reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc dziewczyny
Przepraszam ze odzwywam sie dopiera teraz:zawstydzona/y:planowałam spotkanie u mnie ,ale musze isc jutro do pracy na kilka godzni , przykro mi:-(wogole u mnie wszystko na warjackich papierach , zaplanowałam sobie szykowanie na wtorek i srode ,a tu jutro juz odpada.
Dobrz ze Dawid ma pojecie co i gdzie kupic:tak:troszke mnie wyreczył.
Kasia 8118 Huber wrocił bardzo szczesliwy , i rozbrykany. Dziekujemy za impreze. Ja oczywiscie nie przyjechałam ,bo czułam sie naprawde fatalnie.
Roksanna u mnie tez nie ma barszczu czerwonego ,tylo zupa grzybowa ,ale je sie ja z uszkami i pirozkami:-pmniam
Ampar ciekawe czy chłopaka wyjdzie ta meska imrezka:sorry:chyba nas nie przebija w organizacji:-D
 
reklama
Ja na razie na kulki jeszcze nie powinnam iść :zawstydzona/y:, tzn MAti nie powinna, a że ma katar i że jest tata w domu to może ją zostawię a sama się z Wami jakoś zobaczę. Gdzie te kulki? I o której?
 
No moje chłopaki już padli.Jeden na pewno jeszcze wstanie kilka razy:sorry:.A ja się ciesze chwilą ciszy:tak:.katin ja też dziękuje;-).Trochę byłam rozczarowana że Ciebie nie było bo dawno się nie widziałyśmy,ale co zrobic jak choróbsko Ciebie dopadło:-(.
 
A moje dzieci jeszcze szaleja , ale co tam moga jutro pospac i ja tez bo do pracy dopiero na osma.;-)
Dziewczyny jak mi sie podoba ta zima , całkiem inaczej przezywam te przygotowania swiateczne:happy:
Mojadzidzia prawdopodobnie bede sie bawic na sylwestra z Twoja mama:-D
 
hej
Ja dopiero moge sie odezwac- ostatnie zakupy robilam, zle sie czuje i 3 godz pakowalam prezenty:szok: Co do spotkania to ja bym bardzo chetnie ale nie moge jutro- za to jak wszystko juz przestanie kursowac przez kanal la manche to stawie sie od srody kazdego dnia- mam duzo prezentow:-D:-D:-D:tak:
Kasia8118- ja tez bardzo dziekuje i chcialam cie prosic dzisiaj o kolejna impreze bo tak sie dobrze czulam a tylko weszlam do domu i zaczelam konac;-):no:
katin- na pewno sobie bez nas nie poradza: zanudza sie, beda mieli niedobre jedzenie i nikt ich nie przytuli:-D:-D:-D
natalka90- badz twarda, zacisnij zeby niedlugo bedziecie juz sami;-)
Doris78- ale masz fajnie- a babcia nie chce szymonka tez wziac:-);-)

Jutro mam dzieciowa imprezke a my sobie troszke popijemy- tzn ja pewnie nie dam rady:-( Wieczorem sie pozegnam
 
Cześc dziewczynki!
Nie pisałam wcześniej bo u mnie urwanie głowy przed wyjazdem. No i oczywiście mega stres. Przez pogode nie wiedzielisy czy wogole pojedziemy. Mam zabukowany eurotunel i nie było wiadomo czy będziemy mogli przejechać. Ale jak na razie ruch jakos idzie chociaz z opóźnieniami.
Ampar- macie rezerwacja na prom czy tunel? No i jak nie pojedziemy to zostaniemy z mnóstwem prezentów:sorry: Może sie wymienimy:-D
Katin- ja też lubie taka pogode przed świetami ale przez wyjazd srednio mnie cieszy:crazy:
Natalia- jak znowu Cie wkurza to policz do 10. A tak serio to wykorzystuj gości ile możesz do opieki nad Claudią. Niech się do czegos przydadzą:tak::-D
Sylwia, Doris- ja z zwiadomych powodów odpadam ze spotkania. Ale chętnie sie spotkam po nowym roku. Zapraszam do mnie na kawke. Oczywiscie wszytskie dziewczyny z dzieciaczkami:tak:

Kochane forumowiczki!!!
Życze Wam zdrowych, pogodnych, radosnych i rodzinnych Świat Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku.
Buziaczki dla Was wszystkich:-):-):-)
 
Czesc

ANIA1812-Wesolych swiat i Szczesliwego Nowego Roku:tak:Obyscie przejechali przez tunel:tak:
A prom tez nie plynie??

ROKSANA-ja nie jade na kulki dzisiaj bo David jakos niemrawo sie czuje:sorry:
Zreszta my chyba wczoraj sie czyms strulismy:-(bo i Ja i David sie zle czulismy,parwie caly dzien nic nie jedlismy:-(

KATIN-ja tez jakos inaczej odczuwam te nadchodzace swieta:tak:Pewnie wlasnie przez ten snieg,takie prawdziwe polskie swieta beda:tak:

AMPAR-jeszcze fajniej by bylo jakby jeszcze David sobie do babci pojechal:tak::-D

KASIA8118-tak Kuba juz ma ferie:tak:
 
Doris przykro mi że coś Ci jest ale w sumie się cieszę że się nie spotykałyście :tak:.
Ja mam w domu jeszcze tyle roboty, że chyba zamiast internetu muszę się wziąć za robotę. Dobrze że Łukasz w domu. On mi zawsze trochę pomoże.
Ampar nie wzięliśmy tego mieszkania. Nie wiem czy dobrze zrobiliśmy.
Ania i Ampar szerokiej drogi i miłych Świąt w Polsce.

No to co do roboty ;-);-);-)
 
hej
Ja pakuje a chlopaki zmieniaja opony:tak: Maly pewnie ma frajde:-) A o 14 przychodza mamuski ze wsi:tak:
Doris78- mam nadzieje ze wam niczego nie sprzedalam, zadnego wirusa:-( a pewnie najlepiej zeby babcia jeszcze janusza zabrala, co?????/ I to tak na pare dni:-D:-D:-D
Ania1812- my tez pociagiem przez tunel:wściekła/y: Ale jak cos to ide na wymianke:-D:-D
Roksanna1- ty to dobra aparatka jestes;-) Mi tez zawsze przykro jak gdzies nie moge pojsc a wiem ze jest spotkanie:tak:

A ja sie nie chwalilam zebyscie sie nie smialy na zapas ale wczoraj zrobilam nalesniki i wyszly:-D:-D:-D:-D Do wieczora- przyjde skrobnac zyczenia
 
reklama
Czesc wszystkim w ten sniezny dzien:-):-)
U nas na Wyku normalnie zawierucha za oknem:-p Pada i pada ale chyba sie przejde na spacer w ta peikna pogode chociaz na troszke:-) Zrobie sobie przerwe od garow i sprzatania potem maz wroci z pracy to przejmie paleczke :-D

Doris78 oby zadne chorobsko sie do was nie przypaletalo zxdrowka dla was;-)

Ania1812, ampar Szerokiej i bezpiecznej podrozy. A zyczenia skrobac bede pozniej nie kazdemu z osobna:-p:-p

Oki ide karmic moje malenstwo i idziemy troszke pomarznac na dwor:-D

Pozdrawiam
 
Do góry