reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Fiu, fiu Jstysiak , w przyszłym roku zamawiam u Ciebie torta. Super, przynajmniej z wyglądu :). A te kwiatuszki i w ogóle, jestem pod wrażeniem.
 
reklama
Cześć kobitki!

Ja dzisiaj zaczełam dzień bardzo wcześnie bo o 5.30. Mimo to nawet jestem wyspana:szok: a jaki dzień mam długi;-) Wczoraj piłam pysznego ciderka. Jest w Morissonie w promocji (za 1 funta)- jabłkowy z wanilią i cynamonem. Pycha:-p:-p:-p

Dominisia- jak po imprezce? Kacyk jest:-D?
Monia- w końcu zobaczysz swoją fasolinke. Super
Ampar- a czemu spałaś w salonie?:-D;-) Wydawałoby się, że im dzieciaki starsze tym dłużej śpią a tu d... Filipek dzisiaj wstał przed 6:szok:
jstysiak- torciki super. Jeden ładniejszy od drugiego. Na pewno tak samo dobrze smakują jak wyglądają. Masz już nastepną klientkę :tak::tak::tak:

Na razie:cool2::-)
 
CZEŚĆ BABECZKI:-):-):-) MY WSTALIŚMY PRZED 10 :tak::tak: SIĘ CZŁOWIEK WYSPAŁ :-D IMPREZKA UDANA DUŻO ŚMIECHU BYŁO Ania1812 KACA NIE MA ;-);-) ALE JAK POSZLIŚMY USYPIAĆ DZIECI TO CHYBA MY PIERWSI ZASNĘLIŚMY :-D:-D:szok:JSTYSIAK MASZ TALENT:tak::tak: MONIA SUPER ŻE W KOŃCU JUŻ MASZ TERMIN:happy2::happy2: GRAZIUL NO TO SIĘ STRACHU NAJADŁAŚ MY TEŻ MIELIŚMY TAKI WYPADEK Z KAJKĄ HUŚTAWKA SIĘ NAM URWAŁA JAK JĄ BUJALIŚMY A DRUGI PAS ZAPASOWY BYŁ ODPIĘTY:baffled::baffled::zawstydzona/y: TEŻ CZUWALIŚMY CAŁĄ NOC ,A JAK MAŁA CZUJĘ SIĘ DZISIAJ?? AGAAM TO DOBRZE ŻE SPRAWA Z FOTELIKIEM ZAŁATWIONA :tak::tak: UCIEKAM DO SPISANIA MIŁEGO DZIONKA:-D:tak:;-):-)
 
Cześć dziewczynki.

Usg mam 25 marca, czyli w czwartek. Już się doczekać nie mogę. Mam nadzieję, że dają tu zdjęcia tak jak w pl. Będę miała pamiątkę.:-D

JSTYSIAK - ależ ty masz talent, torty są piękne.:-)

Dziś chyba się wybiorę na spacerek, jest całkiem ciepło, byleby się nie rozpadało.:tak:

Wczoraj kupiłam kotu szczotkę do czesania bo linieje strasznie. Teraz kot jak mnie widzi to ucieka:szok:
A to dlatego , że chciałam wyczesać jej ogon a jej się to nie spodobało:-p

No nic idę obiadek gotować.:happy2:
 
hello lejdis;-):-)
My dzisiaj z mężem standard;kościół,kulki na które już nas nie wpuszczono bo było private party :wściekła/y:Wiki tak płakała,że normalnie żal mi jej się zrobiło:-( chcieli nas wpuścić na 20 min.ale Wikuni 1h nie wystarcza a co dopiero 20 min.więc pojechaliśmy do domu:zawstydzona/y: mąż oglądaniem meczu się zajął córa poszła spać a ja się odnalazłam przy komp.standardzik:-D Wieczorem ruszam na szkolenie w jezdzie,więc laseczki trzymajcie kciukasy żebym nie porozjeżdżała ludzi:shocked2::-D:-D
Doris78-[to na którą mam się uszykować jutro:confused:
monia22310-[ super,że zobaczysz w końcu swoją fasolkę:happy2:
jstysiak-[no kobieto.jestem pod wrażeniem,pewnie też skorzystam z twych usług:tak:a co do hotelu,to już teraz wiem do kogo mam się zwrócić na przechowanie mojego futrzaka,jak pojedziemy do PL:tak::-D:-D
agamm-[super,że ci wymienili fotelik:tak:;-)
graziul-[ja tobie współczuje kobieto tych wrażeń :zawstydzona/y:wiem co musisz przeżywać ty jako matka:szok::baffled: a Natalka co się nacierpi:szok::baffled: dobrze,że Bóg trzyma ją w opiece i nie kończy się to tragedią:zawstydzona/y:

OKI kobietki to tyle na razie,jeśli kogoś pominęłam to sorry:sorry2:
 
Witajcie;-)
u nas niedziela typowo rodzinkowa:tak::tak:spacerek do parku,mala wyhustana,wybiegana,kilka beckow zaliczyla:-D:-D:-Dwiatr byl zimny ale my klapnelismy w zaciszu na laweczce i w slonku bylo extra:tak:
w drodze powrotnej moj wpadl na pomysl ,ze jeszcze dzis zjemy poza domem wiec znow mi sie fukslo:-D:-D:happy2::blink::blink:....hmmm,ostatnio czesto ma takie pomysly,co mnie bardzo cieszy nie ukrywam:zawstydzona/y::-D:-D:-D
robilismy dzis zdjecia i kamerowalismy nasza mala...uwielbiam potem to wsz.ogladac:tak:
mala czuje sie ok-DZIEKUJE BARDZO ZE PYTACIE:tak::tak:,na szczescie nic sie powaznego nie stalo
oczywiscie wariuje nadal na maxa:baffled::baffled::-:)szok::szok::-(
ogolnie mialam dzis dzien lenia..nic nie robilam w domu:-D
powiedzialam sobie ,ze wieczorkiem szybko zrobie... a teraz mi sie nie chce:szok::-D
zapiekanki tylko zrobilam na kolacje i zasiadam do filmiku
a co tam rano wstane to wsz nadrobie:tak:
bede u Tyni-szofer moj mnie zawiezie:tak::tak:;-);-)
JSTYSIAK-torty bomba-gratuluje zdolnosci:tak::tak::tak:
NEFRETETE-witaj spowrotem:tak::tak:
do zobaczenia jutro,pa
 
reklama
Czesc:-)

Katarina-ja jutro bede u Ciebie tak o 9.45:tak:

ROKSANNA-a kiedy Ty dokladnie jedziesz??i na ile?

JSTYSIAK-ale torty poprostu piekne:tak:ale masz fach w rekach:-D

TYNIA- a Ty masz duzy salon?pomiescimy sie wszystkie??:-D:-D
 
Do góry