonczy sie gulasz to zrobie fasolke tez bedzie na 2,3 dni i tydzien spokoju:-D

Dobra poki co na tyle chyba rusze swoje cztery litery i wybierzemy sie z mala na maly spacer:tak:
 
Hej wszystkim mamą jeszcze nic nie załatwilam w sumie wysłałam forme o income support a jutro rano jade do citizen advice moze tam mi cos doradzą bo jak narazie telefonu tam nikt nie odbiera , jak już będę cos więcej wiedziała dam znać może komuś sie przydadzą takie informacje ;-)
doris78 ja jestem z bd15 na allerton mieszkam ;-) może któraś mama też tutaj po blisku jest ?

Miłego dnia wszystkim życze :happy2:
 
sylwia.m a tak wogole to gdzie jest bd2?

jak ustalicie cos konkretniej to dajcie znac,jest mi w sumie bez roznicy gdzie bo i tak pewnie jak cos to przyjade taxi .
buziole uciekam sprzatac bo w domku mam taki bajzel po weekendzie ze wystraszyc sie mozna
 
agusiaaa87-ja mieszkam na allerton i tynia i wiki takze jak cosik zapraszam na kawcie:-):-):-):-):-)
sylwiam-szkoda ja w tym tyg odpadam bo Aga w szkole do 3 wiec samej mi sie nie chce jechac;-);-);-)slyszalam ze na bd8 na kkulkach bedzie imprezka hallowen w przyszly piatek a wiecej info nie wiem:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Czesc po weekendzie:-)

KASIA8118-a jakie to Ci grzybki przyniosl syn?muchomorki??:-D:-DBo mi kiedys moj kochany syn przyniosl:-D:-D
Ale z Ciebie kochana synowa,tesciowa przyjezdza a Ty z tej okazjii impreze robisz:-D

To czekamy jak reszta dziewczyn sie wypowie ,co do wieczornego wyjscia

M02....-fajnie jakbys dojechala na kulki to bysmy sie osobiscie poznaly:tak:


Jak dla mnie moga byc te kulki na bd 2:-)

MAMATROJECZKI-to fajnie ze bedziesz miala tyle godzin angielskiego:tak:tez pewnie bym wybrala ta opcje:tak:mam nadzieje ze z Chrisem uda Ci sie cos zalatwic:tak:
Dzieki za info z Hull:tak:A tak swoja droga ,czemu sie z tamtad wyprowadziliscie?brak pracy??
 
reklama
Helloł:) kobiety:-D:-D:-D

U nas jakoś tak bez rewelacji dzień za dniem zmyka:-D:-D Ola chodzi do szkoły uczy się czytać i dzisiaj o mało zawału nie dostałam jaki mi nauczycielka notke zostawiła. Ola niektore slowa literuje w głowie a niektóre jak są trudne na głos. I Ola zaczeła płakać że ona te słowa zna a ona każe jej wszystko po kolei literować. Wkurzona jestem ale na szczęście dzisiaj wywiadówka to sobie pogadam z nauczycielką. Za dużo się ostatnio zebrało żebym milczała. Coś bojowo nastawiona dzisiaj jestem:-D:-D:-D

Milence wyszły w końcu wszystkie kły ale zachowanie jakie było takie jest musze się wziąść za to moje dziecko bo mi w chałupie rządzi :szok::szok::-D:-D:-D
agusiaaa87- tynia pisała mi że my mieszkamy na tej samej ulicy. Ale niespodzianka. Ale wstyd że ja sąsiadów nie znam :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::-D:-D

Tynia - kiedy mogę wpaść na fasolkę bo ja uwielbiam tylko boję się że ci nic nie zostanie:-D:-D:-D

Dziewczyny poradźcie mi coś kupiłam książki na Ksiazka.co.uk - Twoja ksigarnia na wyspach! prawie miesiąc temu i książek nie dostałam pisałam maile dzwoniłam i lipa gdzie ja to mogę zgłosić. Nie wydałam dużo tylko 20 funtów ale szkoda mi kasy na oszustów. Totalna porażka :angry::angry::angry::angry:

oki zmykam do spisania
 
Do góry