reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Dostalismy telefon z Homehunter , zeby przyjechac i obejzec mieszkanie. powiedzieli ze jestemy pierwsi na liscie. Musielismy odmowic:-(bo ja pracuje teraz na bd15,Dawid na db4 ,szkoła na bd5 , a to mieszkanie jest na bd10 trudno moze trafi sie cos troszke blizej.
 
reklama
Witam z rana.U nas nic nowego stara nuda.Dzisiaj zapowiada się pracowity dzień:tak:.Mój wraca z pracy wcześniej i ruszamy z kładzeniem tapet w łazience :tak:.Aż się boje jak to nam wyjdzie sporo będzie wycinania na jednej ścianie bo tam mamy sporo rurek.Mam nadzieje że nie odpadnie za kilka dni:sorry2:.A ja czuje się różnie najgorzej jak nadchodzi wieczór i kładę się do łóżka.Wtedy brzuch mi się napina co kilka minut biegam siku i takie tam:-(.Dzisiaj np.obudziłam się ze strasznie obolałym brzuchem.Często też pobolewa mnie krocze i ogólnie jego okolice z tego co pamiętam to podobnie miała Sylwia.m:baffled:.Wczoraj wyszyłam z małym na spacer bez wózka to jak biegłam za nim to myślałam że zaraz dziecko mi wypadnie:tak::-D.katin gratulacje kobieto pracująca;-).mamatrójeczki i natalka postaram się zrobic zdjęcie brzuszka,ale nic nie obiecuje :sorry2:.asinkaZ fajna ta twoja córeczka że tak troszczy się o ciebie;-).To gdzie wy dziewczyny wczoraj byłyście w parku czy u Rokssany w domu bo ja zakręcona jestem i nic już nie wiem:baffled:.Majak114 Witaj serdecznie i napisz coś więcej o sobie:-);-):tak:!
 
Ostatnia edycja:
Kasia8118 no tak, ja miałam straszne bóle krocza:crazy: Wierzę, że czujesz się już coraz gorzej ale jeszcze trochę i będzie po wszystkim:-)

Katin a ciekawe gdzie to mieszkanie bo z tego co ja wiem to na bd10 dzielnica councilowska jest tragiczna:wściekła/y: Autobusem tamtędy przejeżdżałam i bałam się:sorry2:

Majeczka gapa ze mnie bo nie przywitałam Cię wcześniej:zawstydzona/y: Naisz coś więcej o sobie:-)

Anita coś się nie odzywa ostatnio:confused::confused: Pewnie zajęta szykowaniem imprezy:-p
 
Katin nic Ci nie powiem o nowych sąsiadach bo ich nie widuje :no:.Dwa dni temu słyszałam tylko jak się wprowadzali tak przynajmniej się domyślam bo było słachac jak coś nosili :tak:.A to miał byc domek czy mieszkanie na BD10?Bo tam raczej chyba domki mają:baffled:.Sylwia.m troche ma racje co do BD10 ale to wszystko zależy w jakiej części by wam się trafiło mieszkanie:tak:.Nie cała ta dzielnica jest do kitu ale są tam też ulice na których bym nie chciała mieszkac:tak:.
 
Hej:-)Ja sie dopiero teraz witam,bo mi wcześniej posta wcieło potem mi Dawid przeszkodził:wściekła/y:mam nadzieję że teraz mi sie uda:tak:

ROKSANA-to byś mnie musiała dzisiaj rano widzieć w akcjii:wściekła/y:bys tak już nie pisała:-(
Ale teraz to mnie Kuba wyprowadził z równowagi:crazy:nie mógł sie zwlec z wyra prawie godzinę,więc oznajmiłam mu że dzisiaj idzie o 7 do łóżka,i tak zrobię,bo mi juz momentami ręce opadają:-(

MAJKA114-witaj:-)tez ponowię pytanie,z jakiego bd jesteś??:-)

KATIN-oj za nami chyba tez się steskniłaś wczoraj,co??:tak::-p;-)Szkoda,że wam nie wyszlo z tym homehunterem:-(no ale w sumie niewiadomo czy byscie wzieli:baffled:

MAMATRÓJECZKI-ja też J wyganiałam do lekarza,po te recepty,ale myslałam że on by dostal recepte na tax credit,a nie tylko na working:-(no ale w sumie te tabletki nie są ,aż takie drogie.

4muchy-Ale się uśmiałam z tymi Twoimi pytaniami:-D:-D

ASINKA z-Zdrówka życzę:-):-)oj u Was cały czas się dzieje:-(
 
Hej!!!

Majka114- witaj na forum!
Katin- moja koleżanka mieszka w domu councilowskim na BD10. Domek ma fajny, okolica też spokojna ale sąsiedzi :no: Niby sami angole ale straszni. Co chwile im coś gineło z ogrodu. Może lepiej, że zrezygnowaliście. Aaaa i gratuluje pracy.
Asinka- dużo zdrówka życze.
Natalka- śliczną masz księżniczke
sylwia.m- byłaś kiedyś w centrum handlowym White Rose w Leeds? Na pewno byś sobie coś tam znalazła:tak:
Renuska- dobra decyzja. Na pewno dasz rade:tak:
Kasia.j- wpółczuje. Życze Ci żeby się te wymioty szybko skończyły. I super że synek tak chetnie chodzi do szkoły.
BożenaM- co z Tobą? Jakoś zamilkłaś. Jak Marcel?

A u nas nic ciekawego. Filipek w szkole a ja siedze z Adamem w domku. Czyli nudy jak zwykle. Wczoraj chłopaki byli w cyrku. Filipowi bardzo podobali się klauni a tatuś był zachwycony baletnicami :-D:-D:-D W poniedziałek czeka nas szczepienie. Aż 3 zastrzyki:szok::szok::szok: Już się boje tego ryku.
To chyba tyle. Bye:-p
 
Ania1812 u nas to samo, Adaś w szkole a my z Julką w domu. I codzienny problem co na obiad. W końcu poszłam na łatwiznę robię pieczone ziemniaki.:happy2:

doris78 mam nadzieję że nie wystrszyłam majki114. A ja wyjątkowo (od pukać ) nie muszę ostatnio jakoś specjalnie Adasia z łóżka zganiać.
 
reklama
Do góry