reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

czesc dziewczyny:-)
A ja dalej piore i prasuje ciuszki malego. Tyle tego ze do konca tyg. sie nie wyrobie:-D, ale jaja synek jeszcze sie nie narodzil a juz ma wiecej ciuszkow niz mamka.
Co do pogody to myslalam ze mnie krew zalej w nocy:wściekła/y:, przez ta burze , wogole nie spalam. No ale chociaz w ciagu dnia mozna wyskoczyc na spacerek i sie dotlenic.
Ewka jak tam oczekiwanie na ruchy dzidzi. Miewasz juz jakies podobne odczucia ,? do tych o ktorych piszemy. Zobaczysz ladam momenet i twoje malenstwo bedzie fikalo ze az;-)
Karola i Cfcgirl wspulczyje tych okresikow , mi bardzo dobrze i swobodnie bez mojej kolezanki:tak:, no ale jeszcze troche i do mnie wroci:-(.
Karola nie ma problemu , wstepnie sie umawiamy na przyszly tydzien. Daj znac jak z twoim chlopem :-Dbedzie lepiej.
Buziaczek co tam , wybierasz sie juz na porodowke? A moze cisza?
Yowka co tam u ciebie? Czekamy na zdjecia pokoiku .
papa i piszcie co tam slychac w wielkim swiecie.
 
reklama
Na te fotki pokoiku mojego Szymona to sobie jeszcze poczekacie.Dzisiaj p[rzyszly mebelki dla malego z Argosa..juz nie moge sie doczekac ich skrecenia.Nie tam żadna rewelacja w sumie jedne z tanszych ale i tak chciala bym zobaczyc jak sie prezentują...a niestety jak narazie nie moge i musza stac w paczkach..w pokoiku malego jak narazie sypia nasz znajomy, ktory tu przyjechal jakis czas temu w poszukiwaniu pracy i cos nie bardzo kwapi sie z wyprowadzka..chyba zaczne byc nachalna :wściekła/y:...juz bym chetnie pomalowala pokoik i poustawiala wszystko a tu trzeba czekac niestety az zacznie szukac w koncu mieszkania..ech..a wlasnie niunka masz juz imiona dla maluszka?my mielismy ciezki orzech do zgryzienia z tymi imionami..dziewczynka miala byc Julka a chlopiec Nathan albo Szymon...ale mojemu partnerowi nie podpasowal Nathan wiec zostal Szymek....
Dzis faktycznie ladnie sie zrobilo..wczoraj bylismy nad jeziorkiem i choc slonko bylo jak by za chmurami nabralam kolorkow..ciesze sie jak dziecko,ze choc troche mniej bielsza jestem :-D...ide myslec nad obiadem...wrrr..nie lubie juz gotowac..codziennie ten malo ciekawy obowiazek :-(... buziaki
 
yowka kochanienka :-)
, widocznie nie zwrocilas uwagi , ale wczesniej pisalam juz o imionach .Miala byc Julia , ale bedzie Szymon. Pozatym pod moim suwaczkiem jest niebieski Napis,, czekamy na Szymonka.,,
Ale nic wybaczam:-D, bo przeciez nie jest sie wstanie spamietac wszystkiego.

No a z tym kolego to juz czas , tez bym sie wkurzala . Tym bardziej ze chcecie malowac pokoj i wogole .
papa
 
Niunka19-82 - Wybieram sie wybieram ale odesla mnie :laugh2: bo nie mam skurczu chyba ze zaczne sciemniac i wkoncu sie wywolaja :-p:laugh2:No widze ze przygotowania pelna para, ja juz mam za soba pranie prasowanie, i tworzenie kacika !! juz stoi lozeczko ubrane tylko Blanki nie ma !!
sliczny kacik !! moje lozeczko tez stoi w rogu i blisko naszego lozka od mojej strony zeby bylo wygodnie w nocy :-pwstawac!
yowka - a bedzie Ci wygodnie chodzic po nocy z pokoju do pokoju czy mala odleglosc dzieli-pokoje??
karolina55 - no mozna tak powiedziec, rozne mam symptomy..dolega mi bezsennosc, puchna Mi nogi i rece, czasem dostaje delikatnych skurczy, uklucia, pojawia sie tez bol jak na @ bola mnie uda od strony wewnetrznej, i kosci-krocza,twardnieje Mi brzuch..!!ale najwazniejszego nie ma nie ma regularnych skurczy :-:)-( i to zamyka kolo !!dam znac jak juz sie zacznie ale narazi ciszaaaa!!!!!!
 
