reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc:-)

Czy u Was tez tyle sniegu napadalo????:szok::szok:Rety w Wyke jest sporo:shocked2:Fajnie jakby tak zoatal do swiat:tak:

No to jak spotykamy sie we wtorek???No i najwazniejszze pytanie gdzie????:-D:-D
 
reklama
czesc kobietki u mnie jeden placek dopiero upieczony dzis zrobie uszka i pierogi jutro wezme sie za nastepne placki u mnie wczoraj byla Kaska i jak jechali do domu to nie mogli wjechac pod gorke bo tak bylo slisko :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
a to gdzie spotkanko robicie??????????????
 
Ja tylko wpadam sprawdzic co ze spotkaniem ale widzę, że chętnych nie ma:-(
Dziewczyny co z Wami????????

Jakby co to ja jak zwykle chętna, z godziną i miejscem dostosuję się do większości:tak:
 
Ja tez zajrzalam zeby zobaczyc co z jutrem:-D:-D:-D
Jak nie wymysli sie zadnego miejsca,mozna u mnie zrobic:tak:

Ale dzisiaj ladnie bylo,wogole sie nie czulo mrozu na dworzu:no:

Jade do mamy zwiesc Kubusia bo jedzie na noc:tak:
 
A co to za potworna cisza:szok:?U mnie nic nowego więc nie pisze.Krystian zajęty nowymi zabawkami po urodzinach :tak:.Olivier śpiący bo w nocy buszował a ja niedospana siedze i nic mi się nie chce :no:.Co do spotkania to ja raczej odpadam bo czekam na dwie ważne paczki:tak:.A to spotkanie to ma byc jutro czy w środę?Bo gdyby jutro przyszły paczki to w środę była by jakaś szansa że ja też bym dotarła na spotkanie.Oczywiście zależy gdzie by miało byc.A co Kuba ma już wolne od szkoły?
 
Ostatnia edycja:
Przez tą pogodę chyba nie możemy się tak zorganizować. :tak::tak: Ja też dziś byłam na zakupach, powiedzmy że ostatecznych, bo po przyjściu do domu przypomniało mi się że nie mam ryby jeszcze. A byłam z kartką, tyle że zapomniałam umieścić na kartce :-)
Widzę że poniektóre już połowa rzeczy zrobione. Ja jak zwykle zostawiam na ostatnią chwilę, wtedy nie ma już wykrętów, ale przynajmniej będą świeżutkie. U mnie nie będzie barszczu z uszkami bo zawsze się jadło zupę grzybową, więc zgodnie z moją rodzinną tradycją będzie grzybowa. Mnie roboty, no chyba że naszło by mnie na swój makaron.;-)

Ale może jeszcze się uda nam spotkać.
 
hej kochane :tak:

ja niestety odpadam ze spotkania :-( od wczoraj mama tesciowa juz w domu i od jutra zabieramy sie za gotowanie na swieta bo jeszcze nic nie mamy :-( a ja jestem strasznie wkur***** bo juz mnie mecza te goscie no ale co zrobic a juz nie wspomne jak dziala mi na nerwy mojego siostra gowniara jedna :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nie wiem ja przezyje do ich wyjazdu no ale jakos dam chyba rade ....

ale sniegu tutaj nasypalo ale bylam z Claudia na spacerku w parku t
 
reklama
Witam sie z wieczora:-)
Widze ze weekend bardzo cichy byl no ale co sie dziwic w koncu swieta ida to pewnie kazda zabiegana jest u nas tez bylo troche roboty z reszta do tej pory caly czas cos no ole coz taki urok swiat.

Szczerze to ja tez tylko na chwilke zagladam zeby sprawdzic co ze spotkaniem ale widac ze nie ma chetnych a szkoda:-( Chyba ze moze cos jeszcze do jutra sie zmieni zajrze rano a poki co uciekam spac bo mala ostatnio bardzo kiepsko spi i malo czy to w dzien czy w nocy i jakos padnieta jestem szybko.

Pozdrawiam wszytkie serdecznie;-)
 
Do góry