reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Cześć babeczki!
Ale ładnie świeci słoneczko. Jak tak dalej będzie to popołudniu pójdziemy na spacer do parku. Filip juz od dawna marudzi, że chce pojeździc na rowerze więc będzie miał okazje.

Alexnow, 4muchy- gratuluje nowych domków:tak:
Ampar- sama juz nie wiem co z nim jest. Dzisiaj się budził ze 4 razy:wściekła/y:
Graziul- też mam nadzieje, że mu szybko minie. Tobie nie zazdroszcze. Kurcze myślałam, że takie nocne wstawanie to tylko u niemowlaków:szok:
Katarina- i jak wyszedł test? Mam juz gratulować;-)

Dobra dziewczynki to może spotkamy sie z na rodzinnym obiadku w nastepna niedziele? Może tak ok. 14? Tylko musiałybyście ustalic gdzie bo ja nie znam żadnych fajnych knajp.

Zmykam bo zaraz jedziemy do centrum. Bye
 
reklama
Cześć dziewczyny:-) piękny dziś mamy dzień więc z racji tej wybieram się zaraz na shopping:tak: na poprawę nastroju:-):-) apeluje do tych zainteresowanych iż test wyszedł negatywnie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: załamałam się powiem wam,ale już jest ok:tak:;-) nie mam depresji z tego powodu,nawet lepiej wam powiem bo mam już bilet do PL zakupiony na przyszły mieś.i tak była bym w plecy:no::no::szok::szok: a pomajsterkujemy sobie po powrocie:tak:;-)4muchy-[moje gratulacje w końcu masz za sobą poszukiwania:tak:;-) teraz tylko się ładnie urządzić i zaprosić nas na parapetówkę:-D:-D:-D:-D:-D Sylwiam-[już się nie mogę doczekać tej degustacji dolce gusto:tak:;-) mniam...mniam:-) też sobie chcemy z B zakupić ten sprzęt:tak::-) czaimy się na niego jak takie czajki:-D:-D:-D:-D ale zawsze jest coś ważniejszego :baffled::baffled::dry::dry:Roksana-co się dzieje z tobą??jakoś mało aktywna jesteś:dry::dry: i co z tym mieszkaniem twoim w końcu??
oki kobietki,idę się szykować,życzę wam wszystkim miłego weekendu:tak::-):-):-) pozdrawiam was serdecznie;-):tak::-):-):-):-)
 
Czesc:-)

Mi pasuje nastepna niedziela :-)Moze tam gdzie zawsze ?tam odrazu kulki sa:tak:

KASIA8118-bylam dzisiaj w Pikniku i widzialam wasz samochod,ale tak sie zastanawialm czy to Wasz,ale tearz wiem ze tak:tak:

4MUCHY-no to teraz tylko sie urzadzic:-)super ze Wam tak szybko poszlo:tak:

MAMATROJECZKI-zobaczysz jak to fajnie byc mobilnym:-D:-Dja sobie tearz nie wyobrazam zycia bez samochodu:no:Jak J pracowal na dzien,to mielismy dwa:dry::sorry2:Teraz jakos to godzimy:tak:

ALEXNOW-no to teraz przynajmnie bedzie Wam cieplo w domku:-)a co do spotaknia ,ja mowilam ze sie dostosuje do reszty:tak:np sroda,moze byc??

A Roksannna wybrala Farme od Nas:-:)-:)-(
 
Witam w sloneczny dzionek:cool2::cool2::cool2:
DORIS78-MI SRODA PASUJE :-):-):-)A CO DO CIEPELKA TO JUZ SIE CIESZE:-D:-D:-D
DZIEKUJE WAM WLASNIE DZWONILISMY PO PRZEWOZNIKACH I
ZOBACZYMY JESZCZE TYLKO JECHAC DO SHIPLEY PODPISAC UMOWE I ODEBRAC KLUCZE:-):-):-):-)
NIC UCIEKAM CZEKAM NA LANDLORDA BO SIE BURZY I TRZEBA Z NIM POGADAC:-):-):-)JA Z WSPOLNEGO OBIADKU ODPADAM BO Z KASY SIE WYPORTKOWALAM A TO BEDZIE PRZED PRZEPROWADZKA;-);-);-)PAPA
 
Witam dziewczynki w ten słoneczny dzionek!
marta84
dziekujemy za spotkanko ;-) szkoda ze reszta dziewczyn nie dojechala ale robi sie coraz cieplej wiec moze wkrotce uda nam sie spotkac na spacerku :dry:;-)
alexnow,4muchy super ze macie mieszkanka! :-)
katarina26 nie ma tego zlego co by... nastepnym razem sie na pewno uda a tym razem nie ominie cie imprezka rodzinna ;-)
sylwia.m mi juz sie snila pyszna latte z twojego nowego expresu :-D:-D
 
