reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej dziewczynki

Moje dzieciaki prawie zdrowe tylko katar zostal i sporadycznie kaszel. Ola do szkoly nie poszla tylko w poniedzialek. A pozniej nie mialam powodu zeby zostala jak jej nic nie bylo.

U mnie ostatnio generalnie zalamka- dostalam w koncu wyniki krwi i z badania mojego serducha. Serducho dziala tak jak powinno bez zadnych problemow ale krew masakra mam tak niska hemoglobine ze mnie hematologia kobita straszyla mam 3 tyg na poprawienie wynikow i sumienne zazywanie tabletek. Co tydzien bede miala robione badanie krwi. I dlatego moje kudelki wypadaa i wiecznie zmeczona i senna jestem a w dodatku nerwowa.

To na razie tyle bo nie mam weny do pisania ide wziasc to cholerne zelazo nie wiem jak mi to paskudztwo przejdzie przez gardlo ale trudno mus to mus
 
reklama
ASINKA -noooo,przestrzegaj zalecen lekarza bo z anemia nie ma zartow:no::no: Ale zelazo napewno Ci podniesie hemoglobine i bedzie oki,tylko dbaj o siebie:tak:I uwazaj ,bo jak masz zelazo w plynie to zatwardzenie murowane;-);-):tak::-) Jedz owoce;-)
 
Chorobsko jakies okropne nas dzisiaj dopadlo,mala kaszle okropnie,a ja z goraczka okropna leze w dodatku przez te moje dwie kreseczki tylko paracetamol moge wziac:/ dobrze ze chocia L ma dzis wolne...jakos wena mi sie skonczyla .dyiewczyny a mam pytanie gdzie chodzicie na kulki?bo mojego L chyba dzis z mala wysle
 
Cześć dziewczynki.

U mnie nic nowego.Mała chyba jeszcze nie chce wyjść hihi.Dobrze jej w brzuszku.

Mam pytanie. Czy tu można kupić takie waciki do przemywania pępuszka nasączone spirytusem? Czy trzeba kupić sam spirytus? A może są jakieś inne wynalazki? Czego Wy używałyście?

Jejku mam nadzieję, że ogarnę jakoś całą opiekę nad małą. Na szczęście C jest taki, że mi będzie pomagał. Mogę na niego liczyć w każdej chwili.

m02051991 - zdrówka:)

Asinka - koniecznie bierz żelazo, bo z tym nie ma żartów.

No nic teraz zmykam obiadek robić

papa
 
haj:happy2:
ja znow mialam kiepska noc:-( nie moglam spac do 1,potem jak zasnelam to po 3 A.wrocil bo byl w Northhampt. a potem znow mala po 6 mleko chciala:wściekła/y: No ale wzielam ja do siebie i powiedzialam ze mama musi jesz spac ,zamknelam oczy i ona jakos cudownie ,lezala,lezala i w koncu tez zasnela :happy2:Wstalam po 9 a ona o 10:happy2:
MONIA- tutaj w Uk nie zalecaja do pepka niczego innego jak tylko wody przegotowanej.ja tak robilam i pieknie odpadl po 10 dniach:tak: ale w rezerwie mialam spiryt salicyl z Pl,gdyby sie cos papralo to bym uzyla:tak:
m0:tak:20519-kurujcie sie!! a kuli sa w wielu miejscach,my jezdzimy na bd2,bd 4,sa tez w kieghlej ,reszty miejsc nie znam:happy2:
zmykam bo zaraz wybywamy cala rodzinka,milej soboty:happy2:
 
Hejka
Moze coś w tym jest z tym spirytusem, ja nim przemywałam i nieładny był. I czekałam aż odpadnie dwa tygodnie dokładnie.
U mnie też już poprawa zdrowia. Po drugiej wizycie u lekarza dostała antybiotyk a teraz już jest inne dziecko. Choć nie jestem tak do końca przekonana, że to zasługa antybiotyku, bo po pierwszej dawce już było lepiej. Choć w poniedziałek jeszcze jej do szkoły nie puszczę bo ten cholerny lek trzeba podać o 10.30 :baffled:
Doris właśnie wczoraj na wizycie też dostałam ibuprom z parac i kazał dawać naprzemiennie. Ale obyło się. Ten pierwszy lekarz się jakoś nie spisał. Trochę zbagatelizował jej ból.

Graziul nie wolę ale się uzależniłam chyba :-D:-D:-D:-D
 
Witam ;)
Mi się jednak udało za pierwszym razem ;D
będę miała Maleństwo, dwa testy wyszły pozytywne..
I teraz rodzi się problem..
nie mam kontraktu, 3 miesiąc pracuję w tej samej firmie, dla jednej agencji. Mam homeoffice, czekam na Insurance, bo całkowicie to przegapiłam.. eh :/
I nie wiem co robić :/ nie będe mogła pracować, jak zacznę być już w widocznej ciąży, bo to jest ciężka praca. Czy któras z Was miała podobnie?
 
createdbylove a w jakiej agencji pracujesz jak mozna wiedziec? nawet agencja nie moze zwolic kobiety w ciazy wiem bo ja pracowalam w fabryce przez agencje do konca 7 mc byla to ciezka praca ale dawali mi krzeselko zebym sobie siedziala i dzwigac nic nie musialam :no: no i gratuluje ciazy:-)

monia22310 ja tez nie przemywalam pepka tylko na okolo wacikiem namoczonym woda i odpadl ladnie po 8 dniach :tak:

dobra uciekam bo D wlasnie sie wykal i film jakis sobie obejrzymy weekend nam mija na odpoczywaniuu bo Claudia wczoraj do babci pojechala i wraca jutro :tak:
 
reklama
Do góry