reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Agaam Wszystkiego Najlepszego z Okazji Urodzin
Hej dziewczyny w ten paskudny ranek:tak: Witam nowa na forum Olka20 :-) Kasiaj alez sie musiala najesc nerwow. Ja mam pierwsza wizyte z midwife dopiero 5 listopada i mam nadzieje ze z moim dzidziusiem jest wszystko ok. Termin porodu sylwia.m mam na 11maja. Czuje sie dobrze, czasem mam leniwe dni ale to norma:-) Kasia8118 kasiu juz niedlugo szybko ci zleci a zapowiada sie na wczesniejszy porod jak myslisz? My jestesmy po sniadanku i ogladamy bajusie a co bedziemy dzis robic nie mam pojecia nic mi sie nie chce przez ta pogode:-(A wy macie jakies plany na dzisiaj?Natalka przykro mi :(
 
Ostatnia edycja:
Kasiek27-A nasza kuzynka w Polsce ma termin na 12 maja:-D:-D

ROKSANA,KASIA8118-bo ja nie mam czasu pisać,muszę siać:-D:-D:-p;-)Żartuje oczewiście,ale jakoś nie wiedzialam co jeszcze napisać:sorry::sorry:
 
Tynia i Wiki a ty się nie wstydzisz tak długo spac i jeszcze się tym chwalic:wściekła/y::-D!Kasiek25 myślę a raczej czuje że urodzę wcześniej:cool:.Co wcale tak do końca mnie nie cieszy bo muszę wytrzymac chociaż jeszcze 8 dni do przyjazdu teściowej:sorry:.Wczoraj wieczorem sobie troche wskoczyłam na mój sprzęcik z nudów żeby się trochę rozruszac po tym leniwym dniu i pózniej jak poszłam do łazienki to poleciały mi dwa skrzypki krwi ale na tym było koniec a rano miałam trochę brązową wydzieline ale to też tylko tak jednorazowo i nie wiem co mam myślec:baffled:.
 
witam babeczki
ja od jakiegos czasu chodze przymulona-niewiem co sie ze mna dzieje:-(jestem leniwa,rozkojazona, poprostu do du....y. w poniedzialek myslalam ze na zawal umre:szok: -- szlam na spotkanie z kolezanka odemnie z pracy i schodzilam z gorkijak sie jedzie ze szpitala na bd9-ja szlam po jednej stronie chodnika, a pewna pakstanka z wozkiem po drugiej str. w pewnym momencie patrze a jej wozek sam jedzie(nawet sobie przez sekunde pomyslalam ze walnieta baba jak puszcza wozek z takiej gorki-myslam ze puscila go dla zabawy) okazalo sie ze krowa miala za duze buty z mega szpilkami i sie potknela i puscila wozek. i teraz sobie wyobrazcie: pedzacy z wielka szybkoscia wozek po chodniku i zaraz zjezdzajacy na ulice gdzie pelno aut jechalo:szok::szok::szok::szok::szok: mi od razu lzy polecialy:-( 2 faxcetow wyskoczylo z auta i biego za wozkiem , ajeden z nich upadl na ullice tak jak bramkarz na meczu w obronie pilki. szok-no nie mogalam zlapac normalnego oddechu. a ta piz..a nawet nie biegla za tym wozkiem bo miala na sobie te nieszczesne buciki.stanela tylko kolo latarni i zlapala sie za serce.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: na szczescie tych 2 facetow zatrzymalo wozek(i to dzieki nim nic sie nie stalo). wrozek tylko sie przewrocil,ale z dzieckiem bylo wszystko ok,bo bylo przypiete szelkami. no piz..a jedna ubierze buty 2 numery za duze z mega szpilami i dama na spacer z dzieckiem idzie-do tego z duzej gory schodzi.nie chce mi sie tego juz wiecej roztrzasac bo mnie to dotknelo, tymbardziej ze ja sama nic nie mogam zrobic:-(
 
aagam-100 lat kochana
olka20-witaj na forum.

