reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Katin -ja też poprosze o zdjęcia z imprezy u Roksany:-):-)

ROKSANA-a jak potem tam do tej gildii dostać??na zaproszenie??

4MUCHY-widziałam ze tez się w ogródek wciągnełaś:-):-)widziałam jak handlowałaś :-D
Kiedy przyjedziesz z Adasiem??
Albo jak nie masz czasu to możesz go przywieśc a potem wieczorem go odebrać:tak:

NATALKA-przykro mi że Wam nie wyszło:-:)-(
Tulaski dla Was dziewczyny:-)
KASIA J-oj biedna najadłaś się strachu:-(no ale całe szczęście że jest ok:-)a jak będziesz w Polsce idziesz do lekarza??będziesz się pytała o płeć??czy robicie sobie niespodziankę??

OLKA20-witaj:-)ponawiam dziewczyn pytania:tak:
 
reklama
Hej witam z wieczora.Widzę że ta gra faktycznie wciąga :shocked2:.Ja jakoś nie mogę znalesc czasu aby tam luknąc:cool:.Olka20 Witaj!zapraszamy do pisania:-).Ampar3 no to masz dwóch synków :tak:.Nefretete oby domek się podobał ;-).kasia.j no to ładnie się strachu najadłaś:szok:.natalka szkoda że wam nie wyszło:-(.Trzymaj się kochana.Może się wszystko jeszcze jakoś ułoży jesteście jeszcze bardzo młodzi;-).jstysiak myślę że już bliżej niż dalej:-p:-D.Dzięki dziewczyny za zdjęcia;-).
 
Natalka strasznie mi przykro, ale będzie dobrze. I popieram co Kasia napisała że jesteście bardzo młodzi. Będzie dobrze zarówno w tą jak i w tamtą stronę.
Doris musisz wejść i zgłosić swoją kandydaturę. Nasza gildia nazywa się BB krejzolki.
4muchy witaj w zarażonych. :-):-):-)
 
Witam z rana:-).Doris78 ale się rozpisałaś :szok:.Nie wiem czy dam rade to wszystko dzisiaj przeczytac:no:.Agaam Wszystkiego Najlepszego z Okazji Urodzin:-).A mój synek był dzisiaj łaskawy i mimo tego że obudził się o 7 to jeszcze sobie poleżał zemną w łóżku do prawie 8:happy2:.
 
Witam z rana! pogoda taka ponura ze nie chce sie z lozka wychodzic a mialam isc na miasto,teraz sie zastanawiam co robic... na upaly i tak juz nie ma co liczyc a moze byc jeszcze gorzej :-(
 
Tak rzeczywiście Doris się rozpisała ;-):-D:-D:-D. Się uśmiałam z tego tekstu.
Doris i co myślałaś już żeby się zgłosić do gildii, może nie wiesz jak?
Mojadzidzia Ty to masz zdrowie o 1 nie śpisz o 9 już nie śpisz. A może Ty w ogóle dziś nie spałaś?
Agaam 100 lat, 100 lat i zdrówka i wszystkiego naj, naj.
 
reklama
Do góry