A ja tam z Wami na bierząco jestem. A nie piszę bo mi czasem ręce opadają i nie wiem co napisać :-D:-D:-D:-D:-D Żart
Wczoraj zaglądałam i było bardzo długo pusto, a Wy się wzięłyście za pisanie w nocy ;-);-)
Jeśli chodzi o ten rodzinny obiad to mnie też pasuje przyszły tydzień, bo za dwa Ł pracuje.
4muchy się wreszcie doczekałaś, i teraz już chyba nie zamierzasz zmieniać :confused::confused::confused::-):-):-)
Katarina26 postanowiliśmy czekać na accent. :tak: Może się teraz coś ruszy, mam nadzieję.
Alexnow to co Ty miałaś z ogrzewaniem? I w takim razie nici ze spotkanie u Ciebie w przyszłym tygodniu :-(, ale skoro masz tak zimno to chyba chciałaś nas zamrozić :-p:-p:-p;-)
 
Slonko swieci ,ale jest wciaz zimno!!!Brrrrr..my zmarzlysmy na spacerku:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::szok:SYLWIAM- Witaj w klubie szajbek motorowych;-);-):-):-)znam ten bol kochana:tak::tak:a co bedzie jak sie calkiem ciepelko zrobi?????aaaaaa..slomiana wdowa ,porzucona dla motoru:wściekła/y:;-);-);-);-);-):-):-):-)ROKSANNA-witaj kobietko,fajnie ,ze sie odezwalas,trzymam kciukaski ,oby sie ruszylo i to szybko:-);-);-);-)ALEXNOW-rowniez trzymam kciuki za przeprowadzke,to co jestesmy zaproszone na srode???;-);-);-);-):confused::confused::happy2:Moja dzidzia-milo Cie znow uslyszec-pozdrawiam:-):-):-):-)katarina-ja juz Ci mowilam ,ze przykro mi i glowa do gory;-);-);-);-);-);-)a co do ekspresu to wiecej takich czajek by sie znalazlo!!!!!!!hehhehheh MY tez CZAJKI:-):-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-)mam nadz.ze zakupisz obcasiki fajowe:tak::tak:;-);-):blink::blink:POZDRAWIAM ,:happy2::happy2::happy2:do uslyszenia.P>S>TO KIEDY JAKIS SPACEREK???? PROSZE MNIE POINFORMOWAC:-):-):-);-);-)
 
Cześć dziewczyny!!!!!
Ależ piękna pogoda dziś była:tak::tak::tak::-D:-D:-D:-):-)
Wcale się nie dziwię że tu tak cichutko:tak::tak::-D:-D
Gratuluje nowych domków:tak::tak::tak:
I życzę udanej fryzurki:tak::tak::tak:

A nam wszystkim więcej tak pięknych dni :-):-)
 
Heeeeeej;-)

My na 95% też piszemy się na obiadek za tydzień:tak:

Katarina szkoda:-:)-:)-:)-( Długo już się staracie??

Graziul oj tak, szajba:tak: Teraz już mu uśmiech z buzi nie schodzi jak wie że już niedługo pojeździ:sorry2: Z tym, że on już nie jeździ po ulicach (zbyt duże ryzyko złapania punktów karnych, których on jako instruktor może miec tylko 6 no i bardziej niebezpiecznie) tylko tak dwa razy w miesiącu jedzie na cały dzień na tor i tam się ścigają:tak:

Ania ja też już nie mam pomysłu na to nocne wstawanie, nawet co 1,5 godziny:szok: pocieszam się tym, że kiedyś wkońcu musi to minąc;-)

Alex mi też środa pasuje:tak: Rozumiem, że mamy ubrac się ciepło;-)

Wszystkie mają ochotę na moją latte......a ja Was przetrzymam i zaproszę w przyszłym roku:-D:-D:-D żartuję, muszę najpierw kupic szklanki:tak:
 
reklama
No to ja Was poszczuje ta kawa od Sylwii:-D:-)Dzisiaj bylam na degustacjii,ale dostalam tylko capuccino:tak: bo Sylwia juz sobie sama cala latte wypila:wściekła/y:;-):-p
Ale te capuccino dobre bylo,bez porownania z mokate:-D:-Dtakie gladkie i nie slodkie:tak:

KASIA8118-wlasnie co nic nie piszesz jak tam u fryzjerki:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry