reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej:-)

Żaneta, Mojadzidzia
gratuluję dziewczynek:-) Co do Żanety to byłam pewna ale Mojadzidzia to mnie zaskoczyła bo ostatnio jakoś tak do pary wszystkie dzieciaczki więc byłam pewna że będzie chłopiec:tak::-D

Mamotrójeczki
zdrówka:-)

U nas ogólnie to nudy. W sobotę była imprezka urodzinowa mojego taty a wczoraj miałam dzień wycięty z życiorysu, taki ból głowy że myślałam że ściany pogryzę:eek: Żebym jeszcze popiła w sobotę to wiedziałabym za co tak cierpię ale nie piłam bo strasznie mnie brzuch bolał z związku z @:wściekła/y: Normalnie miałam bolesny weekend:-( A teraz trzeba nadrobić z porządkami:sorry:


Wszystkiego najlepszego dla małych solenizantek Natalki i Wikusi:-)
 
reklama
Ups
Graziul zapomniałam na forum Twojej gwiazdeczce złożyć najlepszych życzonek, zdrówka i spełnienia marzeń i mnóstwo radości !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A żeby było mało to dziś też się zerwałam, do szkoły z Mati :-D:-D:-D:-D i już po śniadanku mi się przypomniało że dziś zamknięta bo mają jakiś training day. Ale tak racja fajnie zaczyna się dzień tak od rana.
Zdrówka wszystkim;-)
 
hello z rana:-)
ROKSANNA-nie ups kochana,bo jestes wrecz przed czasem:tak:;-) 2 latka dopiero jutro:happy2: To tylko party bylo wczesniej w sobote:tak:.Dziekujemy bardzo za zyczonka:happy2:-SYLWIA-Tobie rowniez:happy2:
M0205...ja czasami jestem w parku na hustawach,ale akurat wczoraj pochlonelo mnie po weekendowe sprzatanko:tak:ale moze innym razem sie spotkamy..;-) A jak sie wogole czujesz?
Dzis ma byc ponoc ladny dzien...a my musimy czekac na deliverke z nexta,moze sie zlituja i szybko przyjada:sorry2: I jutro tez bo A siorka -chrzestna malej zamowila kwiaty z misiem na urodzinki malej i mialy dotrzec w sobote na party...ponoc nas nie bylo w domu:shocked2::confused::confused::confused:dziwne bo mielismy gosci:tak::tak:no ale juz trudno,no i z tego powodu dostawa bedzie jutro ponownie,zadzwonilam tam i mowie ze czekam dzis na deliverke ,czy nie moga kwiatow juz tez dorzucic:confused::confused: ale wiecie co zbyt wymagajaca jestem:-p;-)to jest ponad ich sily:szok::szok::-D:-D a wiec bedziemy kwitnac:sorry2::dry::dry:
oki babki ,milego dzionka zycze,papappa:happy2:
 
Hej:-)

My z Olivią dopiero wstałyśmy i jeszcze w piżamach zeszłyśmy na dół bo Marcel nadal śpi:-p:-D Ale on zasnął wczoraj później bo ja byłam w collegu a z do dzieci przyjechała ciocia Dorota z chłopakami i było wielkie szaleństwo.

Graziul ale plama:szok::szok::szok::szok: ja byłam pewna że Natalce wypadły urodzinki właśnie w sobotę a nie spojrzalam na suwaczek. Ale to nic, jutro złożę życzenia jeszcze raz;-)
 
Witam:tak:.
Za oknem szaro i ciekawa jestem czy wyjdzie dzisiaj słoneczko:confused:.Wczoraj pogoda była super az chciało się życ:tak:.A ja i tak jestem dzisiaj uziemiona bo czekam na dostawę z Argosu więc pewnie nigdzie się nie ruszę chyba że się zlitują i szybko przyjadą :cool:.Coś robi mi się pusto w bloku juz cztery mieszkania stoją puste:dry:.A szkoda bo wyprowadzili się sami fajni sąsiedzi i nigdy nie wiadomo kto się na ich miejsce wprowadzi :confused:.
Nic uciekam na drugą kawkę:tak:.
 
hej!wyglada na to ze dzis jakies masowe dostawy sa;) ja dzis tez czekam bo z ebaya ubranka malej kupilam i taka mate masujaca do wanny co babelki robi.moze to mi cos pomoze na moj obolaly kregoslup bo bobasek w brzuszku mi cos w krzyzu tak ugniata ze sie czasem ruszyc nie moge.wogole brzuszek mi teraz zaczal strasznie szybko rosnac mam wrazenie ze z dnia na dzien wiekszy,ale to juz w koncu 4 miesiac,wiec musi byc cos widac...wiecie moze jak dlugo tu sie czeka na list z data spotkania na usg?ja czekam juz tydzien a ginekolog powiedziala mi ze zalatwi w przyspieszonym tempie:/ zlozylismy tez wniosek o dom z akcentu lada dzien powinno przyjsc wezwanie na spotkanie mam nadzieje ze dostaniemy cos przed zima,bo jak nie to trzeba bedzie cos samemu wynajac a wtedy 2 razy tyle za sam czynsz.
rozpisalam sie cos dzisiaj.. to jeszcze na koniec milego dnia wam zycze :)
 
Czesc:-)

SYLWIA-I co o ktorej Marcel wstal??David juz sie krecil przed 7:confused2:i z placzem sie obudzil ze On platki chce jesc:dry:

KASIA8118- u mnie tez w bloku wiecznie ktos sie wprowadza i wyprowadza i tez za kazdym razem mam take mysli jak Ty ,ale na szczescie wprowadzaja sie spokji ludzie i nadal jest cicho:tak:

MO2...-ja na pierwsze usg dosc dlugo czekalam,a jak przyszlo mi pismo to juz bylo po usg:wściekła/y::wściekła/y:no ale u Ciebie jest inna sytuacja:-)

TYNIA I WIKI-Wszystkiego najlepszego dla Wiki:-)a torcik to 1 wsza klasa:-Da nie chcialy jesc tej lalki dziewczyny?:-D:-D

MOJADZIDZIA,ZANETA-:zawstydzona/y:tylko chyba ja Wam nie pogratulowalam:zawstydzona/y:wiec robie to teraz:tak:super macie:-)zreszta wcale sie nie dziewie ,bo wiedzialam ze beda babeczki:-D

MARTA84- a gdzie zdjecie?/czekamy i czekamy....:confused::confused:
 
reklama
Doris78 u mnie rzadko zmieniają się lokatorzy:tak:.Teraz to wyjątkowo tak pusto:tak:.

m02051991 ja mam mieszkanie z accentu i też czekam na dom już około 1.5roku i cisza:-(.Jak ostatnio byliśmy się zapytac czemu przez tak długi czas nie dostaliśmy żadnej propozycji to stwierdzili że najwidoczniej nic nie mieli :sorry2:.
U mnie w bloku są wolne mieszkania z dwiema sypialniami jeśli będziesz zainteresowana to mogę podac Ci adres i możesz zapytac w accencie:tak:.
 
Do góry