reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

ROKSANNA-woreczki zamykane szczelnie sa z obu stron;-):tak::tak:ale ja bardzo chetnie zaprezentuje Ci na spotkaniu np.u JSTYSIAK:laugh2::laugh2::laugh2:;-);-);-):-D:-D:-D:-D
ANIA-a co chodzi z tym spokojem w kraju,bo nie bardzo kumam:baffled::baffled::baffled::baffled:

Chodzi o wczorajszą demonstracje żeby nie chowali prezydenta z żona na Wawelu. Oglądałam to ze strasznym niesmakiem
 
reklama
Graziul podejrzewam że chodzi o to, ale to zdanie wszystkich, że decyzja o pochówku na Wawelu, podzieliła Polaków. Ja akurat nie mam nic do tego, ale ludzie ostro protestują.
 
ANIA-dzieki za wyjasnienie,jakos nie dopatrzylam wczoraj i nic nie wiedzialam o tej demonstracji:szok:
ja nie mam nic przeciwko a pozatym...
z tego co orientuje sie z historii nie ma mowy o tym ze na Wawelu chowamy tyl bohaterow narodowych ..ale tez i glowy panstwa jakimi dawniej byli krolowie
kiedys krol -teraz prezydent
no i dzieki jego wielkiej upartosci srawa ogromnego mordu Katynskiego wreszcie zaczela wychodzic na jaw!
a przez jego smierc(niewazne czy przypadkowa) caly swiat dowiedzial sie o KATYNIU..wreszcie,gdzie pomordowano tylu ojcow,mezow,braci itp
fakt nie naszych..ale kiedys moga to tez byc i nasi "ojcowie".....
Sorry dziewczyny nakrecilam sie:-D;-):angry::angry:;-);-)
ja sie tak nigdy nie interesuje takimi sprawami....ale ....
ach juz sama nie wiem
wlasnie mnie sasiad wytracil z rownowagi,bo zapukal do drzwi

i wyobrazcie sobie-Angol przyniosl bukiet bialo-czerwonych roz z kwiaciarni:szok::szok:
my mamy flage polska na oknie na znak zaloby i on mowi zeby te kwiaty tam na oknie postawic:tak::tak:
wiecie co poplakalam sie:-:)-(
 
Ostatnia edycja:
WITAM I JA:-):-)
Ja przez ta ładna pogode wogole nie mialam czasu,przewaznie siedzialysmy z Kamila na ogrodzie caly dzien:-):-)U nas wszystko po staremu moj pracuje a ja zajmuje sie domem:-):-)Co do tragedii to myslalam na poczatku ze to jakis zart bo zauwazylam na necie wlasnie ogloszenie zeszlam na tv a tam gadaja i gadaja szok:szok::szok:
Nic zmykam bo musze isc na zakupy na obiadek bo dzis serwuje zapiekanke z makaronu;-);-)a pozniej troche na dworek no i obowiazkowo kawka u Kamilii:-):-):-)
Pozdrawiam i milego dnia:-):-)
graziul-ja tez bym sie poplakala:zawstydzona/y::zawstydzona/y:mily gest z jego strony:tak:
 
:-)Witam, dziękuję za miłe przyjęcie na forum. Moje maleństwo miało wczoraj jakiś ciężki dzień, więc nawet nie miałam czasu podejść do kompa:-(. Dziś też już zaczyna marudzić, ale mam nadzieję, że to tylko chwilowo.
Co do okulisty, to chyba najlepiej pójdę do przychodni i tam się dokładnie dowiem co i jak. Healt visitor mówiła, że można poczekać do 6 miesiąca, więc się nie pali:no: Jakby co , to przecież takiemu maleństwu nie zalecą okularów:-D
MONIA mieszkam na Raikes Ave- czyli na samym końcu miasta. Za nami już tylko farmy i łąki. Trasy spacerów mam różne: czasami Kesteven Rd, Broadstone Way i Landscove Ave a czasami Tong Street.

