reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc:-)

Ja tylko na chwilke bo moj poszedl sie kapac i zaraz jedziemy na zakupy lodowkowe:tak:
Ja sie zaczynam rozkladac cos mnie wzielo katar kaszel gardlo ehhh mam nadzieje ze szybko przejdzie i nie rozwinie sie zbyt mocno. Do tego niunika tez katarek zalapala:-(

mamatrojeczki dobrze z malym jest wszystko ok:tak: teraz czeka Was ciezka praca trzymam kciuki:tak:
Doris prosze jakie postepy robi Davidek:tak: Oby tak dalej:tak:
Zaneta Domyslam sie co czujesz apropos wyjazdu do Pl ale szczerze zazdroszcze Ci troszke:-p i ponawiam pytanie jak daleko masz z Gdanska do domku? bo ja jestem z Gdanska a dokladnie od lotniska do domku mam 10-15min samochodem:-)
Alfa moja niunka jest z lipca 09:tak: ale u nas jest dobra szkola i chyba nie musze jej tam tak wczesnie zapisywac:sorry: Ale tak jak pisalam slabo sie orientuje w tym temacie:zawstydzona/y: jakos tak nie moge uwierzyc ze juz trzeba sie tym zajac:szok:
Graziul nie zazdroszcze pobudki o 4:szok: ja bym ledwo zyla:no: A jak Tobie ten ciezki dzien minal?;-)
Dobra uciekam bo P juz sie wykapal i trzeba sie ubrac:tak:Paaa
 
reklama
hejka jeszcze raz
mlody dzisiaj pospal,na szczescie:-):-)
graziul-wielkie dzieki za namiary,kurcze moze jutro pojde,ale z malym to nie widzi mi sie,a w weekend moglabym sama tylko ze ja nie cierpie zakupow w weekend robic,tym bardziej w primarku bo tam sa takie kolejki ze odechciewa wszystkiego:wściekła/y:myslalam ze zakupilas w jakims top shop-ie,albo w innych drozżych sferach:-D
doris,agaam-ja jestem ze zgierza(czyt.miasto pod łodzia),ale a jest z mazur,no i do granska mamy najblizej a pozniej to az pod olsztyn do wioski Franknowo;-)czyli ze 3 godziny drogi!!:szok:juz mam headache:rofl2:
mamatrojeczki-nam zalezy zeby leciec jak najwczesniej,bo pozniej sie bede bala troszke,ale patrzylam i ceny sa super,za nasza trojke w jedna strone 60 funciakow!!
 
czesc kobietki ja tak szybko bo zaraz moze gosciu przyjsc od neta w koncu bedzie tylko nasz ahas i mam ogloszenie
siostra P wyprowadza sie na stale do polski i ma do sprzedania lodówkę,sofę,zamrażalke,stolik,rtv,łózko1,biurko,mikrofalówke jesli sa chetne to pisac na priva a ja podam numer do nich chcieli sie wyprowadzic w tym miesiacu ale jednak w nastepnym
 
hej ponownie:-)
AGAAM-dzieki,jakos przezylam i nawet nie bylo tak zle:happy: teraz dop mniedopadlo nagle zmeczenie ale to chyba dlatego ze dzis caly dzien cos robilam:happy:
No ale w sszafach mam ter elegancko-znow kilka czarnych worow poszlo out;-):tak:
A teraz pod wieczor przeszlam sie z mala na spacerek i przy okazji zaplacic neta:happy:
jest bar przyjemnie na dworku:tak::tak:
ZANETA-ja tych spodni juz potem nie ubiore,:no:wiec uwazam ze £ 15 to wystarczajaca cena za portki na 4-5 mies!;-):tak::-)
DORIS-bravo dla Dawidka -zuch chlopak:happy::tak:
do uslyszenia......
 
No tak facebook nie działa to mam okazję odpisać. Czytam Was na bieżąco. Zaczynam wreszcie szkołe, MAti też ale u mnie bez rewelacji, choć ona jedna została a reszta koleżanek poszła do pre school. Do tej pory wspomina te ukochane koleżanki i porównuje. Także Tynia powinnaś się cieszyć, bo Twoja też mogłaby tęsknić, poz tym Twoja jest z października i może dlatego dopiero poszła na 3 godziny. Muszę Wam powiedzieć że zmienili na 3 godziny a u Mati w przedszkolu jakoś to nie bardzo respektują. Jest od 8.45 do 11.45 ale jak pójdę po nią za 15 dwunasta to ona bidulka sam już na mamę czeka i pan mówią że bramkę już otwierają o w pół, leniwce jedne:-D:-D:-D.
Ostatnio MAti bardzo chora, przechodzimy jakieś zapalenie ucha czy coś , w każdym razie trawi ją gorączka i straszny ból. Środki średnio pomagają, a ja działają to na niecałe 4 godziny a paracetamol można podawać co 6 :-:)-(. Ale jutro chyba poraz drugi wybiorę się do lekarza, bo dziś to już czwarta noc. Byłam u niej przed chwilą i ona jest cała mokra, jakby spod prysznica wyszła.