Sorki wielkie Niunka :sorry2:pomylilam Cie z Ewą..jej mialam zapytac czy wybrala juz imiona...alez mi wstyd :zawstydzona/y:...wiem,ze synek Twoj bedzie mial na imie jak moj..popatrz..nawet dla corci wybieralas takie imie jakie i ja chcialam swojej dac :-). A z tym kolegą to mowie Ci szlag mnie trafia...tak strasznie nie lubie z kims mieszkac..mam jednak nadzieje,ze zrozumie moje aluzje...nie chce robic pokoju na ostatnia chwile tymbardziej malowac trzeba-farba i meble nowe-drzewo..maja swoj specyficzny zapach..chce aby to sie ladnie powietrzylo do tego czasu a teraz szczegolnie jak jest cieplo..echhh

Buziaczek my mamy dwie sypialnie ..jedna to nasza a druga ta synka bedzie doslownie drzwi w drzwi wiec doslownie krok z jednego pokoju do drugiego...ale pewnie i tak jak znam siebie w ostatniej chwili najdzie mnie na przyniesienie lozeczka malego do naszej sypialni :)
 
czesc dziewczyny:-D
co taka cisza u nas wszystkie zajete czy co?

Yowka nie ma sprawy, kazdemu moze sie pomylic;-)

Ewka co tam u ciebie, jak tam dzidzia? Daje znac o sobie?

Buziaczek co z toba , a moze juz sie zaczelo?

Karola a co tam u was , jak maly Gabrys i mezus? Lepiej po operacji, no i czy sie wszystko udalo tak jak mialo byc?

No a u nas stara bida, jeszcze zostaly mi dwa rzuty prania i koniec. A potem tylko oczekiwanie na naszego syneczka:tak::-):happy:.Troche mi sie zaczyna dluzyc , ale musze jakos wytrzymac.
No babeczki piszcie co u was.
Pozdrawiay
 
Cze kobity.
U mnie srednio na jeza:-(. Maz co prawda juz czuje sie dosc dobrze, operacja sie udala i chyba wsio bedzie ok:happy:, ale znowu moj Gabrys chory:sick:.
Niby zadnych objawow nie ma, ale goraczka jak cholera, trudno ja zbic. Syropki na temperature pomagaja tylko troche i do tego robie mu zimne oklady.
No zawsze cos, fakin siet:angry::oo:. Oby mu przeszlo, bo bedzie kolejna noc nie przespana:sad::ninja:, a w weekend ide do pracy i bede sie bala zostawic Gabrysia jesli nadal bedzie tak goraczkowal.Moze to zeby:confused:, albo przywlokl cos z przychodni, w ktorej wczoraj bylam, od innych dzieciakow:unibrow:. Sama juz nie wiem.
Mam nadzieje, ze u Was lepiej. Pozdrawiam goraco:blink:.
Buzka
 
Hej Kochaniutkie jak sie macie..?
poczytalam co tam u was ale nie za duzo naskorbalyscie od wczoraj :-(...ja nadal nie rozdwojona w calosci :dry:...i nic nie wskazuje na to zebym sie rozdwoila w przeciagu kilku dni:sorry: ...Mala chyba chce wyskoczyc w terminie albo i nawet po terminie :-:)-p...nie chce Mamusi zrobic przyjemnosci i woli posiedziec sobie jeszcze no ale coz nic nie moge zrobic:no: nie bede jej wypychac na sile :szok:...poprostu chyba jest jeszcze nie gotowa do wyjscia na ten zly swiat wsumie sie jej nie dziwie:-D