a my wczoraj w menchaster bylismy wyrobic nikoli paszport.mialam mala scesje z gosciem przy okienku(chyba zly dzien mial) ale go postawilam na nogi i pokazalam jakie jest jego stanowisko. moj R, az wbylam w szoku probowal grzecznie zakonczyc nasza dosc niemila konwersacje. wnerwil mnie facet :wściekła/y: dlatego wieczorem na poprawe humoru zrobilam faworki:-D
justysiak-wiem kochana ze paczka czeka:tak: ale wiem ze u ciebie siostra jest i nie chcialam przeszkadzac;-) a na spacerkiem do cienbie to nie za bardzo bo ta pogoda:wściekła/y:. poczekam az R mnie zawiezie do ciebie:-)

aaaa ja tez bawie sie w ogrodnika moj ogrod nazywa sie amazing garden:cool2:
wlasnie zebralam pomidory i truskawki:-p
 
14 mies jutro skonczy:) fajna dziewczynka i bardzo grzeczna chociaz bardzo ruchliwa :)ale mozna sie w niej zakochac:) mam jeszcze takie male pytanko czy ktoras z Pan byla moze na spotkaniach baby& toddles group w Bradford?? pytam bo Emilka bardzo lubi bawic sie z dziecmi niestety nie ma w okolicy rowiesnikow ktorzy mogli by z nia wspolnie spedzic czas...
 
Ostatnia edycja:
Hej!!!

Wczoraj nie mogłam napisać bo Adam miał dzień rączkowy. Straszna z niego przylepa. Tylko go nosić a jak go położe to pare minut się pobawi i jęczy.:wściekła/y:

Agaam- wszystkiego najlepszego!!!
Marta84- spóźnione ale najszczersze zyczenia dla Mai. Dużo zdrówka, słonka i słodyczy e-ciocia Ania życzy:-D
Olka20- witaj na forum.
AgnieszkaUK- straszne to co napisałas o tej kobicie. Ja na jej miejscu zrzuciłabym te buty i na boso gnała za tym wózkiem. A o co poszło w konsulacie?
4Muchy- sprawdziłaś szczepienia Julki?
nefretete- mam nadzieje, że domek sie spodoba.
kasia8118- chyba tym razem to czop. Ja też miałam taki zabarwiony krwią. Ale podobno po odejściu czopa mozna jeszcze nawet 14 dni nie urodzić.
Natalka90- dzieki za zaproszenie na NK. Szkoda, że Wam nie wyszło ale może jeszcze się dogadacie. Trzymaj się ciepło.
Kasia.j- oj współczuje tych przeżyć. Ale się najadłaś nerwów ale dobrze, że wszystko z maleństwem ok.

Ide przygotować obiadek póki Adasisko śpi. Pa
 
reklama
Hej!!!

Wczoraj nie mogłam napisać bo Adam miał dzień rączkowy. Straszna z niego przylepa. Tylko go nosić a jak go położe to pare minut się pobawi i jęczy.:wściekła/y:

Agaam- wszystkiego najlepszego!!!
Marta84- spóźnione ale najszczersze zyczenia dla Mai. Dużo zdrówka, słonka i słodyczy e-ciocia Ania życzy:-D
Olka20- witaj na forum.
AgnieszkaUK- straszne to co napisałas o tej kobiecie. Ja na jej miejscu zrzuciłabym te buty i na boso gnała za tym wózkiem. A o co poszło w konsulacie?
4Muchy- sprawdziłaś szczepienia Julki?
nefretete- mam nadzieje, że domek sie spodoba.
kasia8118- chyba tym razem to czop. Ja też miałam taki zabarwiony krwią. Ale podobno po odejściu czopa mozna jeszcze nawet 14 dni nie urodzić.
Natalka90- dzieki za zaproszenie na NK. Szkoda, że Wam nie wyszło ale może jeszcze się dogadacie. Trzymaj się ciepło.
Kasia.j- oj współczuje tych przeżyć. Ale się najadłaś nerwów ale dobrze, że wszystko z maleństwem ok.

Ide przygotować obiadek póki Adasisko śpi. Pa
 
Do góry