reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hejka

Ja tez sie dlugo nie odzywalam, ale jakos nie mialam o czym pisac. Ciagle mi sie spac chce, a tu nie ma mozliwosci w dzien :-( Do tego zyje juz wyjazdem do PL na swieta. Dzis taki maly nastroj swiateczny sobie zrobilam w domu, wylozylam mala choinke, Mikolaja, pierwsze kartki swiateczne, puscilam jakies angielskie swiateczne piosenki i jakos tak milej sie zrobilo pomimo pogody za oknem.

natalka - ciesz sie, ze mala ladnie Ci je, bo z niejadkiem jest gorzej, a ile sie nadenerwuje czlowiek jeszcze
agnieszka - no to trzymam kciuki, zeby Nikoli to wszystko juz poschodzilo zupelnie
doris - ja czasem tez marze, zeby mi sie ten internet zepsul, bo sama jakos wylaczyc kompa nie potrafie, a to straszny pozeracz czasu
Kasia8118 - bedziesz chciala te ozdoby na choinke?
 
reklama
Hej u nas też nic nowego więc nie za bardzo jest o czym pisac:cool:.Pogoda dzisiaj paskudna i w sumie byliśmy dzisiaj tylko na kuleczkach i w markecie bo gdzie tu chodzic w deszczu:cool:.A dzisiaj strasznie zmęczona a Krystiana rozpiera energia :sorry:.Biega skacze i tylko patrze na zegar żeby położyc go spac po padam na twarz.roksanna w sumie to jeszcze dużo dziewczyn nie widziało Olivierka więc na pewno nie będziesz ostatnia:no:.Jeśli masz ochotę nas odwiedzic to serdecznie zapraszam:tak:;-).kasia.j dzięki za pamięc ale w sumie już kupiłam w sobote większosc ozdób świątecznych bo stwierdziłam że to są nasze pierwsze ale pewnie nie ostatnie święta w Anglii więc warto miec swoje :tak:.Doris78 dobrze że masz internet bo jakoś dziwnie jak nic nie piszesz :tak:.natalka spora ta twoja Claudia :szok:.
 
AGAAM -z tego wynika ,ze ja poprostu najczesciej tu wchodze:-D:-D:-D:-D
My kiedy tez bylismu w pl na tydzien i tez powiedzialm nigdy wicej:-D:-Dstanowczo za malo:tak:

NATALKA-mam nadzieje ze Claudii apetyt bedzie zawsze dopisywal:tak:a mala dlej jest na Twoim mleczku,czy dajesz butle?/
Fajnie bedziesz miala w swieta,chata pelna gosci,fajnie:tak:
 
Cześć kobitki!
Kasia.j- chyba też sobie sama stworze taki świąteczny klimacik bo przez ta pogode to wcale nie czuje, że niedługo będą święta.
Agaam- ja tez uważam, że tydzień w Pl to stanowczo za mało. Ja chetnie bym sie do Ciebie wybrała ale nie wiem kiedy będe miała autko.
Natalia- ładny klopsik z Claudii. Ale tylko się cieszyć, że tak ładnie przybiera na piersi. :tak:
Agnieszkauk- też strasznie lubie takie piżamowe dni ale ostatnio nie moge sobie na taki pozwolić:no: To przy chorym mężczyźnie masz teraz 2 dzieci;-) Ja też byłam w niedziele w Peacooks i kupiłam sobie 2 bluzeczki i kamizelke (czarną do koszuli). Także jestem bardzo zadowolona.
Doris- super, że znowu jesteś:tak: Najważniejsze, że Kuba zadowolony. A Ty będziesz miała jeszcze więcej klocków do zbierania:-D Wczoraj Filip zobaczył zdjęcie Kuby na suwaczku i stwierdził, że super Kuba też jest w internecie:-D
Sylwia- pochwal się co tym razem kupiłaś na ebayu:tak:

A teraz co u mnie. Otóż coś się dzieje z Adamem. Wczoraj pod wieczór miał gorączke (nawet 39 st) i raz zwymiotował. I teraz nie wiem czy złapał jakiegoś zarazka czy to przez zęby. Dodam, że ma lekki kaszel i troszke kataru. Dzisiaj temperatura na szczęście już w normie. Dobrze, że J szedł dzisiaj na 9 do pracy i mógł odprowadzic Filipa do szkoły. Musze kończyć bo Adam juz się obudził.
Pozdrowienia
 
witam kbietki nieduzo napisalyscie wiec mialam malo do nadrobienia w sobote bylysmy w szkole a w niedziele pawel pojechal szybko na zakupy bo trzxeba bylo gotowac obiad wiki po wejsciu babci do domu zucila jej sie na szyje i nie odpuszcza jej na chwile tylko gddzie jest babcia co chwile sie pyta lecialo jej sie dobrze myslala ze bedzie gorzej
alex moje kondolencje
ampar zapraszam na kawke plyty mam twoje i jak ktoras chetna to rowniez zaprtaszam
kobietki kaska ma do sprzedania dwa bujaki przewijak nosidelko dla dziecka jesli ktoras jest chetna to wiecej info na priwa
i jeszcze jedna kolezanka paulina ma do sprzedania caly wozek z nosidelkiem za 70 funtow i nowa spacerowke za 60 sprzedaje to poniewaz Alan potrzebuje specjalnego wozka poniewaz jest niepelnosprawny
roksanna witaj spowrotem
 
To i ja sie przywitam:-)

ANIA1812-Zdrowka dla Adama:tak:
A czemu Filip wola na mojego Kube-super Kuba????:-D:-D:-DDobre, usmialam sie z tego:-D
U na tez moj J,klimat swiateczny stwarza,caly czas wlacza koledy.Ale to dobrze,bo Kuba przynajmniej umie z dwie koledy:-D

A z tymi klockami ,to tak:-Dco chwile zbieram jakies :crazy::crazy:

tynia i wiki- a babcia przyleciala na swieta juz??
 
Witam sie i ja;-)

Widze ze sloneczko za oknem nas wita wiec zapowiada sie niezle:-p ale na 3godzinny spacerek po wczorajszym nie bardzo chce mi sie isc ale jakis maly trzeba zaliczyc:tak:

Ania1812 zdrowka dla Adasia a jak tylko bedziesz miala auto do dyspozycji to zapraszam:-)
Inne dziewczyny chetne na kawke oczywiscie tez zapraszam:tak:

Doris nie zazdroszcze sprzatania klockow mnie pewnie niedlugo tez to czeka:-p moze nie koniecznie klocki lego ale inne zabawki;-)

Natalka tynia i wiki zazdroszcze ze rodzinka do was przyjechala , przyjezdza my w tym roku swieta sami spedzamy:-(
Ale za to za rok jedziemy do Polski:-):-)

Pozdrawiam i milego dnia zycze wszystkim
 
ANIA1812-Zdrowka dla Adama:tak:
A czemu Filip wola na mojego Kube-super Kuba????:-D:-D:-DDobre, usmialam sie z tego

:-D:-D:-D:-D:-D
Tak to jest jak próbuje coś szybko napisać. Jakoś źle zdanie mi wyszło. :zawstydzona/y:Miało być, że super, że Kuba też jest w internecie. No ale Kuba oczywiście jest super:-D

No i dziękuje za życzenia dla Adama. Straszny dzis z niego maruda. Bye:-p
 
reklama
hej laski
pogoda calkiem calkiem:-) my jedziemy z tatusiem umyc autko i po papieroski do polskiego.musze poczekac az mi sie marchewka ugotuje-dzis marchewka na gesto:-)
doris78- i co byliscie u lekarza z Davidkiem??
justysiak-dziekuje :-)
a reszta dziewczyn- gdzie sie podziewacie?? pewnie buszujecie po sklepach za swiatecznymi prezentami:cool2:
 
Do góry