reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc :-):-):-)
Ja wkoncu mam internet:-D:tak:Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:-D:-D
Bylam na przymusowym odwyku internetowym:-D:-)
No i w sumie nie wiem co mam napisac,bo juz zapomnialam:-:)zawstydzona/y:

KATIN-Wszytskiego najlepszego dla Natalki:tak::-)
I jak wyszedl tort???

ALEXNOW-przykro mi z powodu dziadka:-(

AGNIESZKAUK-i co masz za krem albo masc na te sucha skore??Bo mojemu Davidkowi tez cos wyskoczylo na raczkach,na poczatku byo czerwone i swedzace,a potem tez skora byla jak u staruszka i teraz schodzi platami.Bylam z tym w zeszlym tygodniu u lekarza ,ale powiedzial zeby zwyklym kremem smarowac ,ale dalej to ma:-(mialam wlasnie jutro znowu sie wybrac w tej sprawie:sorry:
Przykro mi z powodu utraty pracy,ale chyba zle mu sie tam pracowalo jak jest taki szczesliwy:-D:-D
Dzieki za vouchery:tak:

ROKSANA-Witaj kochana :-):-)
Ale to szybko zlecialo,ja bylam pewna ze wracasz dopiero w tym tygodniu:szok:
Ja tez oczewiscie czekam na spotkanko:tak::-)
Nam tez jak wracalismy z Polski ,Anglia sie dluzyla,ale to chyba normalne:-D:tak:

AGAAM-jejku a Ty tez juz wrocilas,ale ten czas zasuwa:szok:

ANIA1812-Mikolaj z polskiej szkole jest 19 grudnia,A co do prezentow to Kuba oczewiscie zadowolony:tak:oczewiscie przwazaly klocki lego:tak:
Ale takie male zestawy,wiec wkoncu moze sam je skladac.Bardzo fajne sa te klocki lego creator,bo sa 3 w 1:-)

MAMTROJECZKI-my dzisiaj juz tez ubralismy choinke:-)Ale fajnie wyglada ,tak swiatecznie:tak:

Reszte dziewczyn serdecznie pozdrawiam:tak:
Mam nadzieje ze ruszy ten forumowy zastoj:tak::-)
 
reklama
Witam Was kochane dziewczyny.
Kasia8118 śniłaś mi się dziś. To chyba znak. Pewnie jako ostatnia nie widziałam jeszcze Oliwierka :confused2::confused2:. Ale naprawię to.
Doris i 4muchy wyprawa do Was też mnie czeka. Muszę Wam pooddawać klamoty :tak::tak::tak:. Przydały się bardzo, bardzo. Dziękuję też bardzo bardzo.
Doris i jak to jest na odwyku internetowym? Jak go nie mamy to dopiero widać jak często człowiek korzysta. Ja tak miałam w Polsce u dziadka. Jak tylko zajeżdżaliśmy do Łukasza mamy to pierwsze co internet.
Mamatrójeczki my też się przymierzamy do ubierania choinki. Zrobiliśmy już miejsce w pokoju. Nasz landlord się już pytał, czemu jeszcze nie mamy. :-) Na dniach to nastąpi.
AgnieszkaUK my nie obchodziliśmy Mikołajek w tym roku :-(, jakoś tak zapomniało się.
 
Czesc:-):-)

ROKSANA-jakos dziwnie bylo:sorry:szczegolnie wieczorem,juz po 9 chodzilam do lozka,ale tyle dobrego z tego bylo ,ze sobie ksiazki poczytalam:tak:A w dzien ile czasu bylo ,zeby dom posprzatac:-D:-D
 
Hej:-)

Aleeeee nudy:sorry: Nic się nie dzieje to i pisac nie ma o czym:sorry:
Moje dzieci śpią a ja buszuję na ebay'u, lepiej niech już wstaną bo zbankrutujemy:-p:-D

Roksanna a do mnie to już się nie wybierasz?:-:)eek:
 
czesc laski
u nas dzien pizamowy:-) i jak narazie nie mam zamiaru tego zmieniac,choc wypadalo by sie w koncu przebrac:zawstydzona/y:-ale co tam.pogoda dolujaca wiec jakos trzeba sobie humorek poprawic. ;-) moj R zmienil dzis opony z letnich na zimowe-ja jestem juz tak podniecona wyjazdem do pl :tak:jak nigdy. boje sie tylko nastepnego poniedzilku-beda sie wazyc losy mojego zwolnienia:eek:.
co do mojego samopoczucia to juz lepiej,za to R kicha i prycha-teraz lezy umierajacy-pewnie dojdzie do tego ze nie bedzie mial sily nacisnac guzika na pilocie hahah:-D-ale tableteczki dzielnie polyka,wiec tak daje mu jeszcze 3 dni i stanie znowu na nogi:tak:
 
Sylwia no kurcze nic nie pożyczałam od Ciebie, nie mam z czym jechać. Chyba że coś Ci kupię ;-);-):-D:-D. Poza tym Ty znowu chcesz mieć nalot policji:confused::confused::confused:
Doris cholercia to jak przyjdę będę musiał buty zdjąć, taki błysk :-:)-:)-(.
 
doris78-zapomnialam ci opisac na temat kremu.doktorka przepiala mi
balneum plus cream, nikoli juz co prawda ta wsypa przechodzi-mam nadzieje ze to po tym kremi i syropie:tak:
 
ROKSANA-spoko zdazy juz sie nabrudzic do tego czasu:-D:-D:-D

AGNIESZKAUK-akurat tego kremu nie mam w domu:-(ale jutro sie wybieram do lekarza:tak:mialam dzisiaj ,ale zapomnialam rano zadzwonic:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
kurde posta mi wcieło :wściekła/y:
a byl juz taki dlugi:wściekła/y:

Claudia miała dzis ostatnie szczepienie zwazyłam ja przy okazji i mały grubas ma juz 7,74kg:zawstydzona/y::szok:

no i musze uciekac no nic pozniej zajrze i nadrobie:zawstydzona/y:
 
reklama
Czesc wszystkim:-)

Widze ze jak \\Doris do nas wrocila to i na forum troszke sie ruszylo:-p

U nas nudy bylam w prawdzie na spacerze i to nawet 3godz krazylam mimo tego ze co jakis czas padalo:-p chyba caly Wyke obeszlam:-D ale to dlatego ze Victoria tak ladnie spala a pewnie jakbym wrocila do domu to zaraz by sie obudzila.
Wiec teraz leze w lozeczku i grzeje dupke:-p

Doris Ty sie dziwisz ze tak szybko wrocilam a pomysl jak mi szybko ten urlop zlecial:-( powiedzielismy sobie z mezem ze juz nigdy na tydz nie pojedziemy bo to jest zbyt krotko minimum 2tyg:tak:

Natalka to widze ze nasze damy maja podobna wage moja tez cos kolo tego wazyla jak bylam na ost szczepieniu:-)

A moze ma ktos ochote przyjsc na kawke do mnie w taki pochmurny dzien np jaki byl dzisiaj bo ogolnie to straszne nudy sa:wściekła/y:

Ok uciekam bo zaraz brzydula:-)
 
Do góry