reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hejka
A ja własnie mam przerwe w kuchni:tak:Misio sie zajmuje mała a ja moge w spokoju poracowac.Chodz powiem ze co chwila siedzi przy nodze i gada jak najęta a matka nie potrafi sie skupic:baffled:.
Ania wszystko dla Ciebie.ale musae ci powiedzieć ze ja z zawodu to mechanik przetworstwa tworzyw sztucznych:-D:-D:-D:-D:-D:-Dno a pozniej to juz hotelarz troche lepiej brzmi:-p
Tuuunia ja piekę :zawstydzona/y:ale raczej jestem amatorem;-)Wiecjej serca w to wkładam niz doswiadczenia.Jak chcesz to moge ci przesłać fotki,dzisiaj akurat robie na roczek.
Katrina No prosze jaka fajna kobita ci rośnie:-)Brawo dla córeczki
A u mnie trening to brak juz majteczek:-D
monia Głowa do gory juz niedługo zobaczysz te swoje cudo:tak:a juz nie wspomne o bicu serduszka ,zdrówka dla Ciebie i aggam
Zmykam kochane
 
reklama
Czesc kobitki witam wieczorowa pora:-)

U mnie juz troszke lepiej mam nadzieje ze to bylo chwilowe oslabienie organizmu nic specjalnego nie stosuje ewentualnie herbatke z cytrynka czosnku nie lubie a miodu nie mam w tej chwili w domku wiec zostaje tylko cytrynka:-D no i dobre rozgrzanie na noc co by sie dobrze wypocic a ze kmoj tez chory wiec musimy sie wspierac:-D:-D

Musze sie pochwalic ze u Vicky widac juz biala kreseczke:tak::tak::tak::tak: dolna jedyneczka:tak: Tylko ciekawe kiedy sie przebije:confused::confused:

Co do moich ttreningow to chwilowo musze zaprzestac a z drugiej str nie myslcie ze ja taki chlor jestem to byl jednorazowy wybryk:-D

jstysiak moze i ja skorzystam z Twoich uslug;-) ale do pierwszej okazji jeszcze jest roche czasu;-) hehe witam w klubie ja tez jestem hotelarz;-)

katarina gratki dla Wikusi oby to powtarzalo sie z koncowym oczekiwanym efektem:tak:

graziul az sie zawstydzilam:zawstydzona/y: dzieki ;-)

Sylwiam i jak Marcel? nic sie nie chwalisz??

Doris a co z Toba dzisiaj? czemuz tak milczysz??

Oki dziewczynki uciekam jakas kolacje przygotowac i zaraz lejdisss:-) Do spisania jutro:tak:
Dobrej nocki dla Was i dzieciaczkow:tak:
 
Hej babencje:-)

Byłam dzisiaj bizy bizy:-D najpierw fryzjerka, potem córka koleżanki no i Dorota była u nas cały dzień:tak:
Marcel obcięty ale było strasznie:-( tak mocno płakał i potem długo nie mógł się uspokoić ale już tego nie pamięta a my przynajmniej mamy to z głowy;-)

Ja jeszcze do niedawna też kisiłam się z maluchami w łóżku do 9 ale teraz Olivka już nie jada w nocy i rano jest fest głodna więc nie mam sumienia jej dłużej trzymać:zawstydzona/y:

Agaam chlorze:-D gratuluję kreseczki, obstawiam że kwestia kilku dni i ząbek się przebije:tak: Jeśli chodzi o poniedziałek to pomyśli się, pomyśli:-p:-D;-)
Ania gratki dla Filipa sportowca:-) No i dla mlodego gratulacje, może niedługo zacznie chodzić:tak:
Monia według mnie to nie masz po co iść do przychodni upominać się o ten scan bo oni nie mają z tym nic wspólnego, usg robią zawsze w szpitalu.
Graziul a potrafisz chociaż rysować?? Moje dzieci to mają ze mną przekichane bo ja nawet łednego słoneczka nie narysuję:zawstydzona/y::-D
Katarina a przecież miałas nadzieję że Wiki kiedyś zacznie sama wołać, mówisz i masz:-D Mój woła na nocnik ale ciągle też w robi w majtki czasami, dzisiaj były 3 wpadki:baffled: no ale i tak już zrobiliśmy krok milowy więc będę ćwiczyć dalej:tak:
Mojadzidzia Nadusia jak obudziła się o 6 to chyba obudziła Marcela bo on też zerwał się tak wcześnie, albo może to on obudził Ją:-D
 