Witam nowe koleżanki.
Gratuluję kreseczek.
 
czesc
ja dzis z nikola siedzimy w domu, odpuscilysmy sobie dzis zajecia w szkole bo mnie rozklada:-( czuje sie zle, wiec dzis moim priorytetem jest sofa-pozniej moze prasowanie:-p
ide sie posilic, pozniej zagladne
 
tynia i wiki jest taki facet na bradford24 ktory sprzedaje takie meble itd ale tez "podobno" kupuje takze mozesz do niego zadzwonic to jego nr 07521042637 na imie ma grzesiek chyba juz nie pamietam ale na stonie go znajdziesz .AGAAM- niestety czas szybko leci i juz o szkole trzeba myslec do mnie tez to nie dociera przeciez moje maluchy dopiero co skonczyly rok hihi a tak przy okazji jesli mamy dzieci w tym samym wieku moglybysmy sie kiedys spotkac maluchy by sie pobawily ja mieszkam na bd4 zapraszam :)!!!
 
Hej:-)

Ale mamy piękny łeder dzisiaj:szok::wściekła/y: Miałam iść się poopalać ale stwierdziłam że za mocno się spalę i zrezygnowałam:-D
Zaliczyłam już dzisiaj wyprawę do B&M bo zachwalałyście, że tam chemia tania i niestety nie dostałam NIC co potrzebowałam:-( jak już byłam w tamtych okolicach to zachaczyłam o piknika. W sumie ani w jednym sklepie ani w drugim nie kupiłam nic konkretnego a po 25Ł w każdym wydałam:szok::wściekła/y:

AgnieszkaUK dobrze że zostałas w domu bo pogoda naprawdę paskudna. Ja przeczytałam że Ty idziesz się posolić i zastanawiałam się po co:-D:-D

Graziul ja pamiętam jak byłam w ciąży z Olivią to Marcel miał takie dni że wstawał o 5, obowiązkowo musiałam się polożyć z nim na drzemkę w ciągu dnia bo bym chyba padła. Teraz na na szczęście mi wynagradza;-) dzisiaj wstał o 8.30 a Olivia o 8:tak:
 
hi:-)
ale nuda...:angry:
SYLWIA-ja nigdy w b&m nie kupowalam srodkow ,wiec nie wiem co tam mozna dostac a co nie:no: Zreszta ostatnio wsz zakupy A robi sam,ja mu tylko liste sporzadzam wiec nawet nie wiem gdzie kupuje chemie:baffled:;-) Niestety Natalie juz od prawie pol roku nie sypia w dzien wcale,wiec o drzemce moge zapomniec.Czasem padnie z wykonczenia -kilka razy w miesiacu:tak::baffled:
ROKSANNA-czyli wolisz facebook od nas:confused::baffled::baffled::szok::blink::blink: zdrowka dla Matyldy.bylyscie u lekarza ponownie:confused::confused:
zmykam pozmywac naczynia,paaaaaaaaaaa leniuchy:-p:-p:-p;-)
 
reklama
Czesc:-)

ROKSANNA-zdrowka dla Mati.Mi lekarz kiedys powiedzial ,zebym dawala na przemian paracetamol z ibuprofenem co 3-4 h,jak Kubusia dorwalo zapalenie ucha:-(

ZANEta-to czeka was w sumie dluga podroz:confused:


ALFA-no niestety ten czas tak nieublagalnie ucieka,nie wiadomo kiedu zleci:baffled:

Wiecie co,moj Kubus bedzie mial w maju komunie i juz dostal kartke do zaliczenia z modlitwami ,ja nie wiem jak On ich sie nauczy:baffled:jezyk mu sie tak placze,ze szkoda gadac....szczegolnie jak mowi Zdrowaske.A gdzie reszta:shocked2::shocked2:
 
Do góry