DOMINISIA jeśli tylko chcesz możemy się spotkać. Prawie całe dnie spędzam z synkiem, więc miło by było porozmawiać a nie tylko prowadzić monologi i w odpowiedzi słyszeć tylko guu, guu i takie tam ( choć to też ma swój urok):-D

Zmykam uśpić szkraba:-)
 
hej laseczki
u nas tzn u mnie choroby dalszy ciag-glos mam jak stara alkoholiczka, caly czas pluca wypluwam.jej zaczelo sie pzed swiatami i widocznie nie ma zamiaru sie skonczyc moja meczarnia:-( do tego syrop, tabletki, tabletki do ssania i viv vaporub i nic nie pomaga. siedzimy dzis w domu/nawet wczoraj wlosow nie mylam tak zle sie czuje:-( a wczoraj postanowilam byc dobra zona i pomogalam mojejmu na ogrodzie-strzygl tuje i kosil trawe a ja mu pomagalam sprzatac-doprawiam sie przez wlasna glupote:zawstydzona/y:

dzis luzik mam z obiadem /bo flaczki ze sloika-coz :zawstydzona/y: powiedzilam ze wysilac sie nie bede bo moj R stwierdzil ostatnio ze ciagle to samo na obiad wiec zaopatrzyl sie w pudliszkowe specjaly-niech je-ja mam narazie wolne od kuchni-choc dzis zrobilam blok czekoladowy-taka mam ochote na slodkie:zawstydzona/y::sorry:

aagam-gratuluje pierwszego zabka/oby nastepne wychodzily bez exsow:tak: moja nikola strasznie przechodzila zabkowanie
doris78-jak dla mnie nie potrzebujesz kuracji na twarz- laska z ciebie jak nic:tak:
romi-witaj
roxana-t chudzino:happy:
nefretete-ja tez ogladalam ogrodowe zabawki dla dzieci/wszystko takie drogie ze szok.ja mam problem u siebie na ogrodzie, bo mam wysokie tuje i przewaznie nie ma tam slonca.ehhh:crazy:
graziul-torebki na tosty sa super-tez polecam:tak:
sylwia-ty to szczesciara jestes/pojazd super a jeszcze lepsza cena.
zakupilam w koncu termometr do ucha Brauna-jestem strasznie zadowolona:tak:

nic uciekam sie polozyc z moja gwiazdeczka:-p
 
Hejka laseczki
zapomniałam wam napisać... w zeszła niedziele wpadł mi do ogródka murzynek mieszkający dwa domki dalej i zaprosił nas na przyjęcie powitalne dla swej nowo narodzonej córeczki... co sie okazało jego partnerką i matką aniołeczka jest polka... :szok::-)mieszkam tu od listopada a jej w ogóle nie kojarzę :sorry::baffled:hmmm... w niedziele na imprezie poznam hehe
a tak poza tym to ja od rana mam przerąbane... goliłam sobie nóżki w czym oczywiście towarzyszył mi mój syn. strącił szklanke w której była jego szczoteczka i pasta... chciałam go uchronić przed szkłem i prawie mi palca nie ucieło hehee naszczęscie zatrzymało sie na kosteczce mojego kochanego paliczka.:szok: dzieci są kochane i takie delikatne hahaha
zaliczyłam dzis pierwsza w uk cytologie... smiac mi sie chcialo bo Alex z D wszedł ze mną do gabinetu i pielęgniarka w lekki zakłopotaniu pytała sie D czy chce patrzeć... chłop mi sie troche zmieszał wzioł małego i powiedział tylko wychodząc żeby mnie pani nnie nadwyrężyła... ach te chłopy:-D:-D:-D

4muchy dzięki za mapke - jesteś wielka

Agaam Alex ma prawie taki sam rowerek tylko że niebieski -rewelacja. w domu zdejmuje wszystkie zabezpieczenia i tez sobie jezdzi

natalka1990 zgadzam sie z tobą w 100% że nie powinni spocząć na Wawelu. śmiercią męczeńską nie zginą tylko w katastrofie lotniczej. nic też wielkiego w PL nie zdziałał i nie widze w nim wielkich zasług - małych też nie... a jak już chcą go tam chować to dlaczego by nie wszystkich razem ze szczątkami samolotu- BZDURA odrazu trza świętym okrzyknąć - to jest właśnie polska przesada

Agaam gratuluje ząbka

Graziul xxx ja też ostatnio sie zastanawiałam gdzie ten czas tak pędzi...