Czesc:-)
Ja wkoncu w domku:-DNawiedzilam dzisiaj Sylwie i tak jakos zostalam do wieczora:-D:-D
Widze ze wszystkie dzieci dzisiaj mialy wczesnie pobudke:-DDavid tez wstal przed 7,ale to w sumie dobrze zdazylam glowe umyc:-D

MONIA-ja tez uwazam ze ksiazka o niebo lepsza od filmu:tak:film starsznie nudny byl:sorry2:Milego czytania:tak:
NO i jestem ciekawa czemu Oni tak Ci przekladaja ten termin z NIN:confused:

JSTYSIAK-to Ty teraz masz 3 etaty w sumie-dom,praca i torty:-D:-D:-D

ANIA1812-wspolczuje nocki:sorry2:No i faktycznie bylam u Sylwii w sukience,ale to byl chyba moj ostatni raz:-D:-D
A na paszport czekalismy miesiac:tak:bardzo szybko ,spodzielwalam sie ze 3-4 miesiace to zajmie:tak:Gratulacje dla Filipa sportowca:-D

AGAAM-wiesz co nie wiem czy jest jakis okres na odebranie paszportu:shocked2:wydaje mi sie ze nie:no:My pojechalismy po 2 tygodniach od zawiadomienia ze jest juz gotowy:tak:
 
Uff dobrnęłam do końca lektury. Niby w głowie mam co komu ale mogę zapomnieć.
Dziękuję za gratulację zrzucenia paru kilo. Opłaciło się głodować:szok:;-).
Chciałam też dodać, że dziś przyszedł mi pierwszy zakup eboyowski, obym i ja się nie uzależniła :tak:. Choć podoba mi się bo tanio można kupić ładne rzeczy, szczególnie dla dziecka.
Monia współczuje choroby. Zawsze jak mnie łapię to ja pierwsze co łapię za gripex i dzięki niemu udaje mi się przetrwać przeziębienie, ale jakbym nic nie mogła wziąć to by była masakra. Pozostają Ci domowe sposoby, pięknie pachnące czosnki, syropy z cebuli, mleko z miodem i masłem i wypociny. I powiem Ci że ja też jestem zdziwiona że tak Ci to spotkanie o NIN przekładają.
Graziul mnie też się podobają Twoje rajtki, no o nogach już nei wspominam bo babie nie wypada ;-);-):tak::tak:
ZanetaBd7 staram się gotować potrawy mniej kaloryczne, a jak już się trafia bardziej kaloryczna to wyjmuję pierś, z kurczaka oczywiście, nie moją i smażę bez tłuszczy zawijam w coś z sałatą. A wtedy Łukasz mi bardzo zazdrości też chce takie zawijańce. Chodzę do fitness first ale w mieście :-(, tu mam bliżej ale jakoś tak wyszło.
Marta84 Matylda nienawidziła nocnika, nie chciała na niego siadać, więc zaczęłyśmy po prostu od kibelka, teraz czasem usiądzie na nocnik, ale wcześniej ni chu, chu.
Tynia nie wiem czy wiesz ale ja też się do Ciebie wybieram w poniedziałek, więc dolicz tam jeden kubek więcej :-p.
Sylwia gratuluję wytrwałości z Marcelem, ale chyba się opłaci, bo widzę że idzie mu dobrze, ups przepraszam Wam.
Katarina książka zdecydowanie lepsza od filmu.
Ania zdolne dzieciaki.
Doris i Jstysiak u mnie też w szafie kilka sukienek wisi. Czasem od wielkiego dzwonu założę, szczególnie taką czarną,bo wyszczupla :dry:.

U mnie dziś Wielki Dzień Matylda śpi sama. Zobaczymy jak długo i o której w nocy przyjdzie.
 
:-D:-D:-Ddobry dzien:-):-):-)
wczoraj nie mialam jak naskrobac,bo od ranca młody nie dawał zyc,pozniej zakupy,bank i na koncu jak stary sie dorwał do laptopa to przyszedł spac o 1!!!:szok:a Pawcio wczoraj poszedl po 7 spac!!!moze mu sie cos przestawia:tak::-)i spal dzisiaj do 7.30!!nie wiem,co sie dzieje,ze nie chce spac w tym lozeczku,przeciez daje mu normalnie cyca i jest blisko,a jak tylko go odloze to po 5 min sie wierci i przebudza i od nowa to samo!!a w naszym rozwali sie jak lord i nic go nie rusza :-D:-Dja dzisiaj mam fryzjerke;-);-)jupiiiii:-D:-D:-Dno ale co z tego ze morda sie smieje jak pogoda do d..y:wściekła/y::wściekła/y:

roksanna-no ja wczoraj tak dal jaj mojemu powiedzialam,ze ide na diete i ze od dzisiaj tylko gotowane jemy to sie na mnie popatrzyl i powiedzial ze sama nie wiem co gadam:-D:-Dale oglolnie,to mniej zjadlam jak zawsze i wieczorem juz myslalam tylko o tym zeby jak najszybciej zasnac:-)musze sobie nakladac na mniejsze talerze,bo ja to jestem taka ze tyle ile naloze,tyle musze zjesc:szok::szok::szok:
natalka-nie zapomni o mnie w srode!!jeszcze tylko godzinke ustalimy:tak:
sylwia-jeszcze z tydzien i bedzie wolal juz ,zobaczysz:tak::tak:a wtedy bedziesz mogla sobie pogratulowac,no i malemu oczywiscie:-D
agaam-my juz prawie 2 miesiace jedziemy po paszport:szok::szok::-D:-D:-Dale nie wydaje mi sie,zeby jakis termin byl :shocked2::shocked2:
graziul-a ty o ktorej spac chodzisz ,ze o 3 zdjecia na nk wstawiasz:szok::szok::szok:??:shocked2::shocked2::shocked2::shocked2:ja juz o tej porze na drugi bok sie przekrecam!!

dobra ide jakies sniaddanko wszamac,bo kawka juz byla:tak::-Ddo potem!zara musze jeszcze salon ogarnac a A lazienke:-D:-D
 
Cześć dziewczyny!

Ja już jestem na nogach od 6 rano. Moje dzieciaki nie mają litości nawet w weekend. Filipek jest w polskiej szkole a Adam właśnie zalicza pierwszą drzemke. W domu błoga cisza:blink:

Roksanna- co ciekawego kupiłaś na ebayu? Gratki dla Matyldy.
Doris- to szybciutko wyrobili paszport. My też będziemy musieli wyrobić dla Adama bo kończy mu się w lipcu
Sylwia- Filipek jak był mały też strasznie się darł u fryzjera. W pewnym momencie wyglądał jak dziewczynka takie miał długie włosy. Przeszło mu jak ręką odjął chociaż jeszcze przez jakiś czas nie pozwalał się obicnac golarką:confused:
Agaam- u Adama taką białą kreseczke pod dziąsłami widać już przynajmniej 2 miesiące ale ciągle nie może się przebić:baffled:
Monia- naprawde przeginają z tym NIN. Ile razy można przekładać?:confused:
jstysiak- nieważne wykształcenie oby tylko torcik był smaczny.:sorry2: Też chętnie zobacze fotki:tak:
AgnieszkaUK- co u Ciebie? Coś ostatnio przycichłaś

Miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
CZEŚĆ BABKI:-):-) JA TYLKO WPADŁAM SIĘ PRZYWITAĆ POGODA FATALNA:baffled::baffled::baffled: ALE CO TAM MY DZISIAJ NA PARTY IDZIEMY, FARBA NA GŁOWIE JEST :tak::tak::-):-):-) ZARAZ TRZEBA ZMYĆ :tak: JA WCZORAJ PADŁAM O 20 30 CHYBA PRZEZ TĄ POGODĘ :wściekła/y: GŁOWA MNIE STRASZNIE BOLAŁA :-:)-( ALE DZIŚ JUŻ JEST OK :tak::tak: GRAZIUL NO WŁAŚNIE A TY SPANIA NIE MASZ ????????? 3 W NOCY!!!!!!!! TO JA JUŻ PRAWIE WSTAJE :-D:-D:szok: NIC UCIEKAM DZISIAJ JUŻ SIĘ CHYBA NIE ODEZWĘ WIĘC DO JUTRA MIŁEGO DNIA:tak::tak::-);-)
 
reklama
Witam
Nie ma to jak zacząć wolnego od deszczu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Ale mam nadzieje ze jutreo bedzie lepiej:-)Amelka poszła wczoraj o 17.00 spać i pobudka o 6.00 ale misio do niej wstał wiec mogłam sie troszke polenić.
Ania Foteczki dam dzisiaj wieoczorem ,bo ma to byc niesopodzianka dla Pewnej Pani:-p
Wiem ze czasem tu zagląda;-)
Dominisia Miłej imprezki zycze.A ostatni przegladałm twoja galerie na NK niezła korbke macie:-Dtylko czemu mi to zajeło 1h:-D:-D:-D
Graziul Jak ci mineła nocka:confused:Mam nadzieje ze malutka ok
Doris Swieta prawda:-)
agnieszka uk Miłej pracki:-pJa mam wolne jupiiiiiiii
Nic uciekam pakowac prezencik i do poznego
 
Do góry