reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Hej ja tylko przelotem bo nie mam humoru :no:.Krystian był dzisiaj okropny dał mi w kosc na maksa:wściekła/y:.A już go miałam chwalic ze taki grzeczny był w tym tygodniu:-(.Co do rodzinnego obiadku to ja jestem na tak ustalcie datę to ja się dostosuje.agnieszkauk ja tez od dawna planuję kupic taki termometr do ucha ale jakoś na żaden nie mogę się zdecydowac:no:.Ale u mnie to normalka bo ja ciężki klient jestem :tak::-D.ampar3 ja też się zbieram do cwiczeń i jakoś zebrac się nie mogę:no:.Ale sprzęcik już stoi w sypialni więc chyba się skuszę na rozładowanie stresu cwiczenia są najlepsze :tak:.
 
wieczór kobitki:-)
dopiero mam chwilke,zeby cos naklikac:wściekła/y::wściekła/y:
mały tak mi dzisiaj dał w kosc,ze ledwo zywa jestem,kregosłup mi peka a do tego jakies przeziębienie mnie bierze,w domu ciche dni,ogólnie masakra:wściekła/y::wściekła/y:domku nawet nie pojechałam ogladać,bo bylismy wczoraj zerknac no i faktycznie pełno slamsów i ludzi co zajmuja sie zbieractwem złomu:szok:a do tego za ogródkiem jakies kamieniołomy:baffled::baffled:

sylwiam wszystkiego najlepszego:-):-):-)samych słonecznych dni w UK!!!
paradosia ucałuj gwiazdeczke:-Dmój za tydzien ma roczek:-)

ampar3-i ja sie tez tak zabieram do cwiczen,brzuszki porobie tydzien a pozniek odpuszczam z bolu plecow.myslalam,zeby rowerek kupic i hula-hop,zeby cos z tym brzuchem zrobic,bo waze tak jak przed ciaza,tylko teraz ze 3 kilo ma moj zwis:-D:szok:

katarina-ja rowniez trzymam kciuki,w sumie to i na mnie pora zeby sie zastanowic nad rodzenstwem,bo chyba im mniejsza roznica wieku tym lepiej,nie dziewczyny??

Agnieszkauk no ja tez nie mam takiego termometru,wiec nie moge nic powiedziec na ten temat:sorry2:

ide do mojego A moze skonczymy ciche dni,bo mlody spi:-D:-Dale ciezko bedzie,bo wojna prawie byla:szok::szok:
 
Dobry Wieczór

Mi niestety jutrzejsze spotkanie przejdzie koło nosa, bo o 11 mamy oglądamie nowego domku.

agnieszkauk ja nie mam takiego termometru, ale jak pracowałam w szpitalu to widziałam że mają Brauna i mierzyłam sobie temperaturę i ładnie pokazało 36,6.

sylwia.m wszystkiego najlepszego z okazji urodzin:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Paradosia buziaki dla Amandy z okazji roczku:-):-):-):-)
 
Hejka,
Sylwiam - 100 najlepszych lat!!!
Paradosia - ucałowania dla Amandy!
Ja niestety jutro do pracy, ale cały weekend wolny. No i może od przyszłego tygodnia będę miała psiaka - Yorka :-) , troszkę jeszcze się wacham, ale więcej jestem na tak niż na nie. Problemem tylko jest to, że może być problem ze znalezieniem nowego domu ( niestety nie wszyscy pozwalają na zwierzaka) , a drugie to pogoda, która nie zawsze nastraja do wyjścia. A Wy co myślicie o tym?
Agnieszkauk - ja mam ten z lloyds farmacy- nurofen , a teraz jeszcze kupiłam też w tej aptece i ich firmowy , który mierzy temp. przy skroni. Jeden i drugi jest ok. Chociaż myślę, że brauna byłby najlepszy, no ale też i cena inna.
Kasia8118 Wózek fajny, przekazałam koleżance, ma się zastanowić, jak coś to dam znać.
Katarina również trzymam kciukasy, u mnie niestety narazie nic:-( . Teraz się testuję ( kupiłam testy owulacyjne - może to coś pomoże)
 
witam z ranca mumuski
Widz, ze sporo Was sie wykruszylo :-:)-:)-( no nic zalejecie mnie nastepnym razem ;-):tak:

ampar3 - jak dorwe Twojego syna to ja z nim wyrownam rachunki:-p:-p:-p ja mu dam kulki :dry::-D:-D:-D:-D

ja tez jestem chetna na obiadek :tak::tak::tak::tak:

laski o ktorej Wy sie do mnie wybieracie:confused::confused::confused:
 
