reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Witam Was już po świętach

JA w ogóle nie mam czasu na pisanie a przez święta to nie wiedziałam jak się nazywam. Rodzinka przyjechała z Polski myślałam że choć trochę pomogą ale znowu się rozczarowałam. Także sprzątałam i gotowałam z dwójką moich maluchów na 8 osób- w wigilie przy stole o mało nie zasnęłam. Ale już pojechali więc wracamy do naszego trybu.
Olusia i Milenka na szczęście zdrowe ciekawe ile taki stan będzie trwał - penie do momentu aż Ola pójdzie do szkoły:szok:. Od 5 stycznia Ola idzie do Reception Class na full time z czego bardzo się ciesze. Milusia ma już 6 zębów. 4 zęby wyszły jej w przeciągu dwóch tygodni- ale ślicznie teraz wygląda z takimi białymi perełkami. A gryzie tak że szok- skończyło się masowanie dziąsełek- nie chce palca stracić:-D
Brat który z nami mieszka poleciał do PL na sylwestra więc mamy ciszę i spokój. Obrażony na mnie bo zwróciłam mu uwagę że mogłby po sobie umyć naczynia więc tak mył że rozbił mi 6 kieliszków do szampana które dostałam na prezent ślubny. Do niego to już kompletnie nie mam sił jak mieszka z nami jest fajnie ale jak tylko ma kontakt z naszą rodzinką to tak się zmienia że szok. Pyskuje, nie robi nic w domu dokucza Oluni. Jak dla mnie mógłby się już wyprowadzić na swoje bo ja pasożyta nie chce mieć w domu. Nie mam zamiaru jeszcze po nim sprzatać czy uspokajać za każdym razem Olunie jak jej dokuczy. Dorosły chłop a zachowuje się jak dziecko i z każdą rzeczą dzwoni do mamy. Nikt by nie uwierzył że można do mamy dzwonić po 10 raz na dzień 7 dni w tygodniu. Ja nawet nie mam możliwości się z mężusiem pokłócić bo mama zaraz wie i dopytuje się o co poszło.
Ale go nie ma jeszcze dwa tygodnie więc się relaksujemy wszyscy.

Wczoraj rozmawiałam z moją babcią i dostałam cudowną wiadomość że moja ciocia spodziewa się maluszka na lipiec. A jak jej się pytałam ostatnio czy mam zostawić rzeczy po Milence to mnie wyśmiała:-D:-D:-D i rozdałam wszystko :wściekła/y:
Zmykam coś gotować bo MIlenka śpi a jak wstanie to zmykamy na spacer - tak mi się nie chce że szok ale to chyba przez tę wredną pogode
 
czesc dziewczyny
slicznie dziekuje za zyczonka:-) no 24 latek stuknelo:-D:-D:-D
a my za godzine mamy wizyte u dermatologa-odebtalismy dzis wyniki z labolatorium i zobaczymu co powie o nikolce.pędrak maly wogole nie chce jesc-coraz bardziej mnie to zlosci.
u nas po swietach spokojnie-mielismy trzy wigilie i nikolka sie nameczyla ze szok. a w moje urodzinki sprawilismy jej prezent-kon na biegunach-moj R powiedzila ze ze sklepu nie wyjdzie jak nie kupimy konia:-D:-D smiac mi sie chcialo bo w dziecinstwie on marzyl o takim koniu na biegunach a rodzice kupili mu psa na biegunach:-D:-D:-D
dzis kupilam bilet na prom na 10 stycznia-takze juz zaczynam sie psychiczie przygotowywac na powrot
 
33333333333333333333333
________333________________333
__N_______333___2_0_1_0___333
____O______333___________333
______W_____333_________333
________Y_____333______333
________________333__333
_____R____________3333
_______O___________33
_________K_________33
___________________33
__2_0_1_0__________33
___________________33
___________________33
wszystkiego najlepszgo kobietki w nowym roku
 
Wanny szampana, seksu do rana
Niech ciało swawoli, głowa nie boli
Niech pamięć nie zawodzi, alkohol nie szkodzi
Spełnieniają sie marzenia, gdy rok cyfrę zmienia :-D:-D:-D