Karolina55- Ciesze sie ze z Mezem Twoim jest OK ...ale za to z Mlodym nie za najlepiej ..moze to juz zabkowanie??

yowka- ja bym jednak nie mogla trzymac dziecka w pomieszczeniu obok:no::no: mimo ze to tak blisko jak mowisz no ale ...he he ale to moje zdanie ja bym sie bala ze cos sie stanie:-( ze nie uslysze jak placze,oddycha, przekreca sie czy cos..a w nocy chodzic tak :szok: ja sie tylko podniose i mam lozeczko nie bede musiala schodzic z lozka he he
ale napewno sie wszystko zmieni jak sie urodzi i nie bedziesz mogla tak trzymac obok w pokoju :-p
ale to jest tylko moje zdanie ...:cool:
 
hej babki
Karola dobrze z mezem wporzadku i ze operacja sie udala:-), szkoda tylko ze Gabrys cos zalapal i goraczkuje , podaj mu moze czopki rzeciwgoraczkowe., jak masz . Ja mam ale jak ci je dostarczyc , pewnie do tego czasu z malym bedzi ok.
Czopki ponoc najlepsze na goraczki i maluszkow.
Biedaczek maly :-(

Buziaczek no widzisz , tak to juz jest , ja tez bede pewnie oczekiwala i tak pewnie donosze do 40 tyg. Ale pocisz sie tak malo juz zostalo:tak:, jak ty urodzisz w terminie to mi pozostnie ok. 20 dni:tak:. Nie moge sie juz doczekac.


Pa pa
 
reklama
Karolina...maly najpewniej zabkuje jak nie ma innych objawow poza goraczka a to juz polroczne dziecko wiec norma. Tak przynajmniej mysle...
Niunka i buziaczek jak ja Wam babeczki zazdroszcze, ze juz tak blisko jestescie..jak juz nie moge sie doczekac konca..niby ciąża to takie cudowne przezycia itd. ale mogla by trwac krocej i oby tak ciezko nie bylo...ja swoje 11 kg juz czuje straaaasznie..mecze sie jak cholera i kregoslup...to jest chyba najgorsze..strasznie mnie boli juz od 2 miesiecy a dzis zaczal sie 6 miesiac...wiec jeszcze sie pomecze :no:
Od jakiegos czasu strasznie zakrecona jestem...to chyba tez zasluga ciazy...nie moge sie skupic w ogole...dzisiaj np. kupilam podwojnie pewne rzeczy dla malucha, co gorsza takie ktore podwojnie mi nie sa potrzebne:-D...zapomnialam z kolei wziac zaplaconych zakupow ze sklepu, przypalam jedzenie, wszystko mi z rak leci...echhhh...chyba zaczyna sie moja panika przed porodem i przed tym, ze to moje pierwsze dziecko, ze sobie nie bede potrafila poradzic tu sama...bez rodziny..moj partner na nocki pracuje a dzieci czesto noca chorują, a do tego ten moj angielski do bani na calej linii :no:..oj zaczynam marudzic :-:)sorry:

Mam pytanko...jako, ze jestem zielona co do specyfikow dla dzieci ... jakie pieluszki poza pampersami sa dobre i nie powoduja odparzen?Pod wzgl. ceny nie ukrywam najbardziej mnie to frapuje,bo jednak pampersy do tanich nie naleza niestety..jakie polecilybyscie mi chusteczki nawilzane i krem do pupy..jak to jest z sudokremem stosowac mozna po kazdej zmianie pieluszki?Czy mozna cos innego?A jak mi sie jeszcze cos przypomni to zapytam bo naprawde jestem zielona w tym temacie i w sklepie kieruje sie czesto firmą..nie zawsze tanią i dobra..albo wysokoscia półki...tyle tego jest,ze naprawde nie wiem co jest godne zakupu...a za co nie ma co przeplacac...prosze o porady :)
 
Do góry