Czesc Babeczki,

Sylwiam powiem w skrocie moze i bym sie wybrala ale nie mam auta:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ale na latte napewno przyjde do tego auto nie jest mi potrzebne:-p

agnieszkauk aj rowniez nie pomoge bo takiego termometru nie posiadam:-(

4muchy oby domek spelnil wasze oczekiwania 3mam kciuki;-)

zanetabd7 nie ma to jak ciche dni z mezem tez tego bardzo nie lubie:-p ale potem godzenie jest chociaz mile:-p:-p

ampar3 ja tez od tygodnia zabieram sie za cwiczenia ale jakos zawsze jest cos wazniejszego i ciekawszego do roboty:-D

kasia8118 wspolcczuje ja czasami nie mam juz sily na ta moja krolewne a co dopiero dwojka dzieci ahhh juz sie boje bo wiem ze mnie to kiedys napewno czeka;-)

Ok czas na sniadanie i kawusie bo jak sie zaraz nie rusze to juz sie nie rusze wcale i bedzie dzien pizamowy mimo tego sloneczka za oknem.
Milego kawkowania dziewdczynki zycze:tak:
 
Hej kobitki!

Marta84- sorki ale mnie dzisiaj nie będzie. Młody dał mi dzisiaj w nocy tak popalić, że ledwo patrze na oczy. No i zaspaliśmy i J nie wyrobił się żeby zabrać się z kolegą do pracy więc nie mam nawet auta:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Agaam- może jest troche słoneczka ale zimno jak wczoraj także ubierzcie się ciepło dziewczynki
mamtróeczki- ja tam bym chciała psa. Może nie yorka bo nie przepadam za tą rasą psów (ale to już kwestia gustu). My nie mamy tylko dlatego, że często jeździmy do Pl i byłby problem co wtedy
Sylwia.m- no dobrze, że się zreflektował:sorry2:. Jaki ekspress dostałaś? Też się przymierzam do kupna ale nie mam jeszcze pomysłu którego
Doris- też bym była za rodzinnym obiadkiem. J ma weekendy wolne więc my sie dostosujemy:tak:
Alexnow- ja tez chętnie wpdne w przyszłym tygodniu. Nie mam jeszcze planów więc się dostosuje do reszty.
Lece bo Adam marudzi:baffled: Miłego kawkowania. Pa pa
 
HELLLOOOOO:-):-):-):-) My juz wrocilysmy,ale zimno jest!!:tak::tak::wściekła/y::wściekła/y:Mala drzemie a ja posprzatalam ,jeszcze tylko odkurzanie i mopowanie mi zostalo!:blink::blink:Na obiadek meatballsy wlasnej roboty i rosolek dla malutkiej ugotowalam na swiezym kurczaczku;-);-);-):happy2::happy2:mam nadzieje ,ze zje ze smakiem ,bo ostatnio nie ma wcale apetytu!!!:wściekła/y::wściekła/y:Zaneta-mam nadzieje ,ze uda sie z domkiem pozytywnie:happy2::happy2:moze to zalezy gdzie sie trafi:confused::confused::confused::confused:ANIA-nie chcialam Cie nastraszyc kochana:no::no::no::no::-:)-(Ale powaznie,mam nadzieje ,ze Twojemu bobaskowi to minie ,bo moja jest okropna co do spania:szok::szok::szok::szok:w dzien tez dzrzemie bardzo czujnie!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Sylwiam-wow!!!No to chyba meza mocno ucalowalas za ten ekspresik;-);-);-);-)to i ja skorzystam z zaproszenia,a owszem (latte to moja ulubiona coffe);-);-):tak::tak::tak:Marta84-przepraszam ,ze nie moglam byc kobietko:-:)-:)-(mam nadzieje ze bylo fajowo.pozdrawiam dziewczynki,papapapatki:-):-):-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej

Ale dzisiaj zimno brrrrrrrrrrrrrrr:confused:
Sylwiam- ja tez sie chetnie napije kawki- super prezent dostalas:tak: Zazdraszczam:tak:
Kasia8118- wiesz jak to ze mna jest:-D:-D I tak cud ze sie ruszam;-) Chyba musze tez jakis sprzecik sobie sprawic bedzie latwiej i ciekawiej:tak:
Zanetabd7- ja wlasnie tez mam ten sam problem- ogromny przod i nikt mnie nie rozumie bo go da sie ukryc ale niestety nie na plazy no i ja go widze:wściekła/y:
Agaam- ty sobie mozesz zapominac o cwiczeniach;-):tak::-)
Marta84- niestety w tym wieku juz wiedza czego chca:wściekła/y: Chyba wy sie do nas jednak wybierzecie:tak: Czekam tylko na jakis wolny piatek lub sobote artura:tak:
Ania1812- :-:)-:)-( Moze teraz zabki??????????????:confused:

Ide na fajeczke. Ktos chetny??????????
 
Do góry