reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

justysiak-wisz co,masz racje, ale najpier zmienie przychodnie:-pczesto czuje sie slaba i zmeczona-zreo wigoru, tak sie zastanawiam czy to nie jest wina mojego implantu antylkoncepcyjnego:confused: pozatym mieszkam na gorce i po kazdym spacerze wracam do domu mokra i o przeziebienie nie trudno-no i ten okres jesienno-zimowy:-) kurcze same wymowki.
a ja tez sie pochwale, bo na 15 pazdziernika umowilam sie juz z fryzjerka, no a pazurki to robimy sobie same z niunia:-D
 
reklama
Cześć babeczki!

Troszke mnie tu nie było ale ostatnio nie mam weny. U nas ok. Filipek jak na razie jest bardzo zadowolony ze szkoły a z Adaśka to niezły rozrabiaka. Właśnie próbuje ugryźć mnie w plecy:dry:

Witam nowe forumowiczki i gratuluje fasolek:-) Ale będziemy miały wysyp dzieciaczków w przyszłym roku:szok: Prawdziwy baby boom:-D

Monia- ja też stosowałam tylko przegotowaną wodę (chociaż miałam przygotowane na wszelki wypadek waciki Leko) i pępuszek odpadł chyba po 3 lub 4 dniach. Przy Filipie stosowałam spirytus i strasznie mu się paprało:confused:
AgnieszkaUk- zdrówka. Polecam zestaw witaminek bo faktycznie często chorujesz:-(
jstysiak- laseczko:-D Nie ma to jak poprawić sobie humorek na dobry początek jesieni. Też się wybiorę do fryzjera. Musze w końcu zafarbowac włosy bo znajduje coraz więcej siwych:-:)-:)-:)baffled:
mojadzidzia- fajnie, że znalazłaś jakieś polskie koleżanki będziesz miała przyjemniejsze spacerki w miłym towarzystwie:tak:
Agaam- zdrówka zasmarkańce;-)
Marta84- jeszcze raz wszystkiego najlepszego staruszko;-)
Sylwia- zdrówka dla dzieciaczków. Najfajniejsze sa takie spontaniczne imprezki:-D
Graziul- zdrówka dla Was. Kuruj się co by się mocniej nie rozłożyć. Polecam mleko z miodem lub ciepłą wode z miodem i cytyną. Z tego co wiem to bezpiecznie w ciązy można stosować Vicks VapoRub.

Nie pamiętam co i komu miałam jeszcze napisać. Pozdrawiam:-)
 
Czesc:-)

CREATEDBYLOVE-Gratluje fasolki:-)Co do pracy to tez Ci nic nie powiem ,bo jka bylam w ciazy nie pracowalam:no:

AGAAM-zdrowka dla Was:tak:

MONIA-ja tez Davidkowi mylam sama woda,chociaz mialam tez asekuracyjnie waciki lako.Nie martw sie wszystko bedzie dobrze,dasz rade ze wszystkim:-)

ANIA1812-duzo ma Filip prac domowych do robienia??
Jejku ja mam zalamke z moim Kuba:dry:zalicza w kosciele modlitwy do komunii i idzie mu to jak krew z nosa:angry:a moje nerwy to juz sa na wykonczeniu:baffled:bo ile mozna mu czytac i powtarzac:wściekła/y::wściekła/y:,a jak wyrazy przekreca:szok::szok:
Nie wiem czy to ma wplyw ze na codzien chodzi do angielskiej:confused:

JSTYSIAK-MATKO POLKO to jak dzisiaj samopoczucie po zmianie ?/lepiej:-D:-)

MARTA84-wszystkigo naj,naj ,naj:-)

MOJADZIDZA-tak to jest z tymi zebami,czeka sie tylko na te pierwsze:-D:-D

Zmykam babeczki pa pa
 
Witam dziewczyny :tak:
Muszę przeprosić, że się nie odzywam, ale jestem wykończona. Odstawiłam małemu całkowicie soki w nocy i postawiłam butle z wodą. Jedynie do spania dostaje butelkę mleka. Pierwszą noc wytłumaczyłam mu , że nie mam soczku dlatego ma tylko to do picia i było w miarę. Kolejne jednak noce to wielki płacz, a wczoraj nawet rzucał butelkami po parapecie i kopał w łóżko. Nie mówiąc o płaczu co kilkanaście minut. Z nocy na noc nie jest lepiej a gorzej. A mam czas tylko do piątku, bo od soboty P. zaczyna ranki i będzie musiał się wyspać, tym bardziej ,że będzie wstawał po 4,00 :wściekła/y::angry::wściekła/y: Kurcze już nie wiem co robić, a to dopiero początek. Jedynie co mogę trochę odpocząć w dzień, bo przez niewyspane noce Chris pada w dzień nawet na 3-3,5 godziny. :szok:
Wszystkim chorowitkom życzę zdrówka!
Moniaja do pępuszka używałam fioletu gencjany, odpadł po 6 dniach :tak:
Createdbyloveja pracowałam dla agencji, ale tutaj było trochę inaczej; faktem jest jednak, że nie miałam forów z tytułu ciąży, poza tym, że nie stałam na palecie. Do czasu przejścia na macierzyński stałam przez 8 godzin przy linni. Problem był nawet jak chciałam iść do toalety, bo często nie miał mnie kto zastąpić. Ale zwolnić mnie nie zwolnili. No i macierzyński miałam też od nich płacony. Wiem, że jeżeli ma się potwierdzoną ciążę przez USG to składa się pismo do zakładu pracy z oświadczeniem o ciąży (może tutaj coś znajdziesz: benefity.org.uk • Zobacz dział - Jestem w ciąży ) GRATULUJĘ DWÓCH KRESECZEK!
Kończe bo ledwo widzę na oczy. Idę wziaść kąpiel i lulu. Dobrej nocy laseczki :tak:.
A to mój łobuziak z naszą sunią Zobacz załącznik 287466Zobacz załącznik 287467
 
Dzień dobry!
Widzę, że jeszcze śpicie leniuchy. Pisać co tam u Was!!!;-)
My jesteśmy na nogach od 7. Adam zlitował się nade mną i dał mi dłużej pospać bo zwykle wstaje o 6:baffled: Pogoda byle jaka- pada i zimno. Dzisiaj idę z Filipkiem na pierwszą lekcje angielskiego. Zobaczymy czy mu się spodoba.