Ania1812 ja podobny rowerek co Agam kupiłam na ebayu... dałam 40 funtów ale był praktycznie nowy. babcia kupila na gwiazdke wnuczkowi tylko że ten nie chcial nim jezdzic i był użyty zaledwie dwa razy- zero oznak używania a polowa ceny. Alex bardzo go lubi. są fajnie zabezpieczone żeby dziecko nie wyleciało

roksanna1 dvd do samochodu jest rewelacyjne w taką długą podróż... chyba że ma sie na pokładzie duże dziecko czyli D... zamiast dziecku bajki włączyć przez 3godziny katował 07 zgłoś sie

Graziul xxx
no i dzieki jego wielkiej upartosci srawa ogromnego mordu Katynskiego wreszcie zaczela wychodzic na jaw!
a przez jego smierc(niewazne czy przypadkowa) caly swiat dowiedzial sie o KATYNIU..wreszcie,gdzie pomordowano tylu ojcow,mezow,braci itp
z tym sie nie zgodze!!! pierwsze dokumenty o sprawie Katyńskiej dostał Jaruzelski od Gorbaczowa (czy jak mu tam było)
Kaczyński był poprostu rusofobem

bardzo miły gest sąsiada

oki ja uciekam obiadek gotować do spisania
 
Przypominam że każdy do własnego zdania ma prawo i na siłę przekonywanie drugiej osoby nic nie da. Wiadomo, że sprawa ta na pewno podzieli Polaków jak świat długi i szeroki. Nie dajmy się zwariować i apeluje o zdrowy rozsądek. To jak spraw wyborów i partii politycznych których jesteśmy bądź nie fanami.
 
Ale ze mnie gapa. Źle zrozumiałam co napisała Natalka. Myślałam, że chodzi jej o to, że wkurzyła się na tą demonstracje przeciwko chowaniu pary prezydenckiej na Wawelu a ona napisała wprost przeciwnie.:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Ja nigdy na PIS i na Kaczyńskiego nie głosowałam ale nie mam NIC przeciwko żeby go pochowali na Wawelu. To tyle na ten temat.;-)
 
reklama
moja mala sobie drzemie,obiadek sie gotuje..ja dzis chyba jednak nie wyjde na dwor:no:ale za to jutro planuje calodzienna szwendaczke:-D:-D
oby nie lalo:crazy::tak::-)
AGNIESZKA UK-zdrowka kobieto,ale faktycznie Cie dlugo trzyma:szok::szok:
NEFRETETE-ja pierdziulam,ale mialas fuksa z tym palcem,jak to sie mowi szczescie w niezsczesciu:szok::szok::szok:ciekawe czy Ci sie szybko zagoi:baffled:bo jak sie caly czas cos robi w domu to nieraz ciezko idzie:szok::tak:ja juz przy mojej malej nie gole nog:tak:;-);-):-D
ROMI-ciesz sie kochana z tego guuuu..guu,naciesz sie :-Dbo potem jak juz zaczyna sie powtarzanie innych slow nie jest juz tak blogo:-D:-Dwow,super okolica gdzie mieszkasz,ja wlasnie o takiej caly czas marze:tak::tak: "za nami tylko pola ,laki",glucha cisza....podaj namiary ,jutro sie tam przeprowadze:tak:;-);-);-)
ALEX-witaj po przerwie;-)milego kawkowania u Kamili;-)
ROKSANNA-pardonsik;-)te woreczki akurat co mam ter nie sa zamykane z dwoch stron;-):zawstydzona/y::-pale i tak daja rade swietnie:-D:-D co do pogladow to masz swieta racje:tak::tak:ja tam nie jestem jakims typem wojowniczym;-);-)ktory na sile kogos przekonuje..szczerze to tak tylko sobie rozwazalam i poprostu napisalam co ja osobiscie czuje od serca,nie koniecznie musi miec to zwiazek z zasadami..i oczywiscie moge sie mylic,ale tak na obecny moment czuje
:tak::tak:
DORIS-ja tez wlasnie uwazam ze masz ladna buzke:tak:no ale skoro sama zle sie czujesz to moze warto sprobowac kuracji:tak::tak:
kurcze dzis mam jakies dobre natchnienie do pisania...hehheeee;-);-):tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry