reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
hej dziewczynki
milegospotkanka u mojejdzidzi wam zycze.:tak: my juz po sniadanku,a teraz idziemy sie szykowac, bo na 10.30 mam scigniecie szfow:eek::-D mysle, ze dam rade
mojadzidzia-z ta bohaterka chodzilo ci o moja nikole:-D:cool2: to powiem ci ze ostatnio smiac mi sie chcialo jak ja kapalam.stanela w wannie i jak zobaczylam jej brzuch-masakra.przypominal brzuch dziecka z afryki-taki wielki:szok: od tego picia.
a do lekarza w tej sprawie sie nie dodzwonilam:wściekła/y: dzis jak pojde to sobie zabukuje wizyte na jutro-tak mysle.ale po waszych postach,ze wszystko ok to juz sie tak nie martwie;-)
uciakam -bawcie sie dobrze,a reszcie dziewczyn milego dnia zycze:cool2:
 
czesc w ten pochmurny poranek mam nadzieje ze juz nie bedzie padac ja rowniez zycze milego spotakanka niestety nie dolacze do was bo nadal jestem przeziebiona i moja wiki katarek tez zlapal
kaska sie wczoraj mnie pytala czy sie wyprowadzamy powiedzialam ze za tydzien to byla w wielkim szoku nie rozumie jej przeciez ja jej miowilam ale zle zrozumieli Pawla bo powiedzial piotrkowi ze chyba pod koniec miesiaca albo na poczatku to oni to chyba zle zrozumieli i mysleli ze nie teraz sie wyprowadzamy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ale do nich to dotarlo bo od jutra zaczynaja poszukiwania domu w pore sie zabrali
oki nie zanudzam was juz biore sie po sniadanku za malowanie wiki pokoju zeby lanrod sie nie rzucal bo byly naklejki ponaklejane na scianch i je pozrywalam z wikusia i trzeba teraz malowac bo farba razem z nimi odeszla teraz jak cos bedzie chciala na sciane to obrazki kupie :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
Hej u nas nudy mały trochę marudny od rana i podnosi mi ciśnienie.No ale co zrobic:cool:.Będzie trzeba się ubrac i swyruszyc na spacer to pewnie humorek mu się zmieni:tak:.Dziewczyny mam pytanko odnośnie dentysty.Mój R cierpi od kilku dni z powodu zęba niestety nie mamy jeszcze swojego dentysty:no:.I tak się zastanawiam czy gdzieś go przyjmą za friko z bólem:baffled: czy zostaje tylko prywatny dentysta:sorry:.Dajcie znac może miałyście kiedyś podobny problem:sorry:.Miłego spotkania dziewczyny.
 
Cześć:-):-)
A do mnie facet od okien jeszcze nie przyjechał:-(jak na złość normalnie:wściekła/y::wściekła/y:
Mam nadzijeę że przyjedzie zarazi zdążę do Was:tak:

KASIA8118-J echał kiedys do tego dentysty przywatnego w Wakfield i tam sporo zapłacił,ale mama moja byla tutaj na emergency i jej wlożyli lekarstwo tylko i zaplacila 30 f.

ANIA1218-oj wiesz jak czytaam o tym szczepieniu Adasia,sobie pomyślałam jak ten czas szybko leci ,bo ja nie pamiętam jak Dawid miał tą potrójną szczepionkę:eek:

AGNIESZKAUK-taki duży brzuch raczej wszystkie dzieci mają,mój Dawid malo pije i też ma wielki bebzon:-D:-D
Zdjęcia szwów sie nie bój ,poczujesz tylko lekke gilgotanie:happy:
 
mojadzidzia dzięki:tak:.Dajcie znac jak ktoś z tego korzystał.Kurcze wczoraj zauważyłam że zmienił mi się śluz z takiego mlecznego na bardziej brązowy :confused:.Co myślicie na ten temat:baffled:.Nie odczuwam żebym miała jakąś infekcje lub coś w tym rodzaju:no:.
 
Kurcze a ja myślałam sobie że na emergency udzielają pomocy za darmo jak ma się tą kartę :cool:.A jak wy dziewczyny znalazłyście sobie dentyste?Mój R jakiś rok temu objechał wszystkich okolicznych i żaden nie chciał go przyjąc jako swojego pacjęta:no:.
 
KASIA8118-ja nie wiem może na ta kartę jest za darmo,tam była moja mama a ona takiej karty przecież nie ma:no:

A my się zarejestrowaliśmy przez internet i oni potem formę przysłali i czekaliśmy:-)
 
reklama
Mojadzidzia ale wykrakałaś z tym deszczem. Pierwsze co zrobię jak dojdę to Cie uduszę :-):-):-)
Kasia8118 ja tam nie miałam w ciąży, ale chyba któraś pisała.
 
Do góry