*.*´¨)
¸.•´¸.•*´¨)
.•´,•*´¨)¸.•*¨)
¸.•´¸.•*´¨).•*´¨)
(¸.•´ (¸.•` * ¸.•´¸.•*´¨)
::::::°::::::::o::::°:::::o°:::O::°::::
::::::::°::::°:::::::::o::°::::°::::::
::::°:o::::::::°::::o::°:°:::o::°::::
...~~~~~~~~/...~~~~~~~~/
....~~~~~~~/.....~~~~~~~/
.....~~~~~~/.......~~~~~~/
......~~~~~/.........~~~~~/
.......~~~~/...........~~~~/
........~~~/.............~~~/
.........~~/...............~~/
..........~/.................~/
...........||..................||
...........||..................||
...........||..................||
...........||..................||
...........||..................||
......./******........./******
Szampańskiej Zabawy
Do Siego Roku 2010!!!!!:-)
 
4Muchy dzięki.
Ja właśnie szykuję się do pracy na 4 godzinki. A miałam mieć wolne :wściekła/y: No ale cóż kaska się przyda :tak: . Dzisiaj po pracy muszę jechać kupić kilka rzeczy na dzisiejszy wieczór bo mamy mieć gości.Najważniejsze, że tort już zamówiony i odebrany :-) . No ale nie będziemy tylko jeść tortu. A czsu pozostanie niestety niewiele na zakupy. Ale ostatnio pracuję po 12 godzin i jak wracam do domu to padam. Nie wiem czy uda mi się jeszcze dzisiaj tutaj zajrzeć więc już teraz składam wam laseczki i waszym rodzinom życzonka noworoczne
Po zaciemnionym niebie biegnie smuga kolorowa, z ogonem rozpryskującym się po królestwie nocy. Po chwili znika w blasku księżyca, tak jak rok miniony. Lecz coś po nim pozostanie- wspomnienia i marzenia. Szczęście i te dni gorsze, słowa raniące i te kojące. Uśmiech igrający ze łzami. A ja życzę Wam, aby te wspomnienia, które pozostaną w pamięci w Nowym Roku były inne. Z marzeniami, masą dobrych dni, słowami płynącymi z serca, które uszczęśliwią, wspomnienia z masą miłości i przyjaźni.
°o o°
__o°__
|HappY|
| New |
\\Year/
\\__/
__||__
>2010<
 
Hej Babeczki
Ja tez na chwilkę,bo ciagle brak czasu:zawstydzona/y:
Mamatrójeczki Wszystkiego Naj...Najlepszego dla twojego ślicznego malego loczka;-)Mam nadzieje ze solenizant juz lepiej się czuje:tak:
Kasia1881 napisz jak udal ci sie wczorajszy dzień wolny;-)mam nadzieje ze owocnie:-)

Wszystkiego Naj.... Najlepszgo Babeczki w Nowym Roku :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Buzięta dla Was i waszych Aniolków
 
reklama
hejjo
ja mam chwilke wolna,bo nikola oglada z ciocia teletubisie.jestem zalamana po wczorajszej wizycie u dermatologa-owszem powiedzil ze przyczyna jej alergii mogla byc mizeria do ktorej wlozyla swoje raczki albo ten proszek w zelu ale na 100% mi nie powie. po przepisanym syropku i kremach zeszkla alergia,ale sprawdzil wyniki jakie miala zlecone(na pasozyty w kale i badani krwi) wszysko jest ok-ma tylko lekka anemie.powiedzilam mu ze nikola wogole nie chce jesc tylko non top pije.zasugerowal zeby zrobic jej dodatkowe badania krwi na cukier-bo jak to on powiedzila -nie zyczy nam ale to moze byc cukrzyca:szok::-:)-( na poniedzilek na rano jest umowiona do pediatry i wtedy zrobia nam badania w przychodni.dzis jedziemy do dziadka R bo ona ma glukometr i zobzcymy jaki nikola ma cukier(nie jest to badanie naczczo ale ja juz dzis musze wiedziec) a kompletne badanie bedzie 4.01 naczczo. pozdrawiam waz i zycze wszystkim forumowiczkom i ich rodzina wszystkiego co naj naj w nowym roku 2010
 
Do góry