Doris- jak na razie ma bardzo mało lekcji 2-3 razy w tygodniu ale bardzo malutko. Siedzi przy nich 15-20 min. No i bardzo proste. Spodziewałam się, że poziom nauki w pierwszej klasie jest nieco wyższy. No ale mi to pasuje bo uważam, że takie dzieciaczki zdążą jeszcze się wszytskiego nauczyć.
Życze cierpliwości z Kubą. Musi się przestawić bo pewnie w angielskiej szkole nie często musi się czegoś nauczyć na pamięć. Niedługo mnie też to czeka. Katechetka napisała, że w październiku dzieci mają zaliczać Zdrowaś Maryjo:szok:

No to już się napisałam. Maruda już znudził się zabawą. Na razie
 
hej dziewczyny,bylam dzis u gina i szok przezylam....jestem juz mniej wiecej w 14 tygodniu ciazy!!!!!!teraz mam czekac na skan to zobacze dzidziusia i dowiem sie dokladnie ktory tydzien.a ja do tej pory nic zero oznak ze moglabym byc w ciazy,zrobilam tester bo jakos tak mi sie brzuch zaokraglil:/ szkoda ze moj L nie mogl byc ze mna mala strasznie broila i bawila sie komputerem lekarki lobuziak maly. jak wroci z pracy i mu powiem to padnie my myslelismy ze to gora 4 tygodnie a tu taka niespodzianka.no nic uciekam miesko na obiad wyjac
 
hej

Ja tez ostatnio mam lenia do pisania:tak:
createbylove- gratulacje i powodzenia w pracy:tak:
graziulxxx- jak tam u ciebie? Poprawilo sie? Daly cos babcine metody?;-)
Sylwiam- super spontan imprezkowy:tak: Jak chcesz to mam kod na darmowa przesylke z nexta:tak:
mojadzidzia- no widzisz jakos sie rozkreci kolezankowanie:tak:
jstysiak- ja tez sie troche upieknilam- poszlam na spray tan, brewki zrobione i jeszcze pazurki ale to sama robie- od razu czlowiek sie lepiej poczul;-)
Agnieszkauk- gratulacje dla malej:tak: No i dla ciebie:tak:
Ania1812- powodzenia dla filipka na angielskim i oby ci adas tak sypial bo mnie tez 6 rano wykanczala;-)
Doris78- powodzenia dla kubusia i cierpliwosci dla ciebie:-D:-D:-D
mamatrojeczki- bardzo ci wspolczuje- domyslam sie jak sie czujesz:-( Ja kiedys probowalam szymonka odstawiac w nocy do jego pokoju jak przychodzil do nas i po 3 dniach bylam tak wykonczona ze sie poddalam:-( Oby bylo juz tylko lepiej i wytrwalosci ci zycze:tak:
m02.....- :szok::szok::szok::szok: No to pozazdroscic tylko ze cie ominely te wszystkie nudnosci, ospalosci i slabosci:-D:-D:-D Gratulacje

A ja mialam isc w zeszlym tygodniu ale kolezanka przeniosla i w czwartek smigam na Ann Summers party:tak::-p:-p:-p Bedziemy ogladaly i zamawialy sexi bielizne, gadzety i popijaly winko i szampana:tak::-)
 
Hej to i ja się przywitam :tak:.
U nas stara nuda nic się nie dzieje więc rzadko pisze.Krystian pojechał z R do kina to jest trochę spokoju a Oli śpi:tak:.Już umyłam podłogi i naczynia więc mam chwile relaksu przy komputerze:tak:.Właśnie kupiłam na ebayu voucher do peacoksa więc liczę na jakieś zakupy mam nadzieje udane:tak:.
mamatrójeczki dobrze wiem jak sie czujesz bo u mnie nocki też bardzo ciężkie ostatnio:dry:.A i pobudki dosc wczesne:sorry2:.
Createdbylove ja jeszcze nigdy nie pracowałam w Uk więc nic nie doradzę :no:.
jstysiak a co to za fryzurk?Czyżby coś nowego?
ania1812 daj znac jak tam Filip po angielskim.Mam nadzieje że się nie zanudzi na lekcji :tak::-D.
doris78 Kubuś na pewno da rade ;-).
m02051991 ale niespodzianka :tak::szok:.

 
Czesc to i ja cos napisze choc u nas tez nic sie nie dzieje szczegolnego
m02051991 ale niespodzinke mialas napisz jak zareagowal twoj men :confused::confused::confused::confused:
doris Kubus to zdolny chlopak nie obejrzysz sie abedzie wszystko umiał :tak::tak::tak:
ANIU Ja o 7 to jeszcze sobie spie poki jeszcze moge;-);-);-):-D:-D
mamatrojeczki zycze ci oby dzisiejsza nocka byla lepsza i nie musialbys wstawac:tak::tak::tak::tak:
zmykam kobietki bo zaraz interwencja bedzie
 
reklama